Израел је за независно Косово и за велике инвестиције шиптарима

Lacibg:
Пре неког времена би прича да ће Израел да уложи 3 милијарде долара или евра у Србију ?!
Неког лажу - то је сигурно !

Ma uložiće oni i u Srbiju i u Kosovo, ako nađu računicu....a neki bi rado istovremeno naoružavali i Srbe i Šiptare.....pare vrte svet.
 
adem_ks:
jes, da sam ja lud.... ja ne zurim, drugi rade za mene, doduse polako ali ... kad adodju i kazu izvolte mister [tako se oni svima obracaju, kulturan narod] adem evo vam tapije na kosovo, i ako vas neko dira vi samo zviznite[ mislim zvizduknite] i mi smo tu

Па неће тако баш да буде. Ако имаш Снн гледај како то лепо раде у Ираку. Дође екипа са два условно речено пицгауера, истрчи двадесет типова, не зна се ко је од кога луђи јер су надувани и добили дојаву, нпр. да Адем има три зоље на таванчету и два колта у водокотлићу. Е онда ти таква екипа лепо улети и изломи прво све укућане да не размишљају да ли ће мали Љатиф да из џепа извади кашикару или негро бомбону, испреметају све, неки настрани мало и малтретирају женски део фамилије а можда и мушки јер их има свакаквих тамо и ако не нађу, кажу: опс, сори бато неко нас заврнуо. А прц милева екипа из Београда има списак и само шаље дојаве. А оружја на Косова шок Адем има више но кромпира и бураније. :)
 
Markelja:
About Me
Name:
Ferik F.
Location:
US
Age: 27. Location:USA. Education: BA in Economics, Political Science and a minor in Computer Science from Rockhurst University. Graduate School:Master of Business Administrataion(MBA) from Rockhurst University. Something Interesting about me: I had an article about Kosovo published in the Financial Times about 2 years ago.



Izvor.......
Колега, можда би сте ви могли нешто из прве руке да нам кажете о овој вести ? Да ли је "патка" или патка нама Србима ?
 
Анти-дахија:
http://www.balkanupdate.com/2007/02/kosovo-opposition-leader-to-visit.html

И хајде сад нек ми неко почне лупетати о Српско јеврејском пријатељством. Хитлер је ипак био у праву што се тиче Јевреја. Олбрајтову спасили Срби, она узвратила да затире Србе. Типична јеврејка.
moderatori... :-x
i posle se bunite kad srbe nazivaju fashistima i nacistima 21.veka... :???:
 
fosilvaso:
Ma uložiće oni i u Srbiju i u Kosovo, ako nađu računicu....a neki bi rado istovremeno naoružavali i Srbe i Šiptare.....pare vrte svet.

oni vec odavno 'ulazu' u srbiju..mislim beograd
... svaki drugi stan izgradjen je u bg od njihovih para ...
...ili od ''gradjevinske mafije'' ?????:confused: ...cirkus :roll:

.... najredovnije su snabdevali opremom srbe u bosni :shock:
...a onaj cirkus sa kupovinom vojnog satelita ?:shock:

kad je profit u pitanju,tu su jedini i najjaci...

drugo pitanje je...ko ih voli,i ko ih ne voli...
 
Прц Милева:
Па неће тако баш да буде. Ако имаш Снн гледај како то лепо раде у Ираку. А оружја на Косова шок Адем има више но кромпира и бураније. :)

ja ne gljedam kako to rade u iraku....
a oruzja ima na kosovu, ali samo kod takvih kao sto si ti , koji "cekaju" dan kada ce smeti da ga upotrebe za "odbranu" svoga mesta. a kod mene jok. doduse imam neko hladno oruzje, ali za jabuke, i sl. tako da ce malo sutra meni to uraditi....
trt milojku
 
Opet po jevrejima, pa dokle majku mu :x
1902593774.01._SX140_SCLZZZZZZZ_.jpg
 
Анти-дахија:
http://www.balkanupdate.com/2007/02/kosovo-opposition-leader-to-visit.html

И хајде сад нек ми неко почне лупетати о Српско јеврејском пријатељством. Хитлер је ипак био у праву што се тиче Јевреја. Олбрајтову спасили Срби, она узвратила да затире Србе. Типична јеврејка.
Jevreji su prijatelji samo sebi!!!!!!
za druge pa i Srbe tu nema mesta.
 
Прц Милева:
Адеме, да ли знаш шта је концесија? Е то ће да буде твоја Косова Репубљик, пошто ће да се преговори раде у срцу Београда. Ловка стиже на рачун Државе Србије, а ви ћете као лале да рмбачите и правите путеве, шишате травњаке, градите фабрике, идете у руднике, поправљате далеководе и сличне ствари које ће све остати Држави Србији у власништву за једно 20 година. Једном робови, увек робови. Шта ћеш, таква вам је судбина намењена.

Ne znam da li je ovakav komentar jadan ili smeshan. Posto sam Srbin,jadan mi je,da nisam bio bi mi smeshan.Gotovo ista glupa prica kao kada je odcepljenje Slovenije bilo aktuleno."Umrece od gladi i slicno". Zar i posle toliko godina neki nista nisu naucili? Kakvi su ljudi ostali da zive tamo u Srbiji,nista me i ne cudi.
 
