Japan, kultura & tradicija

12833_163547848197_753423197_2764477_1567339_n.jpg


Vec duuuuuugo trazim odakle da ovo kliknem, da se potrefi odgovarajuca meteo situacija zbog koje ce Fuji biti vidljiv (juce prozujao tajfun Lupit blizu, ocistio atmosferu kisom i vjetrom, a prevagnuo vjetrove na juzne) i jos k svemu tome da ja ne radim. Jutros vozim malog u vrtic i ugledam grad i Fuji, i onda trk...umjesto na Tokyo Motor Show (idem sutra), raspalim u zgradu opstine jednog od gradova koji cini Tokyo, Bunkyo, oni na 25 spratu imaju opservatoriju koja je besplatna, stakla su nakosena za 45 stepeni, plafon jednolicno ofarban u sivo, namjenski za fotografisanje pogleda na Shinjuku (neboderi koje vidite) i ostatak zapadnog, sjevernog i istocnog Tokya. Za jug moras klopati u restoranu koji pokriva polovinu kupole, sto bih rado uradio, ali nisu bili otvoreni. Sad mi jos ostaje da u zimskim mjesecima uhvatim sve ovo za vrijeme zalaska, tad je jos bolje...
 
Kako smuvati Japanku. neki predlog...

Daj bre,pored ovoliko lepih devojcica ti nasao Japanke da muvas :lol: , salim se naravno. Salu na stranu.. Dakle sto se tice muvanja .. pa veoma je prosto kao sto Artemis rece "ne razlikuju se od obicnih cura" , i slazem se sa time,sta sad ako je devojka iz Japana,ne znaci da je boginja lepote i ljubavi,zapravo ja vise volim nase devojke (ovim povodom svim devojkama saljem ogrooooman kiss :heart::heart::heart:) ... nego da se vratim na temu ... kao sto rekoh ne razlikuju se od obicnih cura previse,dakle ako se svidjas curi lepo izadjete na pice,a ako joj se ne svidjas onda dovidjenja ... Nema neke teske filozofije zar ne? Uostalom japan jeste poznat po tehnologiji,pa mozda ono postoji tamo neka vrsta tradicije da pre sastanka uvek joj kupis nesto moderno od tehnologije,mozda robota,mobilni ili televizor? :)
 

Back
Top