JARCEVI

http://planetwatcher.com

Auuu 163 strana o Jarcevima! Iliti Saturnu.

Saturn je zaduzen za status Adastra. Posto je egzaltiran u Vagi , kuci braka , mnogi se brakovi sklapaju ili razvode na tranzicije Saturna, preko asc, mc, venere, jer Saturn nije romansa, ili veza , Saturn zeli da ovekoveci status.
 
Mi Jarici smo se pripremili za torturu koja je pocela ulaskom Saturna u nas znak.
Do sad je najvise bio na 8st Jarca pa krenuo retro, orbis 2 od moje Venere i tad je prekinuta veza od skoro godinu dana.
Kakva su vasa iskustva koji imate planete u Jarcu?

Cekam pocetak 2019`e pa da i zvanicno krene preko stelijuma.
U solaru za sl god je ezg. na Marsu, veselo i srecno mi :D
Jeste da mi je stelijum dobro aspektovan ali bice borbe.

Ja ne smatram Saturna torturom. Medjutim moze biti tortura ako si mlad. Nezreo. To kod tebe tranzit govori o tvojoj promeni statusa. Ta veza mozda nije valjala. Zavisi, da li imas aspekt Venere i Saturna u natalu, ako nemas , onda je prolazno. Ako imas , treba vremena ( Saturna)

Kod zena aspekt VE-SA je f*cked up. I dobar je los. Jedan od najgorih aspekata za zenu. Verovatno kao sto je MA-SA ogranicavajuci za muskarca. U smislu odnosa i veza. I Sekualnosti.

SO-SA je druga prica.

Anyway, ja smatram da bilo koji aspekt sa Saturnom je pobeda Saturna. Znaci , moras se prilagoditi njemu a ne on tebi. Na kraju price, pobeda je tvoja. Saturn je amazing.
 
Ја имам коњукцију. Могу само да кажем да ми је лакше како вријеме одмиче...
Јесте да сам ја и даље тешка као црна земља ал` контам да Са повратак ради посао у моју корист.
Нешто сам научила, са нечим сам се помирила и то `е то.
 
Мене је ретро Сатрун преко Венере, све у петој, вратио на неке старе приче које су сада на трагу нечега конкретног...
Мислиш да ти је за прекид баш тај аспект задужен? Ја мислим да ту мора бити још неки...

A zamisli u ovom solaru i Venerin povratak, kad ono.. ode veza :)

- - - - - - - - - -

Ja ne smatram Saturna torturom. Medjutim moze biti tortura ako si mlad. Nezreo. To kod tebe tranzit govori o tvojoj promeni statusa. Ta veza mozda nije valjala. Zavisi, da li imas aspekt Venere i Saturna u natalu, ako nemas , onda je prolazno. Ako imas , treba vremena ( Saturna)

Kod zena aspekt VE-SA je f*cked up. I dobar je los. Jedan od najgorih aspekata za zenu. Verovatno kao sto je MA-SA ogranicavajuci za muskarca. U smislu odnosa i veza. I Sekualnosti.

SO-SA je druga prica.

Anyway, ja smatram da bilo koji aspekt sa Saturnom je pobeda Saturna. Znaci , moras se prilagoditi njemu a ne on tebi. Na kraju price, pobeda je tvoja. Saturn je amazing.

Saturn u mojoj karti ima samo jedan aspekt, egzaktan kvadrat sa Plutonom iz IIIp a dispozitor je 6 planeta u Jarcu.

- - - - - - - - - -

P. S. Veza svakako nije valjala i hvala mu :heart:
 
hm, ja ne bih rekla da je u trenutku raskida meni saturn igrao neku ulogu tj. bio pokazatelj istog... bio je u shestoj kuci u jarcu... jedino mi je pluton bio tachno na dc-u...
 
Ja ne smatram Saturna torturom. Medjutim moze biti tortura ako si mlad. Nezreo. To kod tebe tranzit govori o tvojoj promeni statusa. Ta veza mozda nije valjala. Zavisi, da li imas aspekt Venere i Saturna u natalu, ako nemas , onda je prolazno. Ako imas , treba vremena ( Saturna)

Kod zena aspekt VE-SA je f*cked up. I dobar je los. Jedan od najgorih aspekata za zenu
. Verovatno kao sto je MA-SA ogranicavajuci za muskarca. U smislu odnosa i veza. I Sekualnosti.

SO-SA je druga prica.

