Istina o muskarcima?

Sve je tacno. I nista nije tacno.Sve se ovo desava ali ne uvek i ne svakom.Sve ovo prestaje da se desava onoga trenutka kada shvatimo da ljudi koji nas okruzuju razmisljaju nezavisno od toga kako bi mi zeleli da oni razmisljaju
Da pojasnim.Mi se zaljubimo.Zelimo ds nam je ta osoba verna iako ona od pocetka nije verna cak se i ne trudi da to sakrije.Zelimo da nas voli,a ona nas ne voli.Na krjau ubedimo sebe i da nas voli i da je verna,Onda se razocaramo kad nam se desi neka od navedenih tacaka ili ne daj boze sve.
Savet:dobro pogledaj osobu i pokusaj da realno vidis sta ti misli ,a ne da o tome zakljucujes iz svojih zelja.
 
Kraljice lepo si napisala da su tu knigu napisali neki amerikanci....
Eto ja sam u americi i ti mogu reci da je to tacno u 90 % slucajeva...ali za amerikanca!!! u americi ono ostalo 10 % su stranci koji su normalni ljudi ( mada i tu ima debila itd...)

Eto ja bih rekao da kod nas taj procenat je obrnut...mnogo vise se ljudi ovde rakovode osecanjima nego neke zadnje stvare ( sto ne znacid ane postoji i to bas to sto si napisala)...
Disis slobodno...tek ti je samo 20...valjda nadjesh neko od te koje funkcionisu kako ti zelish..a kad to nadjes zar ti je bitan muski mozak??:)))
 
Snezna_kraljica:
Jeste da sam ja za to da ne treba generalizovati ni o jednoj pojavi, samim tim ni o muskarcima (u smislu "svi su oni isti", od takvih floskula mi je stvarno muka!), ali me je zabrinuo jedan tekst na ruskom sajtu.
Pod naslovom "Istina o muskarcima" dat je tekst ciji je neposredni povod bila jedna knjiga, izdata u SAD, koju su napisala 2 muskarca. Kaze, u uvodu su pomenuli da to "treba shvatiti kao jedinu istinu, i da ne pokusavamo da anketiramo muskarce iz nase okoline, jer sigurno nece biti otvoreni sa nama i nikada nam ne bi priznali da je to istina"...
Navescu vam neke punktove tog teksta, a vi vidite mozete li to podneti (devojke), a muskarce molim da zaista budu iskreni! Nece vam skoditi, mahom se ne poznajemo... Volela bih da znam...
(Tekst je namenjem zenama, u smilu - uputstvo za upotrebu muskaraca - a ja cu ga samo prevesti)

1. Vas muskarac je vaš - iz samo jednog razloga - smatra da nista bolje ne moze da nadje u tom trenutku.

2.Ako muskarac ima priliku da ima seks sa privlacnom zenom bez straha da ce biti uhvacen ili da ce ga ona zaraziti nekom bolescu - on ce uvek iskoristiti priliku. Izuzetaka nema.

3. Nijedna njegova seksualna fantazija ne ukljucuje vas.

4. Svi muskarci zadrzavaju kontakt sa bivsom devojkom samo ako misle da ce u buducnosti obnoviti seksualni kontakt sa njom.

5. Njegova najzesca fantazija je vezana za vasu sestru, majku (??????) i, pogotovo, najbolju drugaricu.

6.Svaki muskarac sanja o seksu sa vama i jednom privlacnom zenom utroje, ili - bez vas, sa dve privlacne zene.

E, vidite, mene ovakve stvari nerviraju. Ajde, recite da li je tako, ako jeste, da znam, da se u pogledu seksa preorijentisem na lepsi pol. (mada, sudeci po recima mog decka, svaki muskarac sanja o tome da gleda dve lezbijke u najintimnijim trenucima). Fuj, fuj, fuj!

Izvinite ako vam je tema degutantna, ili ako se nesto ponavlja, ali, zaista sam na ivici nerava, i cini mi se kao da za mojih 20 godina nisam uspela da otkrijem kako funkcionise muski mozak... Ili sam glupa, ili ne zelim da razumem. Ako i razumem, necu shvatiti..

