JAVLJAJU SE NOVE ŽRTVE KOJE TVRDE DA IH JE SILOVAO PRODEKAN BOGOSLOVSKOG FAKULTETA!

sasasta

Buduća legenda
Poruka
33.998
https://www.espreso.rs/vesti/drustv...edium=home_widget&utm_campaign=adria_internal


Medijsko oživljavanje slučaja navodnog silovanja na Pravoslavnom bogoslovskom fakultetu u Beogradu dovelo je ne samo do toga da predmet dođe do tužilaštva (nakon što je Srpska pravoslavna crkva na njega stavila tačku), već i do ohrabrivanja nekoliko studentkinja da se jave i ispričaju svoja iskustva sa prodekanom PBF Vladimirom Vukašinovićem, koga su u proteklih 18 godina čak četiri studentkinje optužile za navodno silovanje.

Nova svedočenja govore da su minimum 10 devojaka bile žrtve seksualnog uznemiravanja, ali i višestrukih silovanja.

nikad nije ni trebalo pustiti crkvu da *sredjuje * nezakonitosti u njenim okvirima

silovao ? - sud pa zatvor
 
Nista me ne cudi.Zlo je sve vise uslo u ljude.
Ma ti to zajebi, nije zlo uslo u ljude nego u elitu postavljenu iz amerike i engleske od strane najgore srpske dijaspore...
Ja jedva da poznajem deset zlih ljudi u svom okruzenju, a i to je deo te gamadi...
Gledam neki dan dokumentarac o srbima u dijaspori i zena iz prve ruke govori kako je sjebana srpska pravoslavna crkva u americi 60tih....i od 70tih su poceli da razmenjuju popove izmedju srbije i amerike...sad ih je u srbiji pola amerikanaca u mantijama...
 
Ma ti to zajebi, nije zlo uslo u ljude nego u elitu postavljenu iz amerike i engleske od strane najgore srpske dijaspore...
Ja jedva da poznajem deset zlih ljudi u svom okruzenju, a i to je deo te gamadi...
Gledam neki dan dokumentarac o srbima u dijaspori i zena iz prve ruke govori kako je sjebana srpska pravoslavna crkva u americi 60tih....i od 70tih su poceli da razmenjuju popove izmedju srbije i amerike...sad ih je u srbiji pola amerikanaca u mantijama...
U svakoj sredini bar deset zlih i razmisli koliko je to u Srbiji.
 

Back
Top