IZADJI TOMISLAVE NA CRTU 20 MAJA I PRIZNAJ PORAZ!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e moj prijatelju,beskrupolozni,ali ajde njihovi ulozi su veliki ali ovi ovde stranacki aktivisti po forumu bukvalno su na istom a zadovoljavaju se time u ignorisanje bede sto ih okruzuje misleci da ce avanzovati ili jednostavno ne znaju za bolje
ima dosta i penzionera koji su uplaseni i drze se tih 150 evra sto su ovi obezbedili da bi kupovali socijalni mir
sve u svemu jad i posrnuce
Ovi stranacki pacenici se nadaju da ce napredovati i da ce se omrsiti o neke vece pare.
 
pa ni milosevic nije krao sve izbore,a bilo ih je vise od desetak
96 i 2000 nije priznao volju biraca
mnogo verujes ali mi to mirise na stranacki aktivizam jer smesno je da si u jednom slucaju protiv izborne kradje a u drugom je ignorises

Odmah cu priznati da je bilo kradje, samo kad mi se ponude validni dokazi...

Na temi o Tominoj diplomi objasnio sam kako ide proces brojanja i objave rezultata, i ako mi neko dokaze gde je tu moglo da se vara u iznosima od stotine hiljada glasova...skidam kapu.
 
Odmah cu priznati da je bilo kradje, samo kad mi se ponude validni dokazi...

Na temi o Tominoj diplomi objasnio sam kako ide proces brojanja i objave rezultata, i ako mi neko dokaze gde je tu moglo da se vara u iznosima od stotine hiljada glasova...skidam kapu.
ako ocekujes zvanicni izvestaj RIK-a o tome uzalud
ta komisija je i 2000 tek posle izvedene revolucije obelodanila nepravilnosti
U RIK-u sede partijski funkcioneri vladajuce koalicije
 
Nikad nisam bio clan bilo koje stranke,nikad necu ni biti.Politika kao profesija kakva jeste me ne interesuje jer ne donosi nista dobro.Zato i jesam nepristrasan i objektivno da posmatram stvari!

Jedini cilj svih ovih stranaka su pare,da dodju na vlast i uzmu lovu.Tako se i 90% naroda pomasa,svi gledaju kako ce da maznu koji dinar za sebe i od te pohlepe ne vide stvari onakvim kakve trebaju biti! Zar nije bolje da nam bude uspesna zemlja,da izvozimo godisnje robu u vrednosti od nekoliko milijardi evra,da napredujemo i omogucimo nasoj deci da se skoluju besplatno,da omogucimo svima da se lece besplatno?! Zar to nije bolje od ovoga? Plus posto su sve sami kleptomani i lopuze,tad bi mogli vise da ukradu a da se ne oseti na ovom narodu koji nema za kiflu da kupi! Na Novom Beogradu vidim juce coveka od 40-50 godina u puklim patikama,nekoj izbledeloj majci...ide na semafor da cisti soferke da bi kupio hranu...proslo mi je kroz glavu:" Pa sta ako ima porodicu,sta ce ta deca,u cemu odrastaju"?!
 
ako ocekujes zvanicni izvestaj RIK-a o tome uzalud
ta komisija je i 2000 tek posle izvedene revolucije obelodanila nepravilnosti
U RIK-u sede partijski funkcioneri vladajuce koalicije

NIje tacno, u RIK sede predstavnici svih stranaka.

SNS ima kod sebe u stabu potpisane zapisnike sa svakog izbornog mesta u Srbiji, bukvalno sa svakog.

Nek prebroje to, dostave na uvid medijima, mogu u glas da uspostave izborne rezultate, da uporede sa proglasenim rezultatima u RIK, i nek prezentuju koliko brojke odstupaju.

Zasto to ne rade, vec hvataju na buku...to prepustam tebi i ostalima da prosude.
 
Uplašio se ''MASTER'' totalnog svog kraha i nestanka sa političkoe scene Srbije i kao ***** prodaje maglu i još jednom namagarčuje svoje birače.

Izadji na crtu Borisu 20 maja i budi muško,nemoj ceo život da budeš qrva i da nemaš snage da priznaš i podneseš poraz.

