Ivica Dacic novi premijer?

Битно да СПС има преко 500 000 гласова и надам се да ће Бајатовић бити на челу Србијагаса, док се реализује Јужни ток и док се ревитализују упропашћена предузећа, која су спашена његовом интервенцијом на коју уопште није био обавезан, него је схватио, шта чека раднике, ако би МСК, Азотара, Агрожив отишли у стечај.
 
Poslednja izmena:
Upravo ono sto sam vec govorio.........Ne zna se ko ce biti predsednik, ali je premijer Ivica Dacic.
Radja se novi Slobo, koji ce za 4 godine da oduva sve protivkandidate.
Sa mesta premijera ce teledirigovati unistavanjem DS-a, i iskoristiti poravi tajming da obori tu vladu, kada oseti da moze da ih sve unisti.
Svakako moram da mu cestitam, na pametnoj i promisljenoj politici..Pravi Slobin djak.
 
Dačić upravo izjavio - "Mislim da se u Srbiji ne zna ko će biti predsednik, ali da se vrlo dobro zna ko će biti premijer"
A pre toga reče - "ako ne mogu medjusobno da prave vlast, onda smo stigli do vratanca..."

Krmak debeli mi je odvratan, užasno odvratan... :bljak:
"Moraće svi da se više potrude, da bismo sa nekim od njih formirali vladu"
Krmača debela je već počela da ucenjuje...

Ebo ova prepucavanja, na stranu sve, ovom je najmanje od svih stalo do Srbije, a najviše do njegovog debelog ******! Jasno se vidi, vlast, daj vlast, daj premijersko mesto, pa boli me šta će sutra da bude :bljak:
Sa Tomom ili sa Botom... ne valja nikako...
 

Back
Top