- Poruka
- 91.127
Vidim da su ti ustaše i hrvati uzor u životu? 
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ja ne želim ništa, ni one smešne "boračke legitimacije". A te penzije za učesnike ratova je predizborna šarena laž režima, niti Vučić stvarno razmišlja o tome a i da kojim čudom odluče da daju nacionalne penzije borcima, država nema toliko novca koliko je bilo boraca naročito 1999. kad je pola Srbije mobilizovano i realno svugde je moglo da se pogine. Kako nekome da daš penziju a nekome ne?Ovako s obzirom da su te nacionalne penzije dobijali raznorazni glumci,pevaljke i to red bi bio i da ljudi koji su krvarili za ovu zemlju dobiju nacionalne penzije.ucesnici bilo dobrovoljni bilo mobilisani sukoba 90 ih iako anonimni u smislu da nisu poznate javne licnosti su zaslužili da konačno dobiju neku satisfakciju.

vase penzije su otisle na nato, rafale, stanite ispred generalstaba, branite ga sa studentima, 100 miliona vasih penzija je i u toj zemlji/rusenju, a u ekspu su vam i sve ostale beneficije, stanite ispred te kradje, ne dozvolite je, pa da vas podrzimo, inace, slava dezerterima, ne racunajte na nasE da posto strucnjaci pojedini hejtuju a ne kapiraju ni šta se traži traži se da veterani dobiju nacionalne penzije i da se se ispravi nesto sto je odavno trebalo da se uradi.
Gdine CIA do pre par godina vecina nije imala ništavase penzije su otisle na nato, rafale, stanite ispred generalstaba, branite ga sa studentima, 100 miliona vasih penzija je i u toj zemlji/rusenju, a u ekspu su vam i sve ostale beneficije, stanite ispred te kradje, ne dozvolite je, pa da vas podrzimo, inace, slava dezerterima, ne racunajte na nas

Invalidi i porodice stradalih boraca odavno imaju to.Ja ne želim ništa, ni one smešne "boračke legitimacije". A te penzije za učesnike ratova je predizborna šarena laž režima, niti Vučić stvarno razmišlja o tome a i da kojim čudom odluče da daju nacionalne penzije borcima, država nema toliko novca koliko je bilo boraca naročito 1999. kad je pola Srbije mobilizovano i realno svugde je moglo da se pogine. Kako nekome da daš penziju a nekome ne?
Ni jedna vlast pa ni ova ne brine ni za ratne invalide a tek penzije NIKAD.
gosn meceno, ja sa ciom ne sadim tikve, niti cu, rekao sam samo gde su vase pare i beneficijeGdine CIA do pre par godina vecina nije imala ništa
Tek u zadnjih par godina se ozbiljnije radi na tome
Šta imaju? Preko FB skupljamo novac za bolesne saborce.Invalidi i porodice stradalih boraca odavno imaju to.
Ko nece ne mora da traži naravno svačije pravo.pricamo o hrvatskoj ,bosni i kosovu.vecina tih su prva kategorija
Zato i tražimo da se uvede to malo bolje.ko je proglašen za invalida etc odavno je mogao to da dobije.Šta imaju? Preko FB skupljamo novac za bolesne saborce.
Proglašeni su za invalide ali to što dobiju od države je smešno malo za život i posebno za lečenje. Kad čovek ne može da radi, dao je deo tela za Srbiju, a sa novcem koji dobija za invalidninu ne može da pokrije osnovne potrebe i onda skupljamo novac preko FB, to je sramotaZato i tražimo da se uvede to malo bolje.ko je proglašen za invalida etc odavno je mogao to da dobije.
Znam o čemu pričaš. To treba ozbiljno da se regulise a ne da privatno skupljamo za pomoc...
U pravu si.nema potrebe da dodajem nesto.zato sam za to da se to adekvatno resiProglašeni su za invalide ali to što dobiju od države je smešno malo za život i posebno za lečenje. Kad čovek ne može da radi, dao je deo tela za Srbiju, a sa novcem koji dobija za invalidninu ne može da pokrije osnovne potrebe i onda skupljamo novac preko FB, to je sramota
A kad će da se reši kad do sad nije? Najmladji borci iz rata na Kosovu sad imaju u proseku po 50 godinaU pravu si.nema potrebe da dodajem nesto.zato sam za to da se to adekvatno resi
To sam i ja rekao privatno nekima.ceka se da pomremo sta.A kad će da se reši kad do sad nije? Najmladji borci iz rata na Kosovu sad imaju u proseku po 50 godina
Ja se zezam da si cia zato sto si odavno pricao jos da imas americko drzavljanstvo.gosn meceno, ja sa ciom ne sadim tikve, niti cu, rekao sam samo gde su vase pare i beneficije
vama svaka cast na sluzbi, ali mislite i o ovoj novoj generaciji, kako ona razmislja
Odakle para da se svi poplacaju?И треба да добију. Кад постоје породичне удовачке пензије онда треба и то да постоји а и свашта још.
borili ste se za zemlju. i ja vam odajem priznanje, ali sada da se daje u miru generalstab? znaci, ne pravi se blesav, razumes ti mene odlicno kada ti kazem gde su vase penzije i beneficije, ja sigurno necu da vam ih negiram, treba da ih dobijete, samo avaj, od izdajnika av-a nema sansi - vi ste ludi ako od siptara ocekujete nesto, a od mene biste dobili koliko juce, makar i bio protiv svih ratova, kao pacifista - moju zemlju ste branili, a ne kurtijevi, aljeka siftara, red je da imate penzije, i beneficije kada kupujete nekretnije, kao u usa, koju ti pomminjes, a ne policija smrdljiva, razni kricciJa se zezam da si cia zato sto si odavno pricao jos da imas americko drzavljanstvo.
Nova generacija?kakve veze oni imaju sa tim glupostima u sta smo mi bili ubaceni?
Nikada da nemaju onakve budalastine koje nas lomile.
pazi, zovi me pobeguljom, i dezerterom, ja kazem bez stida: slava dezerterima, ali sam bar posten:Ja se zezam da si cia zato sto si odavno pricao jos da imas americko drzavljanstvo.
Ne sudim ja nikom niti bilo koga bilo šta optuzujem.takvo vreme bilo.pazi, zovi me pobeguljom, i dezerterom, ja kazem bez stida: slava dezerterima, ali sam bar posten:
ti si branio zemlju kao i ovaj kapetan mark, i treba da dobijes sve beneficije, a ne samo pisljivu penziju, i to ja da placam jer ja nisam krvario gace za otadzbinu, a ti jesi
sasvim je drugo pitanje sto ja mislim da sam bio pametniji i da sam ja u pravu, opet ti trebas da dobijes, a ne ja, popuste na kredite za kola, kucu, prednost kod zaposljavanja itd
to bi i djindjic rekao da je posteno, zar nije? ja ne znam ako se ne razumemo, onda si dibidus caci
ja mislim da sam ja posten, narocito zato jer je postenje na moju stetu, a tvoju korist

Зашто онда неки да имају а неки не? Зашто се онда уопште штампа новац и постоји инфлација, да би губио онај ко нешто заради? Човек који ради, заради, уштеди, и притом губи инфлацијом оно што је зарадио, и не треба да ради него треба да чека да и он нешто добије од државе и да се угради у то штампање пара која га је спречила да својим радом стекне финансијску стабилност.Odakle para da se svi poplacaju?
Ti mislis da pare rastu na drvetu?