Nije tacno i nikada se necu sloziti sa ovakvim neistinama i crnjenja muskog sveta...

Jedino to sto je napred navedeno moze 100 posto biti u dva slucaja.

1. Sve dok muskarac ne nadje osobu do koje mu je stalo.

2. Ako je iznevere, prevaren ili emotivno povredjen od osobe pod 1.

A s vremena na vreme budi perverzni sa svojim muskarcem do krajnjih granica i on ce te ukljuciti u svoje fantacije jer si ti za njega jedina..
 
1. Vas muskarac je vaš - iz samo jednog razloga - smatra da nista bolje ne moze da nadje u tom trenutku.
:shock:

2.Ako muskarac ima priliku da ima seks sa privlacnom zenom bez straha da ce biti uhvacen ili da ce ga ona zaraziti nekom bolescu - on ce uvek iskoristiti priliku. Izuzetaka nema.
:shock:

3. Nijedna njegova seksualna fantazija ne ukljucuje vas.
:shock:

4. Svi muskarci zadrzavaju kontakt sa bivsom devojkom samo ako misle da ce u buducnosti obnoviti seksualni kontakt sa njom.
:?:

5. Njegova najzesca fantazija je vezana za vasu sestru, majku (??????) i, pogotovo, najbolju drugaricu.
:shock:

6.Svaki muskarac sanja o seksu sa vama i jednom privlacnom zenom utroje, ili - bez vas, sa dve privlacne zene.
:shock:

E, vidite, mene ovakve stvari nerviraju. Ajde, recite da li je tako, ako jeste, da znam, da se u pogledu seksa preorijentisem na lepsi pol. (mada, sudeci po recima mog decka, svaki muskarac sanja o tome da gleda dve lezbijke u najintimnijim trenucima). Fuj, fuj, fuj!
:evil:

Izvinite ako vam je tema degutantna, ili ako se nesto ponavlja, ali, zaista sam na ivici nerava, i cini mi se kao da za mojih 20 godina nisam uspela da otkrijem kako funkcionise muski mozak... Ili sam glupa, ili ne zelim da razumem. Ako i razumem, necu shvatiti..[/quote]

Iskreno, zar ne mislis da je 20 godina malo za to, osim ako nisi bila sa muskaricam starijim i po 10-ak godina od tebe
 
e-goran:
Iskreno, zar ne mislis da je 20 godina malo za to, osim ako nisi bila sa muskaricam starijim i po 10-ak godina od tebe

Da, malo je to za saznavanje "konacne istine". A, imala sam (imam jos uvek, hvala Bogu, najboljeg, najboljeg!) jednog decka, starijeg samo 3 godine, tako da mi verovatno jos nije vreme...
Ali, uvek treba teziti novim znanjima... :)
A i oduvek sam zelela da budem pametnija od ostalih (sto mi i uspeva na ostalim poljima), i onda skoro svako misljenje uzimam zdravo za gotovo...
 
SRECNO SAM OZENJEN, I OCEKUJEM BEBU. SVE OVO SA SPISKA JE APSOLUTNO TACNO (NARAVNO AKO ZELITE ISKREN ODGOVOR), MEDJUTIM BITNO JE STA JE SVEMU PROTIVTEZA, A TO JE NARAVNO LJUBAV. SVEJEDNO, SVE TO SA SPISKA JE SVAKOM MUSKARCU UVEK U GLAVI, ALI SVE ZAVISI OD TOGA IMA LI HRABROSTI DA POBROJANE STAVKE REALIZUJE, I IMA LI "KONTRARAZLOG" DA TO NE URADI. ALI NEMOJTE DRAGE DEVOJKE I ZENE DA VAS NEKI MUSKARAC LAZE DA NE MISLI I NE OSECA TAKO KAKO SU PISCI TE KNJIGE NAPISALI!
 
