Ja neću a on hoće

Imate li ovakvo iskustvo, da vam nije do seksa, da niste raspoloženi, da imate problem koji vas muci i samo o tome razmišljate,
da vas boli glava :lol: .....itd..a vaš partner ili partnerka hoce seks bas tada i odmah

Šta raditi u takvoj situaciji ?
Ako mu je to norman i uobičajeni pristup, otkačiti ga!
Valjda je fora da oboje uživaju, a ne samo Mister "sad mi se di.g'o"!
 
Evo jednostavam recept, kad nece da "daje". Ok, naravno ne oni momenti kad stvarno jbg.. Nego znamo o cemu pricamo...
Prosto, trazis drugde.
Ako ova prva onda nije spremna Odmah da uskoci i da pocne da "daje" i to puna elana, onda je vreme za dobar razgovor.
Bejbe, ti i ja prosto nemamo isti libido. A i kapiram, ne zelim da te mucim seksom, to nije poenta, ali razumi i mene. I ja imam svoje zelje. A veza nije isto sto i ocaravanje na pocetku. Druga je to dinamika. Kapiras? Hocu da vidjam druge zene.
 
Imate li ovakvo iskustvo, da vam nije do seksa, da niste raspoloženi, da imate problem koji vas muci i samo o tome razmišljate,
da vas boli glava :lol: .....itd..a vaš partner ili partnerka hoce seks bas tada i odmah

Šta raditi u takvoj situaciji ?
ostajem pri svom, odbijam partnera. Ako je normalan i razuman i ako mu je stalo do mene kao osobe, razumece i nece navaljivati.
 
Imate li ovakvo iskustvo, da vam nije do seksa, da niste raspoloženi, da imate problem koji vas muci i samo o tome razmišljate,
da vas boli glava :lol: .....itd..a vaš partner ili partnerka hoce seks bas tada i odmah

Šta raditi u takvoj situaciji ?

jednom mi je jedna albanka prichala ----------> ako je nervozan, ako je veseo, pa iako ste se posvadjali a ako te glava boli popijesh tabletu uvek morash da mu dash
 

Back
Top