Javnost

Pa draga, dobrodošla na moju stranu. Da sam znala da ćeš da svratiš sedela bih kod kuće. Možda smo mogle i kafu da popijemo:lol:

@Nemam baš neko forumsko iskustvo ali brzo učim.I stojim iza toga da je svaki moj post iskren do trepavice. :lol:

- - - - - - - - - -


Kao da smo familija bre.
Prvo se pljujemo, a posle se mirimo.
I vraćamo se po još.
Svaki dan

A sta ces... ja samo pljujem, pa se pravim da se nista nije desilo... ja sam cak familijarni level iznad vas...:lol:
 
Ja uvek kontam da imam stalkere iza sebe, a pogotovu na netu, al meni to realno ne smeta, osecam se kao da me vijaju paparazzi :D sprdanje sa strane, stagod da postavis, bilo ovde ili negde drugde na netu, budi uveren da ce to procitati neko ko te poznaje pre ili kasnije :)
 
Pa draga, dobrodošla na moju stranu. Da sam znala da ćeš da svratiš sedela bih kod kuće. Možda smo mogle i kafu da popijemo:lol:

@Nemam baš neko forumsko iskustvo ali brzo učim.I stojim iza toga da je svaki moj post iskren do trepavice. :lol:

- - - - - - - - - -


Kao da smo familija bre.
Prvo se pljujemo, a posle se mirimo.
I vraćamo se po još.
Svaki dan

Hvala za kafu, :kafa: pa svrati i ti kod mene ponekad.
Što se tiče poseta stranice profila, tu ne treba biti previše sumnjičav i misliti da su posete bile sa namerom da se čita napisano.
Verujem da stranice posećuju prijatelji da provere jesi li bila na forumu i kada.
S druge strane, ponekad, kad se sretnemo sa nepoznatm korisnikom, u profilu mu proveravamo gde je pisao, koja su mu interesovanja.

Štaviše, kad bi moderacija bila perfidna, a perfidna i jeste, samo je pitanje u kojoj meri, mogli bi da zaduže nekog dokonog da ide i klikće na profile korisnika da bi se korisnici osećali bitnim.
To ti je ono, znaš, vidi što me neko prati, vidi što sam bitan i tražen.

Sujeta je čudo.
 
Hvala za kafu, :kafa: pa svrati i ti kod mene ponekad.
Što se tiče poseta stranice profila, tu ne treba biti previše sumnjičav i misliti da su posete bile sa namerom da se čita napisano.
Verujem da stranice posećuju prijatelji da provere jesi li bila na forumu i kada.
S druge strane, ponekad, kad se sretnemo sa nepoznatm korisnikom, u profilu mu proveravamo gde je pisao, koja su mu interesovanja.

Štaviše, kad bi moderacija bila perfidna, a perfidna i jeste, samo je pitanje u kojoj meri, mogli bi da zaduže nekog dokonog da ide i klikće na profile korisnika da bi se korisnici osećali bitnim.
To ti je ono, znaš, vidi što me neko prati, vidi što sam bitan i tražen.

Sujeta je čudo.
Samo ovo poslednje moze da opravda broj poseta mog profila... i hvala moderaciji na tome ukoliko to rade... realno toliko sam nevidljiva u rl, da mi ovo stvarno mnogo znače... fala im k'o braći rođenoj...
 
Samo ovo poslednje moze da opravda broj poseta mog profila... i hvala moderaciji na tome ukoliko to rade... realno toliko sam nevidljiva u rl, da mi ovo stvarno mnogo znače... fala im k'o braći rođenoj...

Evo ja mogu da idem i da klikćem od profila do profila uz novčanu nadoknadu.
Ništa ne boli, a i mozak se ne uključuje.
Posao snova.:manikir:
 
Evo ja mogu da idem i da klikćem od profila do profila uz novčanu nadoknadu.
Ništa ne boli, a i mozak se ne uključuje.
Posao snova.:manikir:

Ti k'o moja mama... samo da radiš, a da ne misliš... eeee.. nema ni branja višanja bez razmišljanja... kako sastavljam rime, svaka mi čast...:lol:
Klikni na moj koji put, al' ja nemam da platim... nego možeš da napraviš još koji profil pa da klikneš... za to ću već da prodam svu imovinu i kad odvojim za hranu za mačku ostatak dajem tebi.
 