Znamo da si frustriran,ali zašto si se onda upustao u političku kampanju ako nemaš snage da podneseš poraz?

Čekamo te 20 maja da ti zadamo sudbonosni udarac i pošaljemo na djubrište političke scene Srbije!

Koga ti jado čekaš? Leči se muko gadna.
 
NIje tacno, u RIK sede predstavnici svih stranaka.

SNS ima kod sebe u stabu potpisane zapisnike sa svakog izbornog mesta u Srbiji, bukvalno sa svakog.

Nek prebroje to, dostave na uvid medijima, mogu u glas da uspostave izborne rezultate, da uporede sa proglasenim rezultatima u RIK, i nek prezentuju koliko brojke odstupaju.

Zasto to ne rade, vec hvataju na buku...to prepustam tebi i ostalima da prosude.
Upravo to.
Koliko puta treba nekima ponoviti: gde su zapisnici, sto ih SNS ne pokaze?
 
U RIKU SU STALNO NADGLASAVINI PREDSTAVNICI OPOZICIJE A UČESTVOVALI SU SAMO NA SEDNICAMA 2 SATA DNEVNO)....

I dalje ne kapirate da nije tu poenta, nego u zapisnicima s lica mesta.
Dal su i koliko prijavljivane nepravilnosti na licu mesta, to je jedino relevantno.
Tamo ucestvuju predstavnici svih stranaka.
Zasto u samoj noci prebrojavanja glasova, u kojoj ucestvuju svi, nije bilo vecih primedbi, zasto su i snsovci potpisali zapisnike?
Samo za to se trazi odgovor.
Stavite malo prst na celo.
Ako ovo kazu ljudi ko ja, koji nikad nisu glasali ni za koga, od pocetka, i koji plus, od 5. oktobra 2000, do danas, principijelno, zbog ociglednog planskog rusenja Slobe, na svim izborima precrtava listic, i koji zute bitange smatra nametnutim, znaci neutralan, onda stvari stoje tako.
 
U RIKU SU STALNO NADGLASAVINI PREDSTAVNICI OPOZICIJE A UČESTVOVALI SU SAMO NA SEDNICAMA 2 SATA DNEVNO)....


Pusti RIK, pitanje je zasto Naprednjaci ne prebroje kopije zapisnika koje su im doneli njihovi ljudi koji su radili na svakom birackom mestu...

Kad to izbroje, onda uporede sa onim sto je objavio RIK, a mogla bi svaka opstina grad, da se uporedi i sravni, i jasno vidi gde je bilo muljaze...

Ti zapisnici o kojima ti pricam direktno sa izbornog mesta nose kontrolori naprednjaci u svoj stab, nema kad da bilo ko to prepravlja i folira.
 
Pusti RIK, pitanje je zasto Naprednjaci ne prebroje kopije zapisnika koje su im doneli njihovi ljudi koji su radili na svakom birackom mestu...

Kad to izbroje, onda uporede sa onim sto je objavio RIK, a mogla bi svaka opstina grad, da se uporedi i sravni, i jasno vidi gde je bilo muljaze...

Ti zapisnici o kojima ti pricam direktno sa izbornog mesta nose kontrolori naprednjaci u svoj stab, nema kad da bilo ko to prepravlja i folira.
Tacno.
Al da li neki od njih mogu da shvate tako proste stvari, il nece da shvate, jer im tako partijski zadatak nalaze?
 
Pusti RIK, pitanje je zasto Naprednjaci ne prebroje kopije zapisnika koje su im doneli njihovi ljudi koji su radili na svakom birackom mestu...

Kad to izbroje, onda uporede sa onim sto je objavio RIK, a mogla bi svaka opstina grad, da se uporedi i sravni, i jasno vidi gde je bilo muljaze...

Ti zapisnici o kojima ti pricam direktno sa izbornog mesta nose kontrolori naprednjaci u svoj stab, nema kad da bilo ko to prepravlja i folira.

Pa prebrojali su i izbornoj noći dobili rezultete za DS i SNS identične kao i RIKove.
 
Tacno.
Al da li neki od njih mogu da shvate tako proste stvari, il nece da shvate, jer im tako partijski zadatak nalaze?

