Jaz između onih sa i bez dece

Petka:
A sad ozbiljno, sta mislite o varijantama gospodja doktor.
Mene ponekad uhvati kriza sa manjkom vremena, ili kad dete kuka da ne idem na posao, pa pomislim da i to nije lose. :?
Ali me brzo prodje. :)

:)
joj, ne znam, petka :). mene je uvek previse stvari zanimalo da bih "sedela u mestu", rekla bih da se to strucno zovu "pundravci" :), a osim toga - ja volim svoj posao, i jako mi je zanimljiv :), i nekako... vidim sebe tu. iako sam vezana za dom, i volim da radim po kuci, nekako... uvek imam osecaj da se "nista ne vidi", cak i ako krecim :).
a dobra udaja nije losa stvar :), ali, na zalost, poznajem previse doktora da bih bas udaju za doticne smatrala "prilikom", LOL. valjda me niko nece cuti.... :D. bog ce da mi oprosti, ali su me ceo zivot (sto se toga tice) privlacili pre ljudi sa tehnickim obrazovanjem, posebno elektronicari, bog zna zasto :).

gane :),
al' ne moz' da odolis, jel'da? dovodis me, brate, u situaciju sad da treba da objasnjavam i da sam gospodja, i da sam doktor, a mrzi me... ajd' da to ostavimo za neki drugi put, vazi? :)
 
Petka:
indigo:
i, sta imas ti na kraju od toga svega? svasta. bolje da si se udala za doktora, pa da budes GOSPODJA DOKTOR :). kad se nisam ukocila od smeha, sve su mi suze isle...LOL.
A sad ozbiljno, sta mislite o varijantama gospodja doktor.
Mene ponekad uhvati kriza sa manjkom vremena, ili kad dete kuka da ne idem na posao, pa pomislim da i to nije lose. :?
Ali me brzo prodje. :)

Jao... moram ovo da prokomentarisem.
Ja licno jesam "gospodja doktor", pri cemu moj muz nije nikakav doktor, niti sam ja lekar-doktor (ona varijanta sa dr.sci.). To nazalost mom muzu (VAZNO PITANJE: da li je on onda GOSPODIN DOKTOR?) do sada nije omogucilo da sedi kod kuce i ne ide na posao... ali mozda hoce, posto ja upravo radim na tome da zastitne naocari i rukavice zamenim za odelo i stikle... I eto, dodjoh do toga da je moja baka bila u pravu...
 
da se vratim na temu... jaz izmedju onih sa decom i bez..definitvno postoji, a koliki ce on biti je individualno...naravno ima ljudi koji uopste ne kontaju da oni sa decom ipak imaju neke obaveze kod kuce...a opet ima i onih koji se trude da shvate.
Ja prva volim da imam vreme za sebe (na dnevnoj bazi) i kada me neko pozove, ja podrazumevam da je 'bez dece' osim ako se posebno ne naglasi da je 'sa decom'. naravno , kada je beba u pitanju, zahteva se vise prisutnosti, ali ne kompletna zavisnost. Valjda dete ima tatu koji moze da ga pricuva dva - tri sata dnevno, a kada je vece i duze.
 

Back
Top