Hvala za kafu, :kafa: pa svrati i ti kod mene ponekad.
Što se tiče poseta stranice profila, tu ne treba biti previše sumnjičav i misliti da su posete bile sa namerom da se čita napisano.
Verujem da stranice posećuju prijatelji da provere jesi li bila na forumu i kada.
S druge strane, ponekad, kad se sretnemo sa nepoznatm korisnikom, u profilu mu proveravamo gde je pisao, koja su mu interesovanja.

Štaviše, kad bi moderacija bila perfidna, a perfidna i jeste, samo je pitanje u kojoj meri, mogli bi da zaduže nekog dokonog da ide i klikće na profile korisnika da bi se korisnici osećali bitnim.
To ti je ono, znaš, vidi što me neko prati, vidi što sam bitan i tražen.

Sujeta je čudo.
Kako ti kažeš. Poradiću na svojoj sujeti.
Uglavnom si u pravu za nove korisnike ili ljude koji daju reputaciju uvek pogledam njihove profie, ali ja obično i pročitam poneki post a tamo gde ima zanimljivih komentara primetim pa ih onda i na forumu ne preskačem kao dosadne već ih čitam. Svratiću svakako, meni se sviđa kako ti pišeš.
 
Ti k'o moja mama... samo da radiš, a da ne misliš... eeee.. nema ni branja višanja bez razmišljanja... kako sastavljam rime, svaka mi čast...:lol:
Klikni na moj koji put, al' ja nemam da platim... nego možeš da napraviš još koji profil pa da klikneš... za to ću već da prodam svu imovinu i kad odvojim za hranu za mačku ostatak dajem tebi.

Maskenbal.
Sad sam ovo, sad sam ono.:navodnik:
Maskiraću se u finog gospodina.:cool: Sa naočarima i šeširom.
 
Eto me izmedju Lepe bez sminke i Nine, dva puta bio, prvi put, i sad drugi put da proverim. :)

- - - - - - - - - -

E, pa da, ne mozes me videti, jer mi nije ukljucen vidljivi mod, ne sija mi lampica, zato ti ne vidis pola raje koja svraca u profil.
 
Tako je, zabelezeni su ti tamo medju posetiocima samo oni koji borave na forumu u vidljivom modu. Ostali posetioci su forumasi koji deluju u nevidljivom modu ili pak javnost, neko mimo Krste ko je stigao na tvoj profil.
Jednom sam u Guglovom pretrazivacu slucajno nabasao na link za neku temu sa foruma koji je vodio na neki moj stari post, neka provala iz Top liste nadrealista koju sam citirao, i pazi kad sam samo ja to uradio, od celog celcatog interneta samo ja to spomenuo. :)
 
Mi, aktivni clanovi, dolazimo cesto, pisemo komentare, raspravljamo se, poznajemo se (na neki nacin), neke nikove volimo da citamo, neke ne.

Vremenom, dodjes tu, znas vec ko ce biti, ko ce pisati, sta ce pisati...a realno, mi kao da smo u nekom Velikom Bratu sve vreme. Broj pregleda je mnogo veci od broja komentara.

Ali, primetila sam da ja imam osecaj kao da samo mi koji pisemo i citamo, kao da smo neki zatvoreni chat kanal u koji niko drugi ne ulazi, ali onda u nekom trenutku postanem svesna da je ovo javan i vrlo posecen forum i da ko zna, ko sve to cita. Mozda mnogi nasi poznanici, kolege sa posla, prijatelji...neki nas prepoznaju, neki i ne. Vremenom se i svi mnogo vise otkrivamo, pisemo o zivotima, stavovima, nasim dragim ljudima, postavimo slike i razotkrijemo se.

Jeste li vi svesni javnosti? Razmisljate li o tome? Jeste li svesni da van ovog naseg forumskog kruga i mnogi drugi ljudi mogu sa foruma da saznaju dosta o vama?

pa ti koji me poznaju van foruma ionako znaju sto je za javnost
 

Back
Top