Ima tu raznih, ima klasicnih stranackih vojnika koji su placeni da pisu...pogledaj na B92, ima nekoliko ljudi koji na svakoj temi ispaljuju template sa istim sadrzajem, samo menjaju nickove, i lupaju pluseve i minuseve...

Imas obicne clanove koji na svoju ruku furaju ono sto cuju od sefova, imas ljude koji nisu u stranci, ali imaju "svoje misljenje"...imas i onih totalno zalutalih koji veze nemaju sta pisu.

Stvar oko masovne kradje je toliko prozirna, da ni domisljati vojnici ne mogu da objasne brojna pitanja, pa zato dobijamo nemuste odgovore.
 
Дедер, дај нам обвјасни ментални склоп и интелектуалне капацитете оних који би да подрже континуитет власти који су сурнисали Србију у последњих 12-так година:hahaha:
nisam ja psiholog pa da ti objasnjavam mentalni sklop ljud koji glasaju za tadica, ja sam jednostavno vise manje zadovoljan svojom finansijskom situacijom i koliko je novi sad tj. deo u kome ja zivim uradjen a takodje ne mogu da zaboravim sta je toma sve pricao pre nego sto je preko noci promenio misljenje i sve to zaboravio kao i svi vi koji glasate za njega...
 
Uplašio se ''MASTER'' totalnog svog kraha i nestanka sa političkoe scene Srbije i kao ***** prodaje maglu i još jednom namagarčuje svoje birače.

Izadji na crtu Borisu 20 maja i budi muško,nemoj ceo život da budeš qrva i da nemaš snage da priznaš i podneseš poraz.

Znamo da si frustriran,ali zašto si se onda upustao u političku kampanju ako nemaš snage da podneseš poraz?

Čekamo te 20 maja da ti zadamo sudbonosni udarac i pošaljemo na djubrište političke scene Srbije!

Слажем се. А ускоро ће му тамо правити друштво и његов такмац, а твој ваљда идол?
 
Uplašio se ''MASTER'' totalnog svog kraha i nestanka sa političkoe scene Srbije i kao ***** prodaje maglu i još jednom namagarčuje svoje birače.

Izadji na crtu Borisu 20 maja i budi muško,nemoj ceo život da budeš qrva i da nemaš snage da priznaš i podneseš poraz.

Znamo da si frustriran,ali zašto si se onda upustao u političku kampanju ako nemaš snage da podneseš poraz?

Čekamo te 20 maja da ti zadamo sudbonosni udarac i pošaljemo na djubrište političke scene Srbije!

Sta si ti borisova sekretarica ili shvaler?
 
. . .

Tadic ce pobediti. Boris ce nastaviti da obavlja duznost predsednika Republike Srbije.
Zato nema mesta ogorcenosti kod onih koji ce da glasaju za njega. Naprotiv. :)

Koliko sam pratio, Nikolic se toliko uplasio da definitivno odustaje od izbornog duela 20. maja. Ne veruje vise srpskom narodu. Pre neko vece rekao je da mu je Rusija na srcu. Odbija da saradjuje sa istraznim i sudskim organima povodom navodne izborne kradje. Spas trazi na ulici, i uzdaje se u rulju koja bi ga dovela na vlast.

Najzanimljivije je da vise ne priznaje cak ni rezultate ranijih izbora. Po svemu sudeci nalazi se u veoma teskom psihickom stanju i zato upada u psihozu, slicno Hitleru ili Milosevicu pred kraj njihovih karijera.

Ponasanje Vucica je mimikrija. On u stvari jedva ceka da Tomislav ode, kako bi ga zamenio.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Radikali se nikada nisu tako ponasali.
Kada je Seselj osporavao izbornu volju naroda?
Kada su radikali pokusavali da mimo izbora dodju na vlast?
Cak je Seselj bio pokraden na izborima za predsednika 1997, i nije zbog toga organizovao proteste.

Nisam mislio na to, vec na ekstremizam i naglo vracanje na ono sto je bio i prije 2009. godine - Boris Tadic, 'posteni kolega', postao je ponovo sve i svasta, pretnje hapsenjima Dulicu i Sutanovcu, itd...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top