- Poruka
- 183
Uglavnom se kukavice i ljudski olos kiti tudjim perjem..ociti primer je ovaj anuscic
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Један од јунака наше одбране у току `99.г., Ђорђе Аничић, даје подршку Дверима.
То је лепо и драго ми је због тога што један такав човек подржава националну опцију.
Иначе, упоредите ко даје подршку патриотским странкама, СРС-у, покрету Двери и ДСС-у, а ко даје двема водећим ЕУро партијама(плус сателити) - углавном проститутке, како физичке, тако и интелектуалне.


Ovaj Aničić je ispao žešći smrad.
Penzionisani pripadnici 3. raketnog diviziona PVO koji su oborili američki bombarder F 117A predstavili su juče ratni dnevnik pod naslovom „Smena“, čiji je autor pukovnik u penziji Đorđe Aničić, zamenik komandanta te raketne jedinice.
- Ta letelica nije srušena zahvaljujući tehničkim inovacijama komandanta jedinice pukovnika Zoltana Danija, jer tih inovacija nije ni bilo. Borbena posluga funkcioniše kao tim, a taj tim je uništio F117 - tvrdi Aničić.
Zoltan Dani, penzionisani oficir, pomirljivo je uzvratio na prozivke svojih bivših kolega:
- Nikada nisam izjavio da sam samo ja zaslužan za obaranje aviona, jer tako nešto pojedinac i nije u stanju da uradi. Ko je pažljivo pratio moje izjave, videće da sam govorio upravo suprotno, da su za to zaslužni ljudi sa kojima sam radio i moji najbliži saradnici, među kojima je i Đorđe Aničić, inače izvanredan starešina. Njega sam prihvatio u svoj tim zbog toga što odlično poznaje tehniku, što je bio kreativan i sposoban za rad u otežanim situacijama - kaže Dani, koji ne želi da komentariše razloge zbog kojih ga je Aničić prozvao.
Pa na klipu pise da je ovaj anicic zasluzan za obaranje, ne pise da je zajednicki uspeh.
Ni tu manipulaciju ne primecujes, iako sam siguran da ni ti nikad u zivotu nisi cuo za ovog komunistu
Da li je bitno koja ličnost podržava koju stranku. Banalizujete ozbiljnu stvar. Da je ovaj isti lik podržao DS, šta bi onda bilo?


Ne postoji nista sto Djilas nece unistiti ili platiti samo da bi i dalje ostao na vlasti, ali mi znamo KO je zasluzan, ovo je tek da vidimo cime se sluzeBaš je govedo taj Aničić. Dani nikad nije samo sebi pripisivao uspeh obaranja "nevidljivog". A sad je i Aničić mangup, posle 13 godina, samo zato što je bio deo Danijeve ekipe, jer vojska nikad nije sporila Danijeve izmene u korišćenju starog "cevnog" radara - što je ključ kako su F117A uopšte videli

Ma, o cemu vi to...
Pa opste je poznato da je F-117 oboren tako sto je Miroslav Lazanski greskom ubacio tomahavk u minobacac![]()
...
Pre ili kasnije, sve stranke će se utopiti u EU projekat pod uslovom da Evropa nastavi sa blagim ublažavanjem stavoa tačnije zahteva OD SRBIJE po pitanju Kosova.
Kao što sam već 100 PUTA rekao. Nisam za EU ako bi to značilo odricanje od KIM-a tj. ako bi EU nastavila da traži od Srbije da se odrekne KIM-a. Pošto mi se za sada BAR čini da EU, verovatno oslobođena jačih pritisaka iz SAD počinje da pritiska i drugu stranU, doduše ne baš u meri kao Srbiju, nadam se da će mo doći do stanja u kome će EU zauzeti POTPUNO NEUTRALAN stav po pitanju rešenja statusa KIM pre nego se isti reši.
Takođe sam PROTIV ulaska u EU ako bi to značilo da Srbija treba da se odrekne bez carinske trgovine sa Rusijom.
Ma da se IPAK MORA postaviti i pitanje, da li i ruski gas ulazi u tu carinu, verovatno da DA jer je to prema logici stvari izvesno i normalno u poštenoj razmeni dveju zemalja. Ako je odgovor "DA", onda se sporazum Srbiji ne isplati za sada jer Rusija mnogo više gasa i nafte izveze u Srbiju nego Srbija robe u Rusiju, čak 3 puta više. Ako bi se uvele obostrane carine, Srbija bi smanjila svoje gubitke tu.
Ako se gas carini ONDA SAM APSOLUTNO protiv prekida sporazuma jer Srbija tada ima šansu da višestrukim uvećanjem pojloprivredne ali i druge proizvodnje, tu razliku anulira i pređe u plus. Rusija bi dobila važnog političkog saveznika u Balkanskim okvirima a Srbija drastično smanjila svoj trg. deficit.
Takođe predlažem, dok ne uđemo u EU, da se uvedu carine na onu robu iz EU koju Srbija već proizvodi ili je realno u mogućnosti da lako uveća proizvodnju.
ZATRPANI smo: sapunima, šamponima, kremama, pastama za zube, deterdžentima i praškovima, pre svega iz Nemačke i Francuske...
Do pre 15 godina srpsko tržište tim tipovima proizvoda snabdevale su uglavnom firme iz Srbije.
Te firme kupljene su pre svega od nemačkih firmi, proizvidnja UGLAVNOM(95%) prebačena u Nemačku i jednim malim delom,Sloveniju a Srbija je postala veliki uvoznik istih.![]()

