Jedan sud za sve zemlje !

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Upravo ovog momenta sam cuo na TNT24 interviju sa Predsednikom medjunarodnog suda u Holandiji da se PRIPREMA NOVI SVETSKI SUD koji ce pokrivati u pocetku veliki broj zemalja i otprilike 2 milijarde svetskog stanovnistva.

Taj sud ce biti IZNAD NACIONALNIH SUDOVA i moci ce da sudi nezavisno od drzavnih granica!

Cova kaze da svet "evoluira" i da je to jedno novo poglavlje u odnosima izmedju drzava i naroda....

Zbogom nezavisnosti drzava.......:bye:
 
Moci ce da sude, hapse, progone sve koje zele, kao da granice ne postoje.

Ko se sa tim ne slozi - trpice sankcije.

I biti proglasen za teroristu.

Eto, covecanstvo EVOLUIRA, sta da radimo?

Хаха, корак ближе армагедону. Опште је познато како завршавају такви пројекти. Аустро-Угарска на пример, или још свежији пример СФРЈ.
 
Upravo ovog momenta sam cuo na TNT24 interviju sa Predsednikom medjunarodnog suda u Holandiji da se PRIPREMA NOVI SVETSKI SUD koji ce pokrivati u pocetku veliki broj zemalja i otprilike 2 milijarde svetskog stanovnistva.

Taj sud ce biti IZNAD NACIONALNIH SUDOVA i moci ce da sudi nezavisno od drzavnih granica!

Cova kaze da svet "evoluira" i da je to jedno novo poglavlje u odnosima izmedju drzava i naroda....

Zbogom nezavisnosti drzava.......:bye:

da, to je vec poznato...i prije nego su se konstituirali proglasili su jucer istragu protiv Gadafija i njegovih sinova..
ja pozdravljam ovu ideju ali sa jasnim odrednicama za koje predmete su nadlezni...
 
mocice al samo u tvojim vlaznim snovima

znam tri zemlje koje to nikada nece prihvatiti niti iko moze da ih na to natera

amerika rusija kina

nema od toga nista

Upravo sam cuo to svojim usima od najznacajnije licnosti u Medjunarodnom sudu u Amstredamu!

Ako on laze i ja lazem.

Kada je rekao da ce to U POCETKU obuhvatiti oko 2 milijarde ljudi, sigurno nije mislio na Kinu i Rusiju i Ameriku vec na sve manje i srednje zemlje.

Kasnije, ko zna....
 
Upravo sam cuo to svojim usima od najznacajnije licnosti u Medjunarodnom sudu u Amstredamu!

Ako on laze i ja lazem.

Kada je rekao da ce to U POCETKU obuhvatiti oko 2 milijarde ljudi, sigurno nije mislio na Kinu i Rusiju i Ameriku vec na sve manje i srednje zemlje.

Kasnije, ko zna....

Zar se ne pitas kako to da je vecina "sudova" smestena u Holandiji koja je evropska "produzena ruka" Amerike?

Bas si naivan, ili ne znam kako da kazem.
 
Polako se ide prema stvaranju jedne Vlade. Iako sam pre mislio da je to najveca glupost, izgleda se sve prema tome krece. Prvo se "ukrupnjavaju" kontinenti preko raznih Unija: vec postoji Evropska, Severnoamericka i Africka a u planu je i Juznoamericka. Jos ostaje pitanje Azije. Zatim sledi ujedinjavanje Unija.
 
Poslednja izmena:
Upravo sam cuo to svojim usima od najznacajnije licnosti u Medjunarodnom sudu u Amstredamu!

Ako on laze i ja lazem.

Kada je rekao da ce to U POCETKU obuhvatiti oko 2 milijarde ljudi, sigurno nije mislio na Kinu i Rusiju i Ameriku vec na sve manje i srednje zemlje.

Kasnije, ko zna....

тако се креће, увек на мала врата, а кад нарасте пат6ка онда касно да се каје
 
Takav sud vec postoji, i vidimo koliko je efikasan i koliko je cijenjen u svijetu.

Ne, jos TO ne postoji....Do sada su proganjani samo oni koje je neko optuzio..

Sada ce direktno Medjunarodni sud moci da ih optuzuje, hapsi, privodi, trazi na bilo cijoj teritoriji....

Vise Mladica nece traziti Srbi, vec medjunarodni agenti u Srbiji ili bilo gde drugde gde smatraju da se krije..
 
Upravo sam cuo to svojim usima od najznacajnije licnosti u Medjunarodnom sudu u Amstredamu!

Ako on laze i ja lazem.

Kada je rekao da ce to U POCETKU obuhvatiti oko 2 milijarde ljudi, sigurno nije mislio na Kinu i Rusiju i Ameriku vec na sve manje i srednje zemlje.

Kasnije, ko zna....

Ameri, a i Rujke i Kinezi osnivaju takve sudove, ali retko pristaju da se i njihovim državljanima na njima sudi :lol:
 
Moci ce da sude, hapse, progone sve koje zele, kao da granice ne postoje.

Ko se sa tim ne slozi - trpice sankcije.

I biti proglasen za teroristu.

Eto, covecanstvo EVOLUIRA, sta da radimo?

Сад је овде џаба сва прича да свет ВЕЋ тако функционише. Било би овде превише легалиста и назови-верника, који би те убеђивали да свет и даље почива на правилима из времена инквизиције. Али није тако, нит у логичком, нит у практичном смислу. Ствар је само што, мало-по мало, Нови Светски Поредак легализује своје делање кроз институције, што смо већ имали прилике да видимо. Ништа необично, а у складу с оним што приметих, да ће (назовимо их) Запад и интересне групе имати законско покриће да покрену војну офанзиву против појединаца и за своје потребе.
 
Ne, jos TO ne postoji....Do sada su proganjani samo oni koje je neko optuzio..

Sada ce direktno Medjunarodni sud moci da ih optuzuje, hapsi, privodi, trazi na bilo cijoj teritoriji....

Vise Mladica nece traziti Srbi, vec medjunarodni agenti u Srbiji ili bilo gde drugde gde smatraju da se krije..

Zasto mislis da ce se i jedna suverena drzava to prihvatiti?
 

Back
Top