Italijanski političar poručio da su "Istra i Dalmacija - Italija", Hrvati pobesneli

Malo san se zajebava. I mi i vi smo pretežito Iliri a to je I2 haplogroupa.
Slaveni su R1a, od južnih slavena pravi slaveni su samo Slovenci i Zagorci, drugi su slavenizirani domorodci.

E su šiptari i Grci

Br'te, vi Dalmatinci ste autohtoni Balkanci, a kakav je Slaven Tuđ-man, po prezimenu mu se vidi da nije ni odavle ..
 
Vela havle, koje prostote ..
Zvučiš kao da te nacionalizam podstiče na avanturizam :)

Volimo mi da nam vi Turkinje isto ki Rvatice, Bunjevke, Šokice, Slovenke itd. dolazite, da širimo bratstvo i jedjnstvo šireći vam noge. :per:

Srbi su mačo, za razliku od Rvata i mujkana koji nemaju po ćune. Srbi su ti mačo šmekeri ki Arkan, Giška, Knele, Bata Živojinović, Dodik itd.
Moj zemo Knele je poheba pola Beograđanki. On ti je bio srpski šmeker, nisu ga cure volile jer je bio kriminalac nego što je izgleda ki maneken i bio šarmantan. I danske bugare za njim brez obzira što je odavno mrtav, vidi komentara ženskadije ispod ovi video.
 
Volimo mi da nam vi Turkinje isto ki Rvatice, Bunjevke, Šokice, Slovenke itd. dolazite, da širimo bratstvo i jedjnstvo šireći vam noge. :per:

Srbi su mačo, za razliku od Rvata i mujkana koji nemaju po ćune. Srbi su ti mačo šmekeri ki Arkan, Giška, Knele, Bata Živojinović, Dodik itd.
Moj zemo Knele je poheba pola Beograđanki. On ti je bio srpski šmeker, nisu ga cure volile jer je bio kriminalac nego što je izgleda ki maneken i bio šarmantan. I danske bugare za njim brez obzira što je odavno mrtav, vidi komentara ženskadije ispod ovi video.

Znači, stavio si klip sa krimosima i hvališ se kako su Srbi popularni kod žena ..
Malo su pogubljen , kupi si kompas :)
 

Za većinu tih prezimena mugu da se ubrišu da su vlaška.
Kažu Dobrić i Milić vlaška prezimena. Đavola su vlaška. Šta Dobar i Mio od kojih su nastala ova prezimena znači na romanskim jezicima, apsolutno ništa!
Srbi sa prezimenima Beara, Basta, Džakula i Šerbula nose slovensku haplogrupu R1a.

Liči li tebi srpski fudbaler Dušan Basta više na Rusa i Poljaka, ili na Talijana i Rumuna?

568873
 
Za većinu tih prezimena mugu da se ubrišu da su vlaška.
Kažu Dobrić i Milić vlaška prezimena. Đavola su vlaška. Šta Dobar i Mio od kojih su nastala ova prezimena znači na romanskim jezicima, apsolutno ništa!
Srbi sa prezimenima Beara, Basta, Džakula i Šerbula nose slovensku haplogrupu R1a.

Liči li tebi srpski fudbaler Dušan Basta više na Rusa i Poljaka, ili na Talijana i Rumuna?

Pogledajte prilog 568873

Djeluje da ima genetiku sa sjevera ..

Bila je velika Rimska carevina, Vlasi su romanizirani stanovnici Balkana, nisu samo iz Vlaške ..
568886
 
Djeluje da ima genetiku sa sjevera ..

Bila je velika Rimska carevina, Vlasi su romanizirani stanovnici Balkana, nisu samo iz Vlaške ..
Pogledajte prilog 568886

Baste od kojih je Dušan Basta su iz Like, tačnije iz Srednje Gore kod Udbine https://sr.wikipedia.org/wiki/Средња_Гора_(Удбина)

Osim Basta još i ove srpske porodice iz Like pripadaju haplogrupi R1a: Biga, Tesla, Bogdanović, Borić, Bukvić, Mileusnić, Vitas, Đapa, Žakula, Žunić, Zagorac, Jajić, Jarić, Kalanj, Kalember, Kesić, Kolundžija, Krajnović, Maričić, Medić, Obradović, Ostojić, Pavković, Plećaš i Rašeta.
To je od do sad testiranih preko srpskog dnk projekta.

Dušan Basta ima istu autosomalnu genetiku ki i tamni Srbi.
 

Back
Top