Anyway, ja smatram da bilo koji aspekt sa Saturnom je pobeda Saturna. Znaci , moras se prilagoditi njemu a ne on tebi. Na kraju price, pobeda je tvoja. Saturn je amazing.
Partnerov Sa pravi konjukciju sa mojom Venerom u sinastriji. Trebalo bi da taj aspekt odnosu daje trajnost i neraskidivost, ali u isto vreme ume da napravi nevidjenu teskobu i osecaj sputanosti (Venere od strane Saturna).
 
Ko nije spreman da gleda nove horizonte sa velikih visina,
ne treba da se kaci s jarcevima, narocito s kozama...
Mlade nemaju duse, a matore tesko da ko moze da prati....
ili da ocekuje da ga koza prati, a ona uvek tri koraka ispred...
 
Ја имам коњукцију. Могу само да кажем да ми је лакше како вријеме одмиче...
Јесте да сам ја и даље тешка као црна земља ал` контам да Са повратак ради посао у моју корист.
Нешто сам научила, са нечим сам се помирила и то `е то.

Uf, nije lak aspekt. Upravo, vreme cini svoje. Saturnove osobe su kao staro vino, sto starije (zrelije) to bolje, ukusnije.

Ja mislim da je Saturnov povratak nepogresiv, kao i

Sadesati .

About Saturn's Sadesati

Saturn (Shani) takes around 30 years to complete one revolution of the zodiac. It stays in each sign for around 2.5 years. Saturn is considered a planet that brings misery and challenges for people when it's in an inauspicious position. The Sadesati is a period of 7.5 years during which Saturn is specially malignant and creates an unusual amount of problems in an individual's life. The Sadesati begins when Saturn enters the 12th Rashi (sign) from the person's birth Moon-sign and ends when Saturn exits the 2nd sign from the person's birth Moon-sign. It takes about 7.5 years to cross these three signs; hence the name Sadesati. Everyone goes through Sadesati sooner or later, for most people it's at least twice, or thrice. It is said that while Sadesati lasts, you will have little peace. But don't think that just because you are running Sadesati your life will be destroyed. That's not the case. Many people continue being successful even while they are in Sadesati. A lot depends on the overall auspiciousness of your chart, the placement of other planets and your own efforts. You can also perform remedies to lessen the inauspicious effect of Shani Sade sati.
http://www.astrosage.com/free/sade-sati-report.asp
http://www.askganesha.com/free-sade-sati-report/
 
Све сам укуснија, да. :mrgreen:
О саде сатима слабо знам.

- - - - - - - - - -

Ko nije spreman da gleda nove horizonte sa velikih visina,
ne treba da se kaci s jarcevima, narocito s kozama...
Mlade nemaju duse, a matore tesko da ko moze da prati....
ili da ocekuje da ga koza prati, a ona uvek tri koraka ispred...

Шта ти је врсни познавалац коза.
 
Ko nije spreman da gleda nove horizonte sa velikih visina,
ne treba da se kaci s jarcevima, narocito s kozama...
Mlade nemaju duse, a matore tesko da ko moze da prati....
ili da ocekuje da ga koza prati, a ona uvek tri koraka ispred...
maa daaj bre kad se ucauri koza u ucmale sigurice pa to ni metlom ne moz isterati
 
Ko nije spreman da gleda nove horizonte sa velikih visina,
ne treba da se kaci s jarcevima, narocito s kozama...
Mlade nemaju duse, a matore tesko da ko moze da prati....
ili da ocekuje da ga koza prati, a ona uvek tri koraka ispred...

Ako su oni/one tri koraka ispred, onda su pojedini znaci deset koraka ispred njih.
Kakvo isprazno samoljublje.:hahaha:
 
e, pa sad, ove sve teme su uopštene...pa u tom duhu i odgovori
a svi lažemo, bar ponekad, bar u sitnicama...

jarac, isitna, , zna da lagucne...da bi delovao bolji (izvinjavam se svim prisutnim iskrenim jarčevima :) )

Samo se hvalio i hvalio :D
Ali je bio dobar prema meni. Kud ja okom tu on skokom. Sto mi se svidja :cool:
Ali s tim hvaljenjem je preterivao, Jarac-skorpija, naravno da tezi statusu u drustvu i moci. I stekao je do sad. Ali ja ne padam na to, mene to plasi. Da li ce pokusati da me potcini? Jer to je prakticno nemoguce :zper:
 
hm...nisam primetila da se jarac baš hvali puno
nabraja on šta je sve uradio...ali nekako prizemno, bez pompe
a, dobar je on prema ženama...:zper:
Da te potčini...zašto?
Nisu mu zanimljive takve žene
good luck

nećeš se pokajati;):D
 

Back
Top