The2ndSun:
Disis slobodno...tek ti je samo 20...valjda nadjesh neko od te koje funkcionisu kako ti zelish..a kad to nadjes zar ti je bitan muski mozak??:)))

Ma, našla sam ja takvog slatkiša! :) I on je dobar, najbolji, i znam da me nikad ne bi prevario, jer me voli koliko i ja njega. Imam sreće što sam našla takvog divnog dečka... Jedini problem je bio što sam želela da znam, nevezano za ponašanje muškaraca – šta se to krije u njihovim glavama.
A što se tiče feminizma... Da, ovaj tekst kao da je napisan sa ciljem da se žene i muškarci posvađaju! Tako sam ja mog dečka pitala za stavku jedan (jedini razlog zašto su sa nekom je to što u tom trenutku ne mogu da nađu bolju), i on mi je rekao – «Ne, nije tačno», na šta sam ja rekla «AHA! Svestan si da možeš da nađeš bolju! Pa zašto si onda sa mnom?». A onda sam se zamislila... Šta sam želela da mi kaže? SVAKI odgovor bi bio pogrešan... Toliko o tome... Izgleda da ovaj tekst i jeste napisan za guskice kao što sam ja, koje bar za trenutak poveruju u sve što pročitaju. Neću više nikad... :)
Ako smem da primetim, sa odgovorima je krenulo super. I taman kad pomislim da muškarci ne razmišljaju tako – desi se neki neočekivani odgovor! I sve tako... Zaključak – svi o tome misle, barem ponekad, u manjoj ili većoj meri, a retko će se desiti da, ako zaista vole jednu devojku, ostvare bilo šta od toga.
Kako god, svaki muškarac je osoba za sebe, i ne smemo o njemu suditi na osnovu predrasuda!!!
Svima se zahvaljujem na odgovorima, mislim da možemo zatvoriti ovu temu!
 
Snezna_kraljica:
Jeste da sam ja za to da ne treba generalizovati ni o jednoj pojavi, samim tim ni o muskarcima (u smislu "svi su oni isti", od takvih floskula mi je stvarno muka!), ali me je zabrinuo jedan tekst na ruskom sajtu.
Pod naslovom "Istina o muskarcima" dat je tekst ciji je neposredni povod bila jedna knjiga, izdata u SAD, koju su napisala 2 muskarca. Kaze, u uvodu su pomenuli da to "treba shvatiti kao jedinu istinu, i da ne pokusavamo da anketiramo muskarce iz nase okoline, jer sigurno nece biti otvoreni sa nama i nikada nam ne bi priznali da je to istina"...
Navescu vam neke punktove tog teksta, a vi vidite mozete li to podneti (devojke), a muskarce molim da zaista budu iskreni! Nece vam skoditi, mahom se ne poznajemo... Volela bih da znam...
(Tekst je namenjem zenama, u smilu - uputstvo za upotrebu muskaraca - a ja cu ga samo prevesti)

1. Vas muskarac je vaš - iz samo jednog razloga - smatra da nista bolje ne moze da nadje u tom trenutku.

2.Ako muskarac ima priliku da ima seks sa privlacnom zenom bez straha da ce biti uhvacen ili da ce ga ona zaraziti nekom bolescu - on ce uvek iskoristiti priliku. Izuzetaka nema.

3. Nijedna njegova seksualna fantazija ne ukljucuje vas.

4. Svi muskarci zadrzavaju kontakt sa bivsom devojkom samo ako misle da ce u buducnosti obnoviti seksualni kontakt sa njom.

5. Njegova najzesca fantazija je vezana za vasu sestru, majku (??????) i, pogotovo, najbolju drugaricu.

6.Svaki muskarac sanja o seksu sa vama i jednom privlacnom zenom utroje, ili - bez vas, sa dve privlacne zene.

E, vidite, mene ovakve stvari nerviraju. Ajde, recite da li je tako, ako jeste, da znam, da se u pogledu seksa preorijentisem na lepsi pol. (mada, sudeci po recima mog decka, svaki muskarac sanja o tome da gleda dve lezbijke u najintimnijim trenucima). Fuj, fuj, fuj!

