Ja neću a on hoće

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
27.869
..ali pitanje je u uvodnom postu, prilicno jasno..
Nije ti dakle do seksa..recimo, imali ste vec seks sat pre ili recimo boli te glava, nije ti dobro a on opet hoce i uporan je...dakle, hoce da se ispucava i boli ga ona stvar kako se ti osecas, sta?
I sad ti kao -vazi, hocu, nema veze sto necu...:lol:

Znas kad..malo sutra pa jos i posle...:zcepanje:

I ne pricam ja u ime svih zena, pricam objektivno...
Stvarno su bezobrazni ti muškarci što hoće dvaput da iebu u kratkom vremenskom intervalu. :lol:

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
27.869
tako je moju drugaricu muž nagario a ona nije htela i počela je zapomagati,
rekla je da će zvati službenicu da mu odredi zatvorsku kaznu za nasilje u porodici
a on je rekao hahah slobodno je zovi kad čuje zašto me tužiš tražiće ti moj broj telefona.

eto vidite kako muškarci ne razumeju ženu koja ne želi sex. :roll:

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
39.063
I ta drama: Ja necu, ja sam sva jadna, muskarac napaljeni, ja zrtva, hocu mir za sebe.
Ljudi, sto ne napustate takve zene? Sama hoce svoj mir za sebe. Pusti niz vodu, nek ide, nek plovi. Sta koji k? Nego kao aj da razgovaramo. Da udjes deep u njena sranya, da je razumes. Pa znas sta je to? Ludnica. To ti je perpetum mobile inertnog egocentrizma. Bezi od toga ko od pozara. Progutace te u taj svoj svet. Ubedice te da je seks prljava rabota, da ga samo ti zelis a ona daje. A da je prava stvar da se bavis njenim vecitim unutrasnim problemima i povrsnom, decjom ispunjenoscu da je neko saslusa. A ti treba da budes srecan zbog toga. U toj njenoj dimenziji. Brate? Zar sa takvim necim mlzes i da ga imas? Dize ti se na to? Meni odmah vijauuu spadne i urola se sam.

Kosta2

Legenda
Poruka
64.995
Imate li ovakvo iskustvo, da vam nije do seksa, da niste raspoloženi, da imate problem koji vas muci i samo o tome razmišljate,
da vas boli glava :lol: .....itd..a vaš partner ili partnerka hoce seks bas tada i odmah

Šta raditi u takvoj situaciji ?

Seks nije bum, tres, gruv. Neka trenutna akcija, u fazonu "skidaj gaće" i deri.
Seks je svirka dve violine. Duet.
Krene sa štimovanjem, usklađivanjem tonaliteta, probnim notama i kad violine osete jedna drugu krene svirka. Tj seks.

Normalno da svirke nema ako se ne ispune svi uslovi.
Biće sutra. Ili večeras. Ili za koji čas. :lol:

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
278.040
Seks nije bum, tres, gruv. Neka trenutna akcija, u fazonu "skidaj gaće" i deri.
Seks je svirka dve violine. Duet.
Krene sa štimovanjem, usklađivanjem tonaliteta, probnim notama i kad violine osete jedna drugu krene svirka. Tj seks.

Normalno da svirke nema ako se ne ispune svi uslovi.
Biće sutra. Ili večeras. Ili za koji čas. :lol:
tako je.. duet i .muzika za sva cula

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.