jedina PRAVA božićna poruka


Ne znam koji je ovaj sa filma ali znam da onaj koji se derao i komentirao vazano uz ***** sigurni nije purger neko neki iz bosne jer samo takvi viću za djevojklama po cesti a vjerojatno je to bilo neko dete.. što dete zna dal je neko pić.. ili nije ali ni ovaj sa filma nije daleko od bosne i p....

Toliko purgerima a da se zainatim i da ga tužim ..inače u Zagrebu i skoro nema purgera
JEDNOSTAVNIJE NEMA POLITIČARA VIĐENIJEG ZA KOGA BI MOGAO REĆI DA JE PURGER a svi se motaju po Zagrebu. i samo ga blate i rasturaju.

Što se tiče poruke . .svaki je dan pogodan za mir a napose Božić.. rodio se da propovijeda mir poštenje i sve ono što smo skoro zaboravili u ovom vremenu.sz:poz:
 
Ne znam koji je ovaj sa filma ali znam da onaj koji se derao i komentirao vazano uz ***** sigurni nije purger neko neki iz bosne jer samo takvi viću za djevojklama po cesti a vjerojatno je to bilo neko dete.. što dete zna dal je neko pić.. ili nije ali ni ovaj sa filma nije daleko od bosne i p....

Toliko purgerima a da se zainatim i da ga tužim ..inače u Zagrebu i skoro nema purgera
JEDNOSTAVNIJE NEMA POLITIČARA VIĐENIJEG ZA KOGA BI MOGAO REĆI DA JE PURGER a svi se motaju po Zagrebu. i samo ga blate i rasturaju.

Što se tiče poruke . .svaki je dan pogodan za mir a napose Božić.. rodio se da propovijeda mir poštenje i sve ono što smo skoro zaboravili u ovom vremenu.sz:poz:

Tako je i u BG-u sa Beograđanima.
 
Visoki Dečani -- Predsednik Srbije Boris Tadić rekao je u Visokim Dečanima na Kosovu da je danas praznik mira i da je na ovaj dan uvek prilika da se uputi poruka pomirenja.

svaka čast
ovo je prava božićna poruka, prava hrišćanska i politički mudra!


Naravno veoma je mudra ali samo ako je u sebi rekao-e ala cemo da vam se nayebemo kefe svesni niste ;)

P.S-Inace nemoj da bas toliko blatis Tadica,nije on zasluzio da ga postuju slicni tebi,to je najgora kazna.
 
simpatichno kada jedan komunistichki otpad ex ********* ex disident pod stare dane prosipa neshto o religiji u porukama...ono shto je josh napipao o crkvi kao pozitivno iz socijalistichkog obrazovanja..."dok je crkva josh bila na putu malog joze i nije se iskvarila"lol
 
Visoki Dečani -- Predsednik Srbije Boris Tadić rekao je u Visokim Dečanima na Kosovu da je danas praznik mira i da je na ovaj dan uvek prilika da se uputi poruka pomirenja.

svaka čast
ovo je prava božićna poruka, prava hrišćanska i politički mudra!


Bas mi je degutnantno ovo Tadicevo kopiranje Dusana Silnog.
Ovo je malo zabrinjavajuce. Ipak ne zivimo u pravoslavnoj dzamahiriji, vec u sekularnoj drzavi. Ne mozemo sa klerikanizmom u EU. z:((
 
..требала си да цитираш и остали део те "хришћански и ПОЛИТИЧКИ мудре поруке",
који гласи:

"Neki od naših manastira sa Kosova nisu deo samo
naše nacionalne i religijske
baštine
, oni su deo svetske kulturne baštine,
i nisu dakle samo naši..."


http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/9/Srbija/416591/Tadić+u+Visokim+Dečanima.html


:?::?::?:

.

svaka cast na opservaciji

ja ne citam nista, niti slusam sta taj kaze, promaklo bi mi

on neka daje svoje nesto, crnogorsko - moracu npr, a ne nase manastire
 
Poslednja izmena:
Znaci, on je rekao najlepse i najmiroljubivije reci, a Amfilohije nije, nego, samo onako, u prolazu????

O, Boze... Opet sam hteo da gadjam ili bar pljunem TV posle njegove recenice u kojoj se bar 15 puta spominje mir, postoje dva razloga za to. Prvo: kako da poziva na mir kad siptari zabranjuju Srbima da proslave Bozic, i pomole se u Decanima??? Drugo: kakav mir kada mu na granici uznemirivaju gradjane SRBIJE, a ne "nezivisnog Kosova" i ne daju im celu noc da mirno zaspe, skoro ih i oteraju iz kuca??? Kako???!
 
Berluskoniju su razbili pi*ku u svom rodnom gradu, pa šta... A to što su Albanci pravili problem Tadiću, ukazuje samo na jedno... Osetili su se ugroženo u svojoj nameri da sprovedu nezavisnost Kosova do kraja... Tadić im je prepreka u tome...

Ne gledam ja to na taj nacin.
Pre svega tu je rec o onim situacijama kada predmetima obozavanja nestaju rucni satovi. z:cry:
 

Back
Top