Izvinite ako vam je tema degutantna, ili ako se nesto ponavlja, ali, zaista sam na ivici nerava, i cini mi se kao da za mojih 20 godina nisam uspela da otkrijem kako funkcionise muski mozak... Ili sam glupa, ili ne zelim da razumem. Ako i razumem, necu shvatiti..
ma ziva istina ,nema shta da se filozofira ,mushkarci su svinje!
adje grok :wink:
 
Snezna_kraljica:
1. Vas muskarac je vaš - iz samo jednog razloga - smatra da nista bolje ne moze da nadje u tom trenutku.

2.Ako muskarac ima priliku da ima seks sa privlacnom zenom bez straha da ce biti uhvacen ili da ce ga ona zaraziti nekom bolescu - on ce uvek iskoristiti priliku. Izuzetaka nema.

3. Nijedna njegova seksualna fantazija ne ukljucuje vas.

4. Svi muskarci zadrzavaju kontakt sa bivsom devojkom samo ako misle da ce u buducnosti obnoviti seksualni kontakt sa njom.

5. Njegova najzesca fantazija je vezana za vasu sestru, majku (??????) i, pogotovo, najbolju drugaricu.

6.Svaki muskarac sanja o seksu sa vama i jednom privlacnom zenom utroje, ili - bez vas, sa dve privlacne zene.
Priznajem samo jednu stavku kao tacnu.
 
Snezna_kraljica:
Jeste da sam ja za to da ne treba generalizovati ni o jednoj pojavi, samim tim ni o muskarcima (u smislu "svi su oni isti", od takvih floskula mi je stvarno muka!), ali me je zabrinuo jedan tekst na ruskom sajtu.
Pod naslovom "Istina o muskarcima" dat je tekst ciji je neposredni povod bila jedna knjiga, izdata u SAD, koju su napisala 2 muskarca. Kaze, u uvodu su pomenuli da to "treba shvatiti kao jedinu istinu, i da ne pokusavamo da anketiramo muskarce iz nase okoline, jer sigurno nece biti otvoreni sa nama i nikada nam ne bi priznali da je to istina"...
Navescu vam neke punktove tog teksta, a vi vidite mozete li to podneti (devojke), a muskarce molim da zaista budu iskreni! Nece vam skoditi, mahom se ne poznajemo... Volela bih da znam...
(Tekst je namenjem zenama, u smilu - uputstvo za upotrebu muskaraca - a ja cu ga samo prevesti)

1. Vas muskarac je vaš - iz samo jednog razloga - smatra da nista bolje ne moze da nadje u tom trenutku.

2.Ako muskarac ima priliku da ima seks sa privlacnom zenom bez straha da ce biti uhvacen ili da ce ga ona zaraziti nekom bolescu - on ce uvek iskoristiti priliku. Izuzetaka nema.

3. Nijedna njegova seksualna fantazija ne ukljucuje vas.

4. Svi muskarci zadrzavaju kontakt sa bivsom devojkom samo ako misle da ce u buducnosti obnoviti seksualni kontakt sa njom.

5. Njegova najzesca fantazija je vezana za vasu sestru, majku (??????) i, pogotovo, najbolju drugaricu.

6.Svaki muskarac sanja o seksu sa vama i jednom privlacnom zenom utroje, ili - bez vas, sa dve privlacne zene.

E, vidite, mene ovakve stvari nerviraju. Ajde, recite da li je tako, ako jeste, da znam, da se u pogledu seksa preorijentisem na lepsi pol. (mada, sudeci po recima mog decka, svaki muskarac sanja o tome da gleda dve lezbijke u najintimnijim trenucima). Fuj, fuj, fuj!

Izvinite ako vam je tema degutantna, ili ako se nesto ponavlja, ali, zaista sam na ivici nerava, i cini mi se kao da za mojih 20 godina nisam uspela da otkrijem kako funkcionise muski mozak... Ili sam glupa, ili ne zelim da razumem. Ako i razumem, necu shvatiti..

