jao sto nisam bolja riba

jel mogu i ja da dodjem? jel vas nije sramota da jedete sladoled sa kumom? e, devla, devla... a mogu ja i da stojim ispred i da vas kroz staklo gledam kako jedete... i da zamaglim staklo svojim dahom... jea... vreliji sam od jula, bejbi... tako je bila jedna pesma malo pre...
 
Moze rile ja na kumove navikla.imam nekoliko desetina kumova u bliskom mi komsiluku.
mene ne mogu da zaobidju cak ni kad idem na sladoled.
pecinko,sasvim sam sigurna da nisam tvoj tip tako da nema straha od toljage.
 
pozovite ga, pozovite ga... :D jao, posle kad odem i kad se hvalim po mahali... e, kraljevi... is'o sam sa pecinskim covekom na sladoled... i sedeo sam sa strujom... ha... a tracara ce sve to, ionako, potvrditi bez i da je zamolim... ponovice se nezaboravna '76... kruze price da su tada u mahalu dosla cak dva bela coveka istovremeno...
 
rile_laki_oblak:
pozovite ga, pozovite ga... :D jao, posle kad odem i kad se hvalim po mahali... e, kraljevi... is'o sam sa pecinskim covekom na sladoled... i sedeo sam sa strujom... ha... a tracara ce sve to, ionako, potvrditi bez i da je zamolim... ponovice se nezaboravna '76... kruze price da su tada u mahalu dosla cak dva bela coveka istovremeno...
:-D bez i da je bila! :-D
 
evo... neozbiljko, pitala te nesto struja i ti sad kuliras... sto ne kazes devojci? znaci, u koju poslasticaru idemo? jao... kako sam uzbudjen... :D
a da vas pitam... a jel mozemo bolje u kafanu nego u poslasticarnicu? meni uvek kapne sladoled, pa se umazem... u kafani mi ne kapne nista... kad smo vec kod toga... kad budem otvorio kafanu, zvace se: 'do poslednje kapi'... i svi ce piti na eks... i smejati se... nema tuca ni bezveznih rasprava... ziveli...
 
tracara... vodicu onda ja tebe na sladoled... frikomov... pa, ako dobijemo nesto, delimo po pola... bratski, k'o u braku... e, a kako se iznenadio i nasmejao jedan covek, jako prijatan, koji je prodavao sladolede... ono, kad na kartonu od korneta pogledas da li si dobila nesto... i, ja pogledam i kazem: jupi... dobio sam zamenu... a on pogleda u mene, pa u kornet, pa opet u mene i nasmeja se slatko covek... i drago mi bilo... nije njemu lako... ni na suncu, a ni sa ljudima...
 
pecinko ti si malo dezorjentisan.
cuj raspad! to je blaga rec za mene.
lepo sam pitala ocete javno ili na pp.
pa sam tamo napisala da sam odlucis.pitas ovde ili privatno.
ti se malo pravis blesav.
ali ajde da te pustim kao ja ne kapiram.
 
znaci, nema sanse... rile je balkanac... onaj od najgore vrste... ja placam... i ja te cuvam... i posle, ili pre sladoleda, te vodim na rebarca u kajmaku... i sopsku bez luka... karirani stolnjaci... i po jednu domacu kao aperitiv... posle te vodim na sladoled... i gledam samo tebe... i budem ljubomoran ako te neko pogleda, jer necu da te delim ni sa kim... i mogu i da se pobijem, ako te neko uvredi i ponasa se prema tebi nepristojno... i posle te otpratim do kuce... ma.. kad malo bolje razmislim... ipak je balkanac bzvz... ko bi uopste i hteo sa njim na sladoled??!!
 
zvucalo je kao temperamentan odgovor?
iju!
sada su mi neke stvari malo kao jasnije kada ste vi muskarci u pitanju.
kahm dakle,
dragi pecinko meni je malo neprijatno,ja sam eto tako stidljiva,pa ako tebi nije problem posalji mi pp da ti kazem gde cemo sedeti.
nadam se da te takav postupak nece deranzirati.
Struja :)
 
mojra.... poslasticare rade sutra... sad svi bodrimo neozbiljka da posalje pp struji... a, da se nije mozda oznojio, pa da ga struja ne udari? hm.. mojra... znas sta, kralju? ti isto mozes sa nama, posto vilenjaci vide super... i onda mozes da nam kazes da li ima sladoleda od vanile na 100 metra udaljenosti... e, salim se, kralju... ne bismo mi tebe nikad zbog toga pozvali... nego zato sto volimo da i ti dodjes da se druzis sa nama...
 

Back
Top