Ja neću a on hoće

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
285.694
Kada generalno jednu zenu boli glava stalno (ne ono, stvarrrrnooo je boli glava i stvarrrnooo je umorna) vec shvati vezu magazinski, u smislu da treba da bude konstantnog osvajanja, da bi se ostvarivala intima, tada generalno postoji sijaset drugih zena koje i te kako rado daju dimne signale.
za stalno je ok ali ovde nije tema stalno vec kada se desi da zenu zaista boli glava ili joj nije do seksa a on hoce...sta onda

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
285.694
Eee tu si cico. Nije to tako jednostavno. Ali za tu vrstu razgovora da ima smisla moramo pricati otvorenije, ne ovako kao pravimo se ludi da smo mi super a tamo neki parovi ekstremi.. Ili nisi nikad bila u duzoj vezi...
..izigravanje i laganje i izvrdavanje na racun glavobolje ili bilo cega za nemanje seksa nije u redu i to se desava uglavnom kada veze ili brak pocinjuu da slabe
kada me je boilela glava rekla sam ali tada me je zaista bolela glava i on je to razumeo i nije navaljivao..sto je korektno sa njegove strane

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
43.737
..izigravanje i laganje i izvrdavanje na racun glavobolje ili bilo cega za nemanje seksa nije u redu i to se desava uglavnom kada veze ili brak pocinjuu da slabe
kada me je boilela glava rekla sam ali tada me je zaista bolela glava i on je to razumeo i nije navaljivao..sto je korektno sa njegove strane
Tom izjavom, s kojom se slazem, zatvaras temu. Jer realno to je to.
Ipak, tema je, rekao bih, generalnanija, tj vuce ka otvaranju nekih opstijih pitanja vezano za te odnose. Pocev od toga da su glavobolje u vezama i brakovima veoma cesto evidentne. Komicno je sto se ne prica o tome dublje zbog tog lokalne reputacije, koju ljudi ne zele da izgube kroz javnu diskusiju.
Tako da ovu temu pre shvatam kao provokaciju tog lokalnog statusa (sto bi umri muski rekao seljacizma) , sto je malo boring, nego da je otvaranje prostora za siru pricu.
Ili imas nesto dodatno da kazes na temu?

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
285.694
Tom izjavom, s kojom se slazem, zatvaras temu. Jer realno to je to.
Ipak, tema je, rekao bih, generalnanija, tj vuce ka otvaranju nekih opstijih pitanja vezano za te odnose. Pocev od toga da su glavobolje u vezama i brakovima veoma cesto evidentne. Komicno je sto se ne prica o tome dublje zbog tog lokalne reputacije, koju ljudi ne zele da izgube kroz javnu diskusiju.
Tako da ovu temu pre shvatam kao provokaciju tog lokalnog statusa (sto bi umri muski rekao seljacizma) , sto je malo boring, nego da je otvaranje prostora za siru pricu.
Ili imas nesto dodatno da kazes na temu?
ti si u braku pa znas da je to cesto ..ako tako tvrdis onda mozes i da pises zasto je to tako a ne da ti zakljucavas temu
tema nije provokacija jer ne zadire u bracne probleme vec..ako odbijete seks jer vas boli glava ili ste umorni ili imate problem a partner nema razumevanja za to i hoce bas tada seks..sta raditi u to slucaju ?

a to sto se neko u svom braku ili vezi stalno izvlaci na boli me glava to je mnogo veci problem nego odbiti jednom

Zika34

Poznat
Poruka
9.655
ti si u braku pa znas da je to cesto ..ako tako tvrdis onda mozes i da pises zasto je to tako a ne da ti zakljucavas temu
tema nije provokacija jer ne zadire u bracne probleme vec..ako odbijete seks jer vas boli glava ili ste umorni ili imate problem a partner nema razumevanja za to i hoce bas tada seks..sta raditi u to slucaju ?

a to sto se neko u svom braku ili vezi stalno izvlaci na boli me glava to je mnogo veci problem nego odbiti jednom
Tema jeste provokacija, jer je dozvoljeno da se priča o glavobolji uopšteno kao što ti je i bila namera.

U suprotnom ako je to stvarno tema onda na temu nema mnogo da se kaže jer će svaki Mika, Žika, Pera da razume ako mu žena nekoliko puta u dvadeset godina kaže da je boli glava.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
43.737

Nisam ja rekao da je tako kod mene.
Nina? Imas neke informacije o meni od nekoga?

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
43.737
Tema jeste provokacija, jer je dozvoljeno da se priča o glavobolji uopšteno kao što ti je i bila namera.

U suprotnom ako je to stvarno tema onda na temu nema mnogo da se kaže jer će svaki Mika, Žika, Pera da razume ako mu žena nekoliko puta u dvadeset godina kaže da je boli glava.
Meni sad pre zvuci da je tema: hebu li vas zene/devojke, pa da procenimo materijal.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.