Generalno ti je ovo sestro slatka gola istina. Ali...pod odredjenim okolnostima.
Kad ti se to nece desiti:
1. Ako je mnogo zaljubljen u tebe, a niste predugo zajedno
2. Ako to nece da radi zbog nekih svojih ubjedjenja, koja nemaju veze s tobom (recimo religiozna)

U svim ostalim: itekako.
Ali i mi muskarci,moramo da se pomirimo sa gomilom zenskih bubica, pa to dodje sve na svoje :wink:
 
Snezna_kraljica:
Jeste da sam ja za to da ne treba generalizovati ni o jednoj pojavi, samim tim ni o muskarcima (u smislu "svi su oni isti", od takvih floskula mi je stvarno muka!), ali me je zabrinuo jedan tekst na ruskom sajtu.
Pod naslovom "Istina o muskarcima" dat je tekst ciji je neposredni povod bila jedna knjiga, izdata u SAD, koju su napisala 2 muskarca. Kaze, u uvodu su pomenuli da to "treba shvatiti kao jedinu istinu, i da ne pokusavamo da anketiramo muskarce iz nase okoline, jer sigurno nece biti otvoreni sa nama i nikada nam ne bi priznali da je to istina"...
Navescu vam neke punktove tog teksta, a vi vidite mozete li to podneti (devojke), a muskarce molim da zaista budu iskreni! Nece vam skoditi, mahom se ne poznajemo... Volela bih da znam...
(Tekst je namenjem zenama, u smilu - uputstvo za upotrebu muskaraca - a ja cu ga samo prevesti)

1. Vas muskarac je vaš - iz samo jednog razloga - smatra da nista bolje ne moze da nadje u tom trenutku.

Ne mora da znaci, ali moze biti istina

2.Ako muskarac ima priliku da ima seks sa privlacnom zenom bez straha da ce biti uhvacen ili da ce ga ona zaraziti nekom bolescu - on ce uvek iskoristiti priliku. Izuzetaka nema.

Pa... :oops: To ne mogu da negiram. Ali to ne znaci da te ne voli, to sa privlacnom neznankom je fantazija mnogih. Ali, ako u vezi sve stima, nikad se to nece desiti.

3. Nijedna njegova seksualna fantazija ne ukljucuje vas.

Laz... Zasto bi bio sa nekim ko me ne uzbudjuje?

4. Svi muskarci zadrzavaju kontakt sa bivsom devojkom samo ako misle da ce u buducnosti obnoviti seksualni kontakt sa njom.

Ne verujem, ali je moguce.

5. Njegova najzesca fantazija je vezana za vasu sestru, majku (??????) i, pogotovo, najbolju drugaricu.

Ne. Pogotovo ako sve stima u vezi. Ali, pogotovo ne sa majkom...

6.Svaki muskarac sanja o seksu sa vama i jednom privlacnom zenom utroje, ili - bez vas, sa dve privlacne zene.

:oops: Hehe... Ali, ja to ne bi predlozio, niti probao, ako moja devojcica nema slicnu zelju. Znaci to iskljucuje ono "bez vas"...

E, vidite, mene ovakve stvari nerviraju. Ajde, recite da li je tako, ako jeste, da znam, da se u pogledu seksa preorijentisem na lepsi pol. (mada, sudeci po recima mog decka, svaki muskarac sanja o tome da gleda dve lezbijke u najintimnijim trenucima). Fuj, fuj, fuj!

Da. To je uglavnom muska fantazija i na to ces morati da naviknes. Ali to ne znaci da ce on to i ostvariti. Da li se i sve tvoje fantazije ostvaruju :?: To ne znaci da je nastran, to je sve vezano za erotski naboj koji muskarac oseti kad vidi dve prelepe zene kako se ljube.

Izvinite ako vam je tema degutantna, ili ako se nesto ponavlja, ali, zaista sam na ivici nerava, i cini mi se kao da za mojih 20 godina nisam uspela da otkrijem kako funkcionise muski mozak... Ili sam glupa, ili ne zelim da razumem. Ako i razumem, necu shvatiti..

