Izumeli robota sveca koji pomaže ljudima u molitvi

Ko zna ako ga neko tolko zavoli jer ljubav ozivljuje i postane Al zivi supermen haha
Da, samo da ne postane ovo

Arnold Schwarzenegger Terminator GIF by Filmin
 
456556_santo_f.webp


Robot po imenu SanTO koristi veštačku inteligenciju kako bi podržao ljude u
njihovoj veri i molitvi. SanTO izgleda poput svetca i ima za cilj da pruži podršku
vernicima, posebno starijim osobama, u njihovom verskom iskustvu.

Kako bi se aktivirao, ljudi treba da dodirnu njegovu ruku. Nakon toga mogu da
mu postave pitanje, a on će pronaći odgovarajući odgovor u svojoj bazi podataka.
Kada se upita o Bogu, SanTO pretražuje Sveto pismo kako bi pronašao
relevantne citate ili odlomke. Pored toga, robot može da izgovara molitve zajedno
sa osobom koja ga koristi.

https://www.espreso.co.rs/svet/planeta/1325359/robot-pomaze-ljudima-u-molitvi-je-li-ovo-moguce-foto

Ja sam totalno bez teksta. :confused: Jel vi imate nešto na ovo da kažete?
Ljudski rod je uvek tražio nešto opipljivo i bio je sklon idolotariji...

Pa im je trebalo i zlatno tele u pustinji, a očima videše čuda kojim ih Bog spase iz Egipatskog ropstva...pa i gledaju dim sa Sinaja u kom je slava Božija....a oni tope zlato i prave tele...
Bojim se da im je i mozak u tom trenutku na nivou telećeg...

Pa i danas se ništa nije promenilo, samo je i gore.

I ne čude mene ovi što prave ove igračke-nakazice, već me čude oni koji stanu pred njih.
Bolje da nepričam dalje....
 
Ljudski rod je uvek tražio nešto opipljivo i bio je sklon idolotariji...

Pa im je trebalo i zlatno tele u pustinji, a očima videše čuda kojim ih Bog spase iz Egipatskog ropstva...pa i gledaju dim sa Sinaja u kom je slava Božija....a oni tope zlato i prave tele...
Bojim se da im je i mozak u tom trenutku na nivou telećeg...

Pa i danas se ništa nije promenilo, samo je i gore.

I ne čude mene ovi što prave ove igračke-nakazice, već me čude oni koji stanu pred njih.
Bolje da nepričam dalje....
Tehnologija napreduje bato.....
Moj deda je terao volove a ja danas vozim dzip, moj deda je nosio opanke a ja danas nosim Nika patke......
Nije nikakvo cudo da se robot moli za tebe [kao da u kolma imas adaptivnni tempomat]
 
456556_santo_f.webp


Robot po imenu SanTO koristi veštačku inteligenciju kako bi podržao ljude u
njihovoj veri i molitvi. SanTO izgleda poput svetca i ima za cilj da pruži podršku
vernicima, posebno starijim osobama, u njihovom verskom iskustvu.

Kako bi se aktivirao, ljudi treba da dodirnu njegovu ruku. Nakon toga mogu da
mu postave pitanje, a on će pronaći odgovarajući odgovor u svojoj bazi podataka.
Kada se upita o Bogu, SanTO pretražuje Sveto pismo kako bi pronašao
relevantne citate ili odlomke. Pored toga, robot može da izgovara molitve zajedno
sa osobom koja ga koristi.

https://www.espreso.co.rs/svet/planeta/1325359/robot-pomaze-ljudima-u-molitvi-je-li-ovo-moguce-foto

Ja sam totalno bez teksta. :confused: Jel vi imate nešto na ovo da kažete?
Мантијаши ОСТАЈУ БЕЗ ПОСЛА, које куде ?

Што је добро за државне буџете верујем, остаје више новца за лекаре и обданишта.

Роботи ће наставити да нам "соле памет", али ће нас то неупоредиво мање коштати. :kafa:
 
Мантијаши ОСТАЈУ БЕЗ ПОСЛА, које куде ?

Што је добро за државне буџете верујем, остаје више новца за лекаре и обданишта.

Роботи ће наставити да нам "соле памет", али ће нас то неупоредиво мање коштати. :kafa:
Mislis bice bez provizije SPC :lol:
 
Мантијаши ОСТАЈУ БЕЗ ПОСЛА, које куде ?

Што је добро за државне буџете верујем, остаје више новца за лекаре и обданишта.

Роботи ће наставити да нам "соле памет", али ће нас то неупоредиво мање коштати. :kafa:
Bas i tu mogu da se opare.Odnesu ala amfilohija u sraracki dom.stave pored robota kasicu i para ko sase.
 

Back
Top