SNS povećao prednost nad Demokratskom strankom
Naprednjaci 33,2% Demokrate 29,1%
Utorak - 27.03.2012
Prednost koalicije okupljene oko Srpske napredne stranke u odnosu na koaliciju oko Demokratske stranke blago se povećala i sada je 4,1 odsto, navodi se u istraživanju agencije „Faktor plus“.
Na konferenciji za novinare te agencije rečeno je da koalicija oko naprednjaka može da računa na 33,2 odsto glasova, dok njihovi najveći rivali, okupljeni oko DS-a, imaju podršku 29,1 odsto anketiranih. Na prethodnom istraživanju „Faktor plusa“, koje je predstavljeno pre tri nedelje, prednost naprednjaka bila je između dva i tri odsto.
Na trećem mestu je koalicija oko SPS-a, koja bi dobila podršku 11,1 odsto birača. Stranke okupljene u pokretu „Preokret“ mogu da računaju na 6,4 odsto glasova, SRS i DSS na po 5,8 odsto, dok se Ujedinjeni regioni Srbije, uprkos blagom rastu, i dalje nalaze ispod cenzusa sa 3,8 odsto podrške.
- URS je napravio rast i bliži je cenzusu. Tako je blizu, ali i tako daleko - rekao je direktor agencije „Faktor plus“ Vladimir Pejić i dodao da je veoma teško „izmeriti“ snagu URS-a, jer se radi o koaliciji stranaka i lokalnih pokreta koji ne mogu uvek da se „vide“ na istraživanjima koja se obavljaju na teritoriji cele zemlje.
Prema njegovim rečima, rast podrške koaliciji oko SNS-a u odnosu na DS nije veliki, ali se vidi tendencija rasta. Pejić je dodao da naprednjaci nemaju agresivnu kampanju kao DS, ali da su ipak zabeležili rast, što je moguće dovesti u vezu sa podatkom da je među tradicionalnim glasačima DS-a najveći broj onih koji planiraju da apstiniraju na izborima.
Vladajuća koalicija bez većine!
Direktor agencije „Faktor plus“ Vladimir Pejić je rekao da je interesovanje za učešće na predstojećim izborima do sada najmanje i da, u ovom trenutku, sigurno zna za koga će glasati samo 34 odsto ispitanika. Pejić je rekao da bi, ukoliko se rezultati istraživanja pretoče u glasove, bilo veoma teško sastaviti Vladu Srbije koju bi činile stranke koje se sada nalaze u njoj i da bi u tom slučaju bilo malo prostora za fleksibilnost.
Agencija „Faktor plus“ obavila je istraživanje od 18. do 25. marta na uzorku od 1.184 punoletne osobe oba pola, na teritoriji Srbije bez Kosova i Metohije, metodom ankete.
http://www.alo.rs/politika/47662/Naprednjaci_332_Demokrate_291_
Имате ову вест и на
http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/faktor-plus-sns-33-2-ds-29-1-195602.php#postcomm
А коментари испод текста су најбољи део! Сва срећа па су и они реални као и анкета јер их је писало 5 активиста под различитим надимцима.
Radikali i Koštunjavi preskaču cenzus...ali sa motkom!![]()
Hvala, nego ne znam kako znas za 5. aktivista pod razlicitim nadimcima?
Nisam ni videla, nisam pisala nista, nisam ni aktivista....
Pa, dobro, to rade sviНико не каже да си ти. Изгледа као да је нко старији писао, судећи по прочитаном.


Чудно, по истраживањима изгледа да Двери и не постоје, ни у једном истраживању нисам видео ни да имају 0,5 % гласова![]()
Imas "ostali"...
