Izlaznost na izbore-30.9% do 14 sati..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
marlon:
pa ja vidim da nikad nisi podigao glas kada npr. natasa kandic koja je u tom dobu izjavi nesto ruzno o srbiji vec si cak i podrzao...znaci ti imas dvostruke standarde a ne ja... daj samo tehnicko resenje ko bi određivao podobnost u srbiji 6 miliona ljudi da zaokruzi broj na listicu... ko bi taj bio, ko to radi u svetu... pricas nebuloze. eno ti ga micun...jel bi njemu zabranio isto? :)
Ni sad ne dižem glas, samo mi smetaju te stvari i komentarišem. A ako se priča ružno o ružnom, molim lepo. Rešenja nemam, ni ne očekujem da ga bude, nažalost. Mogu samo da se žalim što je uopšte tako, ali niko nema moralno pravo da kaže da je to ok zato što piše u zakonu. Odgovor kojem sam se nadao bi bio otprilike bio u smislu: pa da, tako je, stvarno je besmisleno, ali nažalost nemoćni smo.
Svaki drugi odgovor je poprilično besmislen i pusto okretanje vode na svoju vodenicu. Mićun? Što se tiče godina i da se složim, ali ipak postoje i koliko toliko razumni matorci, bilo koja opcija da je u pitanju? Ali čim prvi put postavi pitanje poput onog navedenog, šut u dupe i da ga ne gledamo i ne slušamo.
 
jomini:
Ni sad ne dižem glas, samo mi smetaju te stvari i komentarišem. A ako se priča ružno o ružnom, molim lepo. Rešenja nemam, ni ne očekujem da ga bude, nažalost. Mogu samo da se žalim što je uopšte tako, ali niko nema moralno pravo da kaže da je to ok zato što piše u zakonu. Odgovor kojem sam se nadao bi bio otprilike bio u smislu: pa da, tako je, stvarno je besmisleno, ali nažalost nemoćni smo.
Svaki drugi odgovor je poprilično besmislen i pusto okretanje vode na svoju vodenicu. Mićun? Što se tiče godina i da se složim, ali ipak postoje i koliko toliko razumni matorci, bilo koja opcija da je u pitanju? Ali čim prvi put postavi pitanje poput onog navedenog, šut u dupe i da ga ne gledamo i ne slušamo.

hahaha... a zamisli taj simpatican dekica pita to isto i ti ispizdis a on onda kaze... a gde da zaokruzim onog lepog decka borisa... oma bi se ozario i poceo bi da ga cenis kako je taj dekica briljantan i vispren..:) daj bre jom, nemo me zasmejavas :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top