Toni Bler koji se sa Vučićem srdačno rukuje i savetuje u Skupštini Kosova kaže-Nikada nisam zažalio da pomažem nezavisno Kosovo

nesko101

Elita
Poruka
18.482
Autorska
Srbi moji šta još treba da vidite i čujete pa da shvatite da ste u zabludi kada mislite da ovo nema veze za Srbiju i vas same.
Mislite da Vučić ne zna šta radi Srbima i kako manipuliše?
Činjenica je da je Vučić duže vreme prima savete i smernice u politici od Toni Blera a svi znamo šta je tom proverenom zlikovcu cilj kada su Srbi u pitanju.
I zašto ovo nije uticalo na Srbe nego ste svi pali na Vučićevu foru ogrtavanja sa zastavom Srbije u UN?

A sta je sa Srederom?

Sta kazete vi srpske patriote na to sto je on bitniji i veci prijatelj Putina od cele Srbije?

54829694_605.jpg

Ma kako da ne.

Sta mislite o tome sto je Sreder glavni Putinov covek?
Mislim ono što sam vam napisao 100 puta - politiku određuju interesi, a ne ljubav. Tako je kod svih, jedino ovde neki misle da zbog ljubavi prema nekome treba da žrtvujemo svoje interese.
Nesko bi valjda hteo da opet ratujemo protiv Blerovih.

Mislim ono što sam vam napisao 100 puta - politiku određuju interesi, a ne ljubav. Tako je kod svih, jedino ovde neki misle da zbog ljubavi prema nekome treba da žrtvujemo svoje interese.
Nesko bi valjda hteo da opet ratujemo protiv Blerovih.
Ne treba ratovati. Ali ni prizivati istog za nekakvog savjetnika. Njemu jednostavno nikada nije trebalo dozvoliti da uđe u Srbiju.

Ne treba ratovati. Ali ni prizivati istog za nekakvog savjetnika. Njemu jednostavno nikada nije trebalo dozvoliti da uđe u Srbiju.

Не ради се то тако буздовански и недипломатски.

Може да дође, али да се поклони жртвама НАТО бомбардовања као агресор, па би морао сам одбити и не би ни дошао.

Не ради се то тако буздовански и недипломатски.

Може да дође, али да се поклони жртвама НАТО бомбардовања као агресор, па би морао сам одбити и не би ни дошао.
даш му план његовог боравка у београду и ток посете

једна од тачака, поклонити се жртвама нато бомбардовања

друга, обилазак меморијалног центра жртвама од нато агресије (пре свега треба направити такав центар)

NATO zupe, demokratske i njihovi poltroni beogradski.

Jer u Beogradu je najvaznije da se moze kupiti Francka roba, da je narodu dosutpna Franckka privreda da oni u tome mogu uzivati, i da im Franci daju njihove pare Eure, marke sto god, da Beogradjani sa franckim parama koje su dobili na poklon mogu kupiti francke divne proizvode.
Potpuni kretenizam, top to bottom.

Back