Известилац Европског парламента: Путин губи рат, није добро да га Србија подржава

Питам се где читаш ове мистификације - наравно да си само негде прочитао, јер ја као човек који живи у Европској унији имам потпуно супротно мишљење
Ја сам тамо живео па се вратио 1991. и у то време, добро сам се снашао. Одлучии сам да се вратим кад су почели да раде против мог народа. Врато сам се да поделим судбину свог народа, и да не изађем из царства сопсвеног језика. Знам добро како је тамо, јер сам као Србин, побегао из Југославије. Наставио сам да радим бизис с њима, али ми је сасвим јасно још од онда, да нама тамо није место. Какве мистификације. Јесу ли протарили диргинета из Немачке или нису? Јссу ли протрали Оперску диву, Нетребко или нису. То раде само примитивци. С друге стреане, опет Руси имају најбоље светскее писце. Где је ту мистификација. Пошто радим с њима, и познајем их на хиљаде, оно што имам прилике да видим, књиге сее баш и не читају тамо много.
 
Јесу ли протарили диргинета из Немачке или нису? Јссу ли протрали Оперску диву
Каква Европска унија 1991. године?
Kакви диригенти и оперске диве? О чему ти уопште причаш?
Овде се води рат који је за само 2 месеца већ однео најмање 40.000 живота на обе стране. Рат који Европу враћа најмање 70 година уназад.
Ово је рат који нема везе са руским писцима и руском културом – ово је рат самозаборављеног пуковника КГБ-а, чија је владавина за 20 година велики део руског народа претворила у Zомби нацију.
 
Каква Европска унија 1991. године?
Kакви диригенти и оперске диве? О чему ти уопште причаш?
Овде се води рат који је за само 2 месеца већ однео најмање 40.000 живота на обе стране. Рат који Европу враћа најмање 70 година уназад.
Ово је рат који нема везе са руским писцима и руском културом – ово је рат самозаборављеног пуковника КГБ-а, чија је владавина за 20 година велики део руског народа претворила у Zомби нацију.
Протерали су га у Марту ове године. И њу и њега. Њу из Лондона, а њега из Немачке. Ово је рат који је Русија морала да поведе, неизоставн и повела га је у задњи час. И заиста не сумњам да ће га на крају добити. Јер ако га не добије, нема више Русије. Руски народ није зомби народ. А европске земље су и онако саме криве. Слушају америку на своју штету. Америчка трговина са Русијом се повећала. Ко их је терао да уводе икакве санкције? Да не говорим о томе, да ће само њима да нашкоде, а не Русији. Да нећеш да ми кажеш да су то урадили из принципијелних разлога?
 
1652653024888.png


Како се Путинов рат одуговлачи, перспектива пораза све извеснија, сматра професор Сергеј Радченко. „Русији је нужно ово понижење у Украјини, кад није научила лекцију 1990-их“
 
Како се Путинов рат одуговлачи, перспектива пораза све извеснија, сматра професор Сергеј Радченко. „Русији је нужно ово понижење у Украјини, кад није научила лекцију 1990-их“
u ukrajini danas moras da ''smatras'' pod pretnjim plenidbe imovine, zabrane opozicionog delovanja

niko od vas nista ne smatra, vec pisete ili po diktatu, ili pod pretnjom

It’s Official! Zelenzkyy Signs Law This Weekend Banning Opposition Parties and Seizing Their Property

 
Председник Додик има изванредну стратегију , он апслолутно игнорише ову белосвестку олош , не знам зашто им српски медији дају на значају ..аха, вероватно јер су им они и финасијери ..

српске новине , српским уредницима !!!

Trivić: Dodik agent hrvatskih službi, uhvatila ga panika​

- Histerija i bijes Milorada Dodika, agenta hrvatskih službi, pokazuju paniku u kojoj se ta individua nalazi. Panika je izazvana mojom kandidaturom za predsjednika Republike Srpske, kao i mojim ukazivanjem na njegove prevarantske pokušaje obmane naroda koji on više ne može, kao i do sada, lagati i žrtvovati za one kojima služi - saopštila je poslanica PDP Narodne skupštine Republike Srpske Jelena Trivić.

REPUBLIKA SRPSKA15.05.2022 | 16:53
Trivić: Dodik agent hrvatskih službi, uhvatila ga panika


https://www.rtvbn.com/4025835/trivic-dodik-agent-hrvatskih-sluzbi-uhvatila-ga-panika
 
Za sad... Sto mmislis da im ne treba Moldavija?
Mislim da oni imaju tu operaciju u cilju zastite onog stanovnistva koje zeli sa njima ili žele slobodu .
Zar nismo gledali da su to tamo na Istoku Ukr vredni ljudi, velike njive , hrane četvrt sveta i izvoze čelik, a žive kao beda dok se glavni grad gradi i neko uživa na teretu proruskog stanovništva.
 
Mislim da oni imaju tu operaciju u cilju zastite onog stanovnistva koje zeli sa njima ili žele slobodu .
Zar nismo gledali da su to tamo na Istoku Ukr vredni ljudi, velike njive , hrane četvrt sveta i izvoze čelik, a žive kao beda dok se glavni grad gradi i neko uživa na teretu proruskog stanovništva.
Ovo je neka posalica....
 

Back
Top