IZADJI TOMISLAVE NA CRTU 20 MAJA I PRIZNAJ PORAZ!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam mislio na to, vec na ekstremizam i naglo vracanje na ono sto je bio i prije 2009. godine - Boris Tadic, 'posteni kolega', postao je ponovo sve i svasta, pretnje hapsenjima Dulicu i Sutanovcu, itd...

Pa dobro. To je nacelo vracanja na sve staro sto nije valjalo, uz uvodjenje novih momenata u politickom ponasanju, koji nisu postojali kod Seselja, kao sto je spremnost da se do vlasti dodje mimo izborne volje gradjana. Drugim recima, ide se stepenik nize u odnosu na politicku zaostavstinu SRS-a.

Medjutim, najnovije vesti koje poticu iz politickih kuloara ukazuju na to da politicki protivnici Tomislava Nikolica ipak jos uvek itekako imaju razloga da strahuju da njegov nastupajuci neminovan krah na predsednickim izborima ujedno ne oznacava i definitivan kraj njegove politicke karijere. Naime, po ovim izvorima, Tomislav Nikolic se preko svojih izaslanika vec raspitivao da kao politicki penzioner posle izbora 20. maja predje u tabor PUPS-a, i tako na mala vrata ipak udje u vlast. Po tim informacijiama, postoji struja u PUPS-u koja smatra da bi politicko iskustvo Tomislava Nikolica pozitivno doprinelo radu i organizacionoj strukturi ove partije. Nikolic bi po tim navodima kao kadar PUPS-a cak mogao da racuna na mesto savetnika ili pomocnika u ministarstvu zdravlja, zaduzenog za organizovanje mreze preventivnih zdravstvenih centara koji bi pomagali svojim pacijentima u smanjenju telesne mase, posto je Nikolic dokazani ekspert sa master diplomom u ovoj oblasti koju je stekao tokom proslogodinjeg strajka gladju od strane jednog neimenovanog privatnog fakulteta u nasoj zemlji.
 
Uplašio se ''MASTER'' totalnog svog kraha i nestanka sa političkoe scene Srbije i kao ***** prodaje maglu i još jednom namagarčuje svoje birače.

Izadji na crtu Borisu 20 maja i budi muško,nemoj ceo život da budeš qrva i da nemaš snage da priznaš i podneseš poraz.

Znamo da si frustriran,ali zašto si se onda upustao u političku kampanju ako nemaš snage da podneseš poraz?

Čekamo te 20 maja da ti zadamo sudbonosni udarac i pošaljemo na djubrište političke scene Srbije!

Ajde Halile, nemoj da cmizdriš.

Brzo će proći pet godina dana. :lol:
 
. . .

vid' ga, vec je poceo. :lol:

tadic je do sada imao i mesto predsednika i mesto premijera, sada je izgubio jedno.
da mu je bolje biti samo premijer nego samo predsednik, ne bi se ni kandidovao za predsednika.

a sta smo mi dobili...
pa jos uvek nista konkretno, ali imati cetnickog vojvodu umesto borhana, to je obecavajuce.
 
Poslednja izmena od moderatora:
vid' ga, vec je poceo. :lol:

tadic je do sada imao i mesto predsednika i mesto premijera, sada je izgubio jedno.
da mu je bolje biti samo premijer nego samo predsednik, ne bi se ni kandidovao za predsednika.

a sta smo mi dobili...
pa jos uvek nista konkretno, ali imati cetnickog vojvodu umesto borhana, to je obecavajuce.

:hahaha: Četnici su uvek bili sila!

Eno onom slepcu još ni mesto ne mogu da nadju gde je pokopan! :hahaha:
 
. . .


U Tadićevim rukama svaka je funkcija . . .. Ali na stranu to.

A o tome koliko vam je mesto predsednika bilo nebitno govori i činjenica da novoizabranog predsednika Tomislava Nikolića režimski mediji besomučno napadaju iz minuta u minut bukvalno.

To je do sada neviđena histerija.

Na naslovnoj strani onog švapskog taboilida ne piše da je danas novi predsednik položio zakletvu nego da se SELI NA DEDINJE!!!!

Halo, gubite igru.

Danas ste izgubili jedno mesto, sutra ćete ostala i toga ste vrlo dobro svesni.

Ova vlada će se suočiti sa socijalnim nemirima. To je jedino izvesno jer nema šta da ponudi, nema sposobne ljude, ima samo menadžment ogrezo u monopol i korupciju..

Ti ne bi u relanom životu umeli ni sijalicu da zamene a kvantaški nakupci su bolji ekonomsti od njih.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Najlepše mi je od svega kad vidim ovde skup psihopata koji nešto komentarišu moje postove i pri tome misle,u stvari ne misle nego su sigurni da su mi nešto napakostili i da su me zahebali.

A ja danas primio platu,i to sa povećanjem! :D

Hvala Tomo,tako se radi! :D

Имао си среће што ДС исплаћује заостали хонорар....иначе су прекинули исплату активистима, све се пребацује на куповину локалних политичара !?
 
Najlepše mi je od svega kad vidim ovde skup psihopata koji nešto komentarišu moje postove i pri tome misle,u stvari ne misle nego su sigurni da su mi nešto napakostili i da su me zahebali.

A ja danas primio platu,i to sa povećanjem! :D

Hvala Tomo,tako se radi! :D

kako bre lazes i nije te sramota?

svi znamo da radis tamo u drzavnoj sluzbi u Knjazevcu, i jos bolje svi znamo da nikakvih povisica nije bilo i da nece biti plate i penzije su zamrznute .

a evro skace, cene skacu, rokaju, a tebi standard pada.
 
Poslednja izmena:
:hahaha: Četnici su uvek bili sila!

Eno onom slepcu još ni mesto ne mogu da nadju gde je pokopan! :hahaha:

pa vidis, mozda nije neka sila, ali je silniji od borhana u svakom slucaju. :lol:
uostalom, taj cin cetnickog vojvode nema nikakvu vrednost u svetu, ali mi je drago zbog zapadnih susjeda.
eno i josipovic peni, nece cetnika, ali ga je putin rado primio u posetu i ponudio 800 miliona jos prve sedmice. pametnom dosta! (a tebi cu i crtati ako je potrebno) :lol:
 
Uplašio se ''MASTER'' totalnog svog kraha i nestanka sa političkoe scene Srbije i kao ***** prodaje maglu i još jednom namagarčuje svoje birače.

Izadji na crtu Borisu 20 maja i budi muško,nemoj ceo život da budeš qrva i da nemaš snage da priznaš i podneseš poraz.

Znamo da si frustriran,ali zašto si se onda upustao u političku kampanju ako nemaš snage da podneseš poraz?

Čekamo te 20 maja da ti zadamo sudbonosni udarac i pošaljemo na djubrište političke scene Srbije!

Eeeee... pa gde si mi ti? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top