Ivica Dacic novi premijer?

Naravno da ne treba povecati PDV, nego mislim u smislu da za to sto oni pricaju je potrebno povecati PDV, a oni cak ni to ne govore, jer su potpuno glupi.

Jesu takve sve stranke u Srbiji, ali ovde je hijerarhija takvog razmisljanja u pitanju. SPS je stranka koja je na vrhu te hijerarhije. Sto je najjace, SPS skoro i da nema neku kampanju. Ljudi znaju sta da kazu glupom srpskom glasacu, i to je to.

Ne vidim razliku izmedju SPS ili DS i SNS.

I DS se nije proslavila u tome da reformise srpsku privredu.
 
Пародн другарице ја нисам гласала али исто тако не желим да неко побуја пензионере ,СРАМ ВАС БИЛО

Ko da pobije penzionere, šta lupetaš ? Aj popij čaj raste ti temperatura. Zadovoljna ? Ostalo je sve isto - Tadić će biti predsednik a žuti i dalje da vuku bezalternativnim putem i prodajom svega nacionalnog.
 
Ko da pobije penzionere, šta lupetaš ? Aj popij čaj raste ti temperatura. Zadovoljna ? Ostalo je sve isto - Tadić će biti predsednik a žuti i dalje da vuku bezalternativnim putem i prodajom svega nacionalnog.

Онај друг је рекао да само ПЕНЗИОНЕРИМА БУДЕ ДОБРО па шта треба да копају по ђубришту ,сада вам стари људи сметају бре бре срам вас било

И онако ви идете у коалицију са Дачићем !
 
Nemoj me pogrešno shvatiti ali ja sadašnji SPS smatram zaista potpuno nesposobnom partijom.

Velikim kočničarima Srbije.

Ali čestitam.

Vi ste budući pravi vladari Srbije u svakom scenariju.
Ок, твоје право, твоје мишљење, али мислим да је време показало да грешиш, а и тек ће показати.
У сваком случају, хвала на честиткама. :hvala:
 
Онај друг је рекао да само ПЕНЗИОНЕРИМА БУДЕ ДОБРО па шта треба да копају по ђубришту ,сада вам стари људи сметају бре бре срам вас било

И онако ви идете у коалицију са Дачићем !

Ko bre ide u koaliciju s Dačićem, SNS ? Ne lupaj. Debeli ide s Tadićem to je rekao u kampanji.
 

Back
Top