IZLASCI U NOVOM SADU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa gde god kliknesh ono dva galeba... i ja se smorih najstrashnije , ukljuchish TV ono tamo fokus (sad mi fali onaj zeleni smajli)i "ako zhelite 'dobro' da se provedete...", svratish ovde da te neko prosvetli za neko novo i zanimljivo mesto...ali cvrc :!:
DVA GALEBA , a i ne znam shta mi bi da pomislim da je ovaj dokoni neki cool lik...eee...
znach sorry 96,5%konzumenata ovog podforuma(ne svi, pardon me) :wink:
 
raindog:
pa gde god kliknesh ono dva galeba... i ja se smorih najstrashnije , ukljuchish TV ono tamo fokus (sad mi fali onaj zeleni smajli)i "ako zhelite 'dobro' da se provedete...", svratish ovde da te neko prosvetli za neko novo i zanimljivo mesto...ali cvrc :!:
DVA GALEBA , a i ne znam shta mi bi da pomislim da je ovaj dokoni neki cool lik...eee...
znach sorry 96,5%konzumenata ovog podforuma(ne svi, pardon me) :wink:

Prosvetli me,o veliki tii, sta su dva galeba i kakva se muzika tamo slusa? I odgovori mi na pitanje, koje sam vec postavila, da li se negde svira makar rok, ako vec nema soula, dzeza,ili bluza. Ako si tehno fan, onda oprosti sto ti se obracam , jer tu vrstu ne varim(generacijski jaz :wink: )Poz
PS
Izvinjavam se zbog debilnih pitanja, iako sam 10god u NS, nisam bas izlazila...A sad bas bih! :lol:
 
:lol: 'veliki ja' je devojchica inache, i nije tehno fan :lol: but never mind...
rok svirke su u Londonu chetvrtkom chini mi se zhive, tamo je muzika ok, ali...
bluz svirke u Foxtrotu (futoski put, kod kasarne)
jazz u Jazzu (vlasnik A. Dujin ) on je jako zavuchen, ulica je Djure Jakshica( ako se ne varam) kod akademije (centar,Nikolajevska porta)
a kao imaju neke svirke i u nekom 'jazz clubu' i u Dunavskoj, ali to shto sam ja jednom tamo chula je bilo smeshno...
a ako te zanima atmosfera dva galeba, samo sachekaj neki od tih fokusa :lol: sve ce ti se samo kasti :wink:
poz
 
Raindog, a sto takav pesimizam? Do pre nekoliko nedelja sam licno svima drobila kako nema gde da se izadje u NS-u i svi su jadni klimali glavom, ali u principu ima, zavisi samo sta trazis. Lose je samo ako podelis grad na dva dela- fenseraj oko Spensa, u Modeni i sl., i na one koji izlaze iskljucivo gde je ,,Grand” varijanta :roll:
Piping je preuredjen i cula sam da je sasvim ok. Onda te svirke… pa tamo je bas opusteno. A onda, recimo, ja bila u petak u Pabu. Zagusljivo, nabijeno sve ko u prcvarnici, ali je zato bilo super. Sve zavisi s kim si. Ja imam tu nesrecu sto mi se gro drugarica mahom zbabalo i ,,poudavalo” :evil: pa i to malo nas sto izlazi ima problema da uklopi slobodno vreme.
PS I dobro je sto spadam u onih 3,5 % konzumenata, a da ne govorim kako ni ne znam tacno gde je ,,Dve lastavice”!
:oops: :oops: :oops: :oops:
 
Biti COOL ne znači izlaziti kod Dujina u pusti JAZZ kaffe.
Ja ne otpadam celo veče u 2G, ali odem na pola sat, sat, dva a moj izlazak je turneja...MK-MODENA-FASHION-VERIGE-2G-LA CHANCE-CIGANSKE ZORE.

Nisam siguran da se svuda puštaju teški narodnjaci.
Uostalom , proveri.
Siguran sam samo da na sva ova mesta izlaze dobre devojke i to je jedna od stavri zašto tamo idem.
Sad jesam li cool ili ne... 'ebem li ga. :wink:
 
DOKONI UM:
Nisam siguran da se svuda puštaju teški narodnjaci.
Uostalom , proveri.

