Javna izjava ljubavi

Dobila sam par grafita i dosla do zakljucka da je takva javna, ali i javna izjava ljubavi tipicnija za muskarce.
Pogledajte prilog 1234416

Pogledajte prilog 1234419
:) :)
Pogledajte prilog 1234421

Da li ste takav tip? :)
Da li ponekad imate potrebu da pred svima pokazete emocije i ljubav? Ne onako svakodnevno i uobicajeno, dvoje ljudi koji se vole, vec kao da puknete, kazete glasno, „zaurlate“, iznenadite.
I da li bi vam se dopalo da to neko uradi vama?
Ne ponekad, nego uvek kad mi dodje....radio i radili mi....ne vidim tu neki problem.
Bacalo se cvece, letele zastave, palilo se i gasilo se...vatrometi i baklje...
Istina je da su muskarci romanticni, a zene onoliko koliko zele i prihvataju, ali se i to menja i zene imaju ideje....grafiti su zensko orudje, ali nista manje ni druge pakosti da se izrazi ljubav...posle jednog romanticnog lomljenja retrovizora recimo....sve se promenilo....a posle lomljenja prozora lomili se kreveti...i nista nije bezveze....Da li mislite da se takve stvari zaboravljaju?
Grafiti su najmanja steta...a cesto su i ukras....
 
(Možda je ovo za ipak nekog ko će me razumeti, ali je namenjeno mojoj potencijalno novoj ljubavi)

Neću ti ni najmanje biti naporan. Ti jesi moj novi san(sladji od bilo kog prethodnog. San koji mi može promeniti život iz korena.) ali ti neću biti na teretu. Uostalom ako je suđeno da jednoga dana ostanem sam, neka tako i bude
Smele, junace, kakav teret majke ti? Ne teret nego crna zemlja ako nisi sve nisi nista.
 
A da, evo pise....

Nama su neki banditi ispisali grafit na poslovnoj zgradi,...ali ih "ušikale" kamere.
Sutradan su sami došli da kreče. 😁

Kod mene je nikao neki Hostel u tamno sivoj boji, sa jarko crvenim delom fasade oko prozora. Gradske vlasti im rekle da preboje fasadu, jer naružuju izgled. I bez svetlećih reklama, jer ne živimo u Las Vegasu. :hehe:
" Ne sarajte po ruznom bordelu, ali se vide svetla nocu..." hahahahaha
 
P dobro, to je ljudski iskonsko. I pecinski ljudi su skrabali po zidovima. Mada kada vidis one poteze rukom i nije bas skrabanje. Otud i deci faze zvrljanja po zidovima. Doduse neki tu fazu nikad ne prevazidju. Ko zna, mozda je slikarstvo zapravo drustveno priznato infantilno ponasanje.
Brate sta crtas te gole zene, nadji neku hebi.
Jos ovi nasi unetnici ala " tri boje crveno" pa nacrta sisu a umesto bradavice krst.
Kuku covece.
 
Dobila sam par grafita i dosla do zakljucka da je takva javna, ali i javna izjava ljubavi tipicnija za muskarce.
Pogledajte prilog 1234416

Pogledajte prilog 1234419
:) :)
Pogledajte prilog 1234421

Da li ste takav tip? :)
Da li ponekad imate potrebu da pred svima pokazete emocije i ljubav? Ne onako svakodnevno i uobicajeno, dvoje ljudi koji se vole, vec kao da puknete, kazete glasno, „zaurlate“, iznenadite.
I da li bi vam se dopalo da to neko uradi vama?


Jok

To mi je bezveze
 
sve te megalomanske gestove za-da-svet-vidi smatram bespotrebnim dramatizovanjem

većina kao da misli da neobjavljeno masi nije validno

uzmimo za univerzalni primer potrebu da se za jedan dan šatro slavljenja ljubavi par zaduži višegodišnjim kreditom da za cirka 300 ljudi, od kojih mu u životu vredi tridesetoro, napravi vašarski cirkus - u narodu opštepoznatom kao - svadba

sve je to lepo ko voli, neka, ali naročito u današnje vreme kao da je ljudima više stalo da pokažu drugima koga i koliko vole nego toj osobi konkretno
 
sve te megalomanske gestove za-da-svet-vidi smatram bespotrebnim dramatizovanjem

većina kao da misli da neobjavljeno masi nije validno

uzmimo za univerzalni primer potrebu da se za jedan dan šatro slavljenja ljubavi par zaduži višegodišnjim kreditom da za cirka 300 ljudi, od kojih mu u životu vredi tridesetoro, napravi vašarski cirkus - u narodu opštepoznatom kao - svadba

sve je to lepo ko voli, neka, ali naročito u današnje vreme kao da je ljudima više stalo da pokažu drugima koga i koliko vole nego toj osobi konkretno
sve tacno, osim....intimno se ljubav pokazuje na vise mesta i niko ne zna, kada je javno, onda je jednoj sto je svakoj zeni vaznije cak i od muskarca. Muskarci nemaju to opterecenje....osim onih maminih sinova o kojima treba neko da brine.
 
Dobila sam par grafita i dosla do zakljucka da je takva javna, ali i javna izjava ljubavi tipicnija za muskarce.
Pogledajte prilog 1234416

Pogledajte prilog 1234419
:) :)
Pogledajte prilog 1234421

Da li ste takav tip? :)
Da li ponekad imate potrebu da pred svima pokazete emocije i ljubav? Ne onako svakodnevno i uobicajeno, dvoje ljudi koji se vole, vec kao da puknete, kazete glasno, „zaurlate“, iznenadite.
I da li bi vam se dopalo da to neko uradi vama?
Ovakvi grafiti su odlika vrhunskog debilizma.

Covek koji je spreman da ovako vandalski unisti neciju fasadu je covek koji bi sutra isprebijao zenu.
 
Dobila sam par grafita i dosla do zakljucka da je takva javna, ali i javna izjava ljubavi tipicnija za muskarce.
Pogledajte prilog 1234416

Pogledajte prilog 1234419
:) :)
Pogledajte prilog 1234421

Da li ste takav tip? :)
Da li ponekad imate potrebu da pred svima pokazete emocije i ljubav? Ne onako svakodnevno i uobicajeno, dvoje ljudi koji se vole, vec kao da puknete, kazete glasno, „zaurlate“, iznenadite.
I da li bi vam se dopalo da to neko uradi vama?
ne secam se.........bilo u prosli milenijum.
 
1665254049237.png


Dela a ne reči...
 

Back
Top