Careca:
Ne znam da li je ovakav komentar jadan ili smeshan. Posto sam Srbin,jadan mi je,da nisam bio bi mi smeshan.Gotovo ista glupa prica kao kada je odcepljenje Slovenije bilo aktuleno."Umrece od gladi i slicno". Zar i posle toliko godina neki nista nisu naucili? Kakvi su ljudi ostali da zive tamo u Srbiji,nista me i ne cudi.

Samo su se glupani mogli zabavljati sudbinom Slovenaca.....pogotovo nakon onoga Šešeljevog: Idite bre, što pre...
 
fosilvaso:
Šta ćeš, neki ljudi sa vremena na vreme shvate da im zgrtači kapitala rade probleme, a među takvima ima dosta Jevreja...čisto logično, riba se od repa čisti, a sistemi od glave.....
Управо тако и не да их има, него су главни играчи на светској сцени. Ево за скептике један линк о Јеврејима илити Хазарима у америчкој администрацији http://www.biblebelievers.org.au/bushlist.htm Стварно застрашујуће колико су утицајни и повезани ко цревца.
А ако је неко радознао нек потражи на нету податке о тзв. Билдерберг групи, затим супер-моћној и утицајној Ротшилд (пише се Rothschild) династији и њеном деловању и "заслугама" уназад пар стотина година све до данас. И онда се неко чуди што их људи стално прозивају и оптужују, а баш фин и мирољубив свет :roll:
 
Deratizator:
Sta je netacno? Da su ONI NAS izabrali za neprijatelje, a ne mi njih, ili da su ih Srbi spasavali u ratu?

srbi sebe nisu mogli da spasu od ustasa,....a ne jese :shock:
jevreji nemaju prijatelja ......i neprijatelja u evropi...vec interest
i zato nas nisu izabrali za neprijatelja........ili prijatelja
 
sukob interesa...nema ljubavi i mrznje
to je uvek razlog za nesporazume...... i ratove...
kapiram da smo mi nula, kad dodje do pregovora ..i trgovine...
ali, toliko nepoznavanje gradiva....i ko je ko .......je zalosno.... i zato smo platili visoku cenu..

oni su jaki igraci...a ti sa $3 na stolu........i hoces da blefiras???
..a mozda si im bio simpatican....i primili bi te da igras jos neki put
a ti? ...blefiras profi-igrace? :evil

ps. pogledaj startnu postavu ruske finansijske reprezentacije :shock:
samo golman je rus :shock:
 
Primila je i Rusija Cekua pa nikom nista. Niko se nije bunio. Ovo oko tri milijarde investicija je cista nebuloza. Znam da ima retko koja firma iz Izraela se upusta u rizik ulaganja, drzava Izrael nikada, jedino ima manjih firmi kojima ce lov u mutnom, a Kosovo je u ovom trenutku jako mutno, dakle nema sigurnosti investicija, nema opste sigurnosti, neresen status, doneti dobar profit, jer ce radna snaga biti ekstremno jeftina zbog ogromne nezaposlenosti, i nepostojanja nekih osnovnih ekonomskih zakona. Sto se tice prijema Tacija ljudi vi morate shvatiti, da su oni relevantan faktor u toj prici oko Kosova, da oni obilaze, lobiraju, nude i daju novac onome kome treba da bi dobili ono za sta su se "borili". Takodje morate shvatiti da u politici ti mozes da kazes neke stvari javno, a da radis sasvim druge stvari tajno. Ovo da ce Izrael podrzati nezavisno Kosovo je takodje nebuloza, covek je samo rekao da su i jedni i drugi proamericki nastrojeni pa je taj lik odmah stavio kako Izrael podrzava nezavisnost Kosova. Zato sam i napisao ispod IZVOR.
 
Markelja:
Primila je i Rusija Cekua pa nikom nista. Niko se nije bunio. Ovo oko tri milijarde investicija je cista nebuloza. Znam da ima retko koja firma iz Izraela se upusta u rizik ulaganja, drzava Izrael nikada, jedino ima manjih firmi kojima ce lov u mutnom, a Kosovo je u ovom trenutku jako mutno, dakle nema sigurnosti investicija, nema opste sigurnosti, neresen status, doneti dobar profit, jer ce radna snaga biti ekstremno jeftina zbog ogromne nezaposlenosti, i nepostojanja nekih osnovnih ekonomskih zakona. Sto se tice prijema Tacija ljudi vi morate shvatiti, da su oni relevantan faktor u toj prici oko Kosova, da oni obilaze, lobiraju, nude i daju novac onome kome treba da bi dobili ono za sta su se "borili". Takodje morate shvatiti da u politici ti mozes da kazes neke stvari javno, a da radis sasvim druge stvari tajno. Ovo da ce Izrael podrzati nezavisno Kosovo je takodje nebuloza, covek je samo rekao da su i jedni i drugi proamericki nastrojeni pa je taj lik odmah stavio kako Izrael podrzava nezavisnost Kosova. Zato sam i napisao ispod IZVOR.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top