Evo ja mogu da garantujem da u Dva galeba uopste nije tako lose kao sto vecina misli. To je nekada bila rupa, kafancina, a sad je solidan klub, sa zivom, vecinom narodnom, ali ne samo narodnom muzikom, tako da ko dodje ranije moze da slusa i zabavnjake. Ja recimo ne volim narodnjacine, ali tamo mogu da se dobro provedem, vazno je da sam u dobrom drustvu, zar ne, sve ostalo nije toliko bitno. A najmanje sta neko tamo smatra za cool provod.

Jedina i to ozbiljna mana tog mesta je to sto se nalazi na Klisi, pa ako nemas kola, taksista ti odere kozu sa ledja. Takodje, problem je i to sto ne pustaju uvek da se udje, tako da lako mozes da se dovuces do Klise, pa da onda proplivas (u Kanalu :lol: )

DOKONI UM:
Siguran sam samo da na sva ova mesta izlaze dobre devojke i to je jedna od stavri zašto tamo idem.

Mozda ne izlaze samo dobre devojke, ali definitivno dosta dobrih devojaka izlazi tamo.
 
raindog:
:lol: 'veliki ja' je devojchica inache, i nije tehno fan :lol: but never mind...
rok svirke su u Londonu chetvrtkom chini mi se zhive, tamo je muzika ok, ali...
bluz svirke u Foxtrotu (futoski put, kod kasarne)
jazz u Jazzu (vlasnik A. Dujin ) on je jako zavuchen, ulica je Djure Jakshica( ako se ne varam) kod akademije (centar,Nikolajevska porta)
a kao imaju neke svirke i u nekom 'jazz clubu' i u Dunavskoj, ali to shto sam ja jednom tamo chula je bilo smeshno...
a ako te zanima atmosfera dva galeba, samo sachekaj neki od tih fokusa :lol: sve ce ti se samo kasti :wink:
poz
:lol: Davno si ti bila devojcica, but never mind :lol: :lol:
Hvala na informacijama, pozdrav( STO TI JE SLATKO RUZICASTO PRASENCE :wink: )
 
10. 12. 2004. Srpsko Narodno Pozorište

K O N C E R T
Đ O R Đ E B A L A Š E V I Ć
" Ostaje mi to što se volimo-Od Opova do Bođana"

Pokrovitelji :
UN Kancelarija za ljudska prava
UN Kancelarija za izbeglice
Predsednik Srbije
Izvršno veće AP Vojvodine

10. 12. 2004. Srpsko Narodno Pozorište

BTW : Koncert je povodom svetskog dana ljudskih prava
 
DOKONI UM:
10. 12. 2004. Srpsko Narodno Pozorište

K O N C E R T
Đ O R Đ E B A L A Š E V I Ć
" Ostaje mi to što se volimo-Od Opova do Bođana"

Pokrovitelji :
UN Kancelarija za ljudska prava
UN Kancelarija za izbeglice
Predsednik Srbije
Izvršno veće AP Vojvodine

10. 12. 2004. Srpsko Narodno Pozorište

BTW : Koncert je povodom svetskog dana ljudskih prava

Koliko pokrovitelja a karta 1.000 dinara???
 
istrazivac-ns:
DOKONI UM:
E da evo predloga za REPRIZU :

1.januar DISKOTEKA PARADIZO.
IZBOR ZA HIT GODINE DELTA RADIJA.


Ako nekom trebaju propusnice, pozivnice, VIP pozivnice...
Kolki ti je procenat od toga? :wink: :lol: :D :wink:

% od darivanja propusnica, pozivnica, VIP pozivnica :?: :? :?:
Nemoguće... pa da je tako DEDA MRAZ bi se vozio u Mercedesu SLK da ima % od darivanja poklona...


PREDLOG ZA VEČERAS 21.12.2004.
Balašević u Zrenjaninu.
 
Primetio sam neverovatnu pojavu.
U 05 h ujutro jedino mesto koje radi je kafana "Ciganske zore" ... a klijentela, za multidisciplinarno proučavanje...od roma u NIKE trenerkama preko lokalnih klinki poleguša u Armani jeans-u do Zdravka Čolića... svi na jednom mestu na koem iam bar 9 vrsta različitih stolica i stolova
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top