Izdajnici iz DSS-a bi da nas vrate u 90-te!

50-tih se kupovalo na bonove.



Pa ništa, samo što prekidaju diplomatske odnose sa jednom po jednom zemljom, najavljuju podizanje eura na 120 dinara, puštanje na slobodu kriminalaca i ubica kao što je bivši direktor TV Milanović, nazivaju 55% građana izdajnicima... Malo li je?

Danas pola gradjana koji nisu euforchni u vezi EU nazivaju "elementima proshlosti,retrogradnima,idiotima" ili najblaze "Vadikalima" i u chemu je tu razlika?
 
Pa ništa, samo što prekidaju diplomatske odnose sa jednom po jednom zemljom, najavljuju podizanje eura na 120 dinara, puštanje na slobodu kriminalaca i ubica kao što je bivši direktor TV Milanović, nazivaju 55% građana izdajnicima... Malo li je?
Prekidanje diplomatskih odnosa - to mu po tebi dođe isto kao što je radio Milošević?
Milanović ubica? On je naredio da se ljudi ubijaju? On je naredio da se bacaju bombe po civilnim ciljevima?
 
Prekidanje diplomatskih odnosa - to mu po tebi dođe isto kao što je radio Milošević?
Milanović ubica? On je naredio da se ljudi ubijaju? On je naredio da se bacaju bombe po civilnim ciljevima?

On je ostavio 16 ili 17 ljudi u televiziji znajući da će biti bombardovana. Suđeno mu je kao ubici i osuđen je kao ubica. Ja samo prenosim ono što javnost zna. Nemoj da te čuju roditelji nastradalih radnika RTS. Zašto nije ostavio svoju ženturaču u TV ili Tatjanu Lenard te večeri kad je TV bila bombardovana?
 
On je ostavio 16 ili 17 ljudi u televiziji znajući da će biti bombardovana. Suđeno mu je kao ubici i osuđen je kao ubica. Ja samo prenosim ono što javnost zna. Nemoj da te čuju roditelji nastradalih radnika RTS. Zašto nije ostavio svoju ženturaču u TV ili Tatjanu Lenard te večeri kad je TV bila bombardovana?
Znao je da će biti bombardovana TV?
On je naredio da ti ljudi ostanu, ili je postojalo naređenje o evakuaciji koje ti ljudi nisu želeli da ispoštuju?
To na neki način amnestira prave ubice? Solanu, Klintona, Blera i ostale?
 
Između mene i Palme je ogromna. On podržava SPS - ja sam neprijatelj SPS... I to ti je dovoljno, da ne nabrajam dalje. Biće da između njega i tebe nema nikakve razlike. Bar ste na istoj političkoj opciji.
Prijatelju, po intelektualnom nivou se ti od tog čoveka sasvim očigledno ne razlikuješ. A za koje ste političke opcije, to je sasvim drugo pitanje koje nema veze sa suštinom.
 
Znao je da će biti bombardovana TV?
On je naredio da ti ljudi ostanu, ili je postojalo naređenje o evakuaciji koje ti ljudi nisu želeli da ispoštuju?
To na neki način amnestira prave ubice? Solanu, Klintona, Blera i ostale?

Da, on je naredio da ostanu. Suđen je i osuđen je. Objasni ovo što pričaš njihovim roditeljima ako smeš. Solana, Klinton, Bler i ostali me uopšte ne zanimaju. Milošević je naručio bombardovanje.
 
Prekidanje diplomatskih odnosa - to mu po tebi dođe isto kao što je radio Milošević?
Milanović ubica? On je naredio da se ljudi ubijaju? On je naredio da se bacaju bombe po civilnim ciljevima?

:confused::confused: O čemu ti to, ako možeš malo podrobnije.

Milanović je, ako dobro razumem, po tvom sudu - nevin?:shock:

A prekidanje diplomatskih odnosa sa državama se suštinski razlikuje u zavisnosti od toga ko povlači takav potez?

Ja tebe uopšte ne razumem.
 
Da, on je naredio da ostanu. Suđen je i osuđen je. Objasni ovo što pričaš njihovim roditeljima ako smeš. Solana, Klinton, Bler i ostali me uopšte ne zanimaju. Milošević je naručio bombardovanje.
Aha... Biće da je Milošević rekao: "Bombardujte Srbiju još 2-3 nedelje..."....

Nego, zanimaju li tebe ubice ili ne?
Što se roditelja tiče, i uopšte zaposlenih u RTS-u, da li si možda sa nekim lično razgovarao?
Ja jesam, i znam da je postojala naredba o evakuaciji koja nije ispoštovana, a za šta Milanović nije kriv. Na kraju krajeva, nije Milanović izdao naređenje da se bombarduje RTS, kao što nije on ispalio rakete na taj civilni cilj. Isti čovek nema lepe reči za Milanovića, tvrdi da je lopov, kao što tvrdi da je apsolutno apsurdno suđenje njemu, a ne stvarnim ubicama.
 

Back
Top