Javnost

Mi, aktivni clanovi, dolazimo cesto, pisemo komentare, raspravljamo se, poznajemo se (na neki nacin), neke nikove volimo da citamo, neke ne.

Vremenom, dodjes tu, znas vec ko ce biti, ko ce pisati, sta ce pisati...a realno, mi kao da smo u nekom Velikom Bratu sve vreme. Broj pregleda je mnogo veci od broja komentara.

Ali, primetila sam da ja imam osecaj kao da samo mi koji pisemo i citamo, kao da smo neki zatvoreni chat kanal u koji niko drugi ne ulazi, ali onda u nekom trenutku postanem svesna da je ovo javan i vrlo posecen forum i da ko zna, ko sve to cita. Mozda mnogi nasi poznanici, kolege sa posla, prijatelji...neki nas prepoznaju, neki i ne. Vremenom se i svi mnogo vise otkrivamo, pisemo o zivotima, stavovima, nasim dragim ljudima, postavimo slike i razotkrijemo se.

Jeste li vi svesni javnosti? Razmisljate li o tome? Jeste li svesni da van ovog naseg forumskog kruga i mnogi drugi ljudi mogu sa foruma da saznaju dosta o vama?

Prepoznao sam jednu forumasicu u firmi u kojoj sam odlazio jako cesto,poslovno.Interesantno je da su joj se moje zahebancije i sala dopale i ovde i tamo,a nikad joj nisam rekao da sam ja sebastian2.
Sto otprilike govori o tome da smo isti i na forumu i u rl.
A prepoznao sam je po slici :lol:
 
Ja sam nekako uvek stava da trezni ljudi nemaju šta da rade u kafani, grešnici u crkvi, a poštene u kupleraju
Što će reći - ljudi se na raznim mestim, pa makar bio to i forum okupljaju sa sličnim ciljem
Dakle ako je neko ovde, šta sad, došao je da voajeriše i da se istrese ko i svi mi, znači nema stida
Samim tim nema ni pristiska javnosti
Ko što ako ja napravim profil na gayromeo pa i drugi su došli s istim ciljem
Znači šta ima da se fobičari
Uostalom ta iluzija kako smo svi pod nekom lupom javnosti i okom Velikog brata je glupost
Ljudi žive svoje male hermetizovane živote i nemaju pojma ni o čemu niti ih zanima čak i kada misle da nešto naslućuju
A drugo, nikakva javnost nikada nije bila motivator za bilo šta što radim
Mislim naravno drugo je svesni egizbicionizam radi nekih reakcije isl
I treće, ja bih bre bio presrećan kad bih dobio pratioca, obožavaoca, uhodu ili vernog drkatora na 4umu :)))
 

Back
Top