Ivica Dacic-novi premijer

NN77

Domaćin
Banovan
Poruka
3.255
sou zivi :hahaha:

669kobajagrandecomtc0.jpg
 
lo Tadiću, premijersko mesto u ovakvoj ojadjenoj, opljačkanoj, ekonomski unakaženoj Srbiji... treba da drži neki vispreni mega državni menadzer, a takvih Srbija nema u politici, zato je dobro da ga uzmete van iste !?
Ako to ne smete, a vidim da ne smete, i po toj smelosti su vas i Ameri provalili, cenim da vam se ne piše dobro.
Jer, vi očito ne želite promene u Srbiji na bolje, to se vidi iz aviona kod vas, već bi da i dalje političarite, to jest da ostane i dalje na snazi, da se stranke pitaju za sve, a to neće moći još dugo da traje verujte mi.
Suviše je jeda, čemeri, ljutnje, beznadja u Srbiji zbog ekonomske agonije običnih ljudi, da će vas još dugo pustiti da glumite neobaveštenog vladara Srbije.
Vaša jedina sreća u našoj nesreći je ta, što vam je politička konkurencija još gora od vas, i ništa drugo vam ne daje alibi da ništa ne radite, ne bi li se stanje u Srbiji promenilo na bolje.
Vaš politički i društveni kukavičluk je postao kamen o vratu države i naroda kao takvog, jer niti imate snage da radite išta konkretno na domaćoj političko-ekonomskoj sceni, niti to prepuštate nekome drugome.
Moj savet vam je sledeći : unajmite dobrog vlasuljara, da vam promeni vizuelni opis, i kao takav prošetajte Srbijom, gradom, pijacama, ulicama, i pitajte šta ljudi misle o vama, to jest o njemu !? Bićete šokirani, koliko vas lažu ljudi oko vas, da je sve pod kontrolom
 
Poslednja izmena:
Ovi žuti nisu normalni.Samo čekam kad će Tadić da proglasi Dačića za zamenika predsednika DS-a.

....ma mislim da ce uskoro biti nov rijaliti show,"menjam predsednika stranke" ,kad boki dodje u SPS a marica u DS opaaaaa,pa mrkonja rujno vino pije sa bokijem i obradom a ivica se izvinjava sa djilasom i ruzicom .......................jupiiiiiiiiiiiiiii..............:hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf:
 

Back
Top