Nisi glupa i ne opterecuj se time. Sve u svemu to nije istina. Sadrzi neke muske fantazije koje se nikad ne ostvaruju. Stvar je samo u tome sto su muskarci otvoreniji u iskazivanju svojih fantazija, dok su zene, tradicionalnim vaspitanjem, upravo odvracane od toga. Tako da mi muskarci znamo mnogo manje vasih fantazija...
 
Toliko buke....
"Voleti znaci verovati, a verovati znaci voleti", rece neko...
Snezna kraljice, kada volis - voli, osecaj, veruj, ne razmisljaj mnogo, to sam naucila od jednog divnog muskarca. Zbog njega i zbog mnogih drugih muskaraca tvrdim da su sve nabrojane tvrdnje cista glupost ako se radi o pravoj ljubavi. Za zene vazi apsolutno isto.
Ako te voli nemoj trovati vasu ljubav i zivot ovakvim mislima, budite srecni, uzivajte...
Ako je sa tobom "samo slucajno", vreme ce pokazati, ali to se oseti, jednostavno osetis da li ima ljubavi ili ne...
Ljubav je osecanje, ne razmisljanje...
Veliki pozdrav i srecno
 
Mislim da je ova raspravka besmislena.Muski deo populacije ne priznaje to sto im se pripisuje a zenski deo nikada ne bi priznao da:
1/ masta cesto o drugim muskarcima iako ima slatkisa u kog je ludo zaljubljena
2/masta cesto o vodjenju ljubavi sa apsolutnim strancem, komsijom, bratom najbolje drugarice itd...
3/ sklon je prevari kao i muski deo ali ima jacu grizu savesti i strah da se prevara ne otkrije
4/fantazira o crncima, obdarenim i jakim pastuvima a po forumu prosipa teze o romantici
5/ne moze da se uzdrzi komentara iako je na primer moderatror foruma....
6/sve normalne teme na forumu preskace ili je uzdrzana ali aktivno raspravlja o pozama, analnom sexu, lizanju jaja, felaciju,grupnom seksu, lezbo varijantama...
7/gadljiva je na odnos sa ozenjenim (javno) ali je to privatno uopste ne interesuje ako ozenjeni moze da joj pruzi to sto joj treba
Ima toga jos ali da ne davim.. :wink:
 
vega:
Mislim da je ova raspravka besmislena.Muski deo populacije ne priznaje to sto im se pripisuje a zenski deo nikada ne bi priznao da:
1/ masta cesto o drugim muskarcima iako ima slatkisa u kog je ludo zaljubljena
2/masta cesto o vodjenju ljubavi sa apsolutnim strancem, komsijom, bratom najbolje drugarice itd...
3/ sklon je prevari kao i muski deo ali ima jacu grizu savesti i strah da se prevara ne otkrije
4/fantazira o crncima, obdarenim i jakim pastuvima a po forumu prosipa teze o romantici
5/ne moze da se uzdrzi komentara iako je na primer moderatror foruma....
6/sve normalne teme na forumu preskace ili je uzdrzana ali aktivno raspravlja o pozama, analnom sexu, lizanju jaja, felaciju,grupnom seksu, lezbo varijantama...
7/gadljiva je na odnos sa ozenjenim (javno) ali je to privatno uopste ne interesuje ako ozenjeni moze da joj pruzi to sto joj treba
Ima toga jos ali da ne davim.. :wink:

:D :D :D

uuuuuu sad ce biti vruće....
 
Postoje tri vrste lazi...jedna u nizu je i statistika(laz, prokleta laz i statistika). Toliko o mom verovanju anketama, procentima itd.
Snezna kraljice, sve sto si navela po stavkama je da se smrznes, mada mislim da fantazije ne mogu da skode (pod uslovom da ne ukljucuju mamu, tatu, sestru, brata i ostalu mnogobrojnu rodbinu, psa ljubimca itd... brrrrr :?)
Generalizacijama u musko-zenskim odnosima nema mesta. Svako od nas treba da je dovoljno zreo da zna da napravi pravi izbor partnera, a kad ga napravi podrazumeva se da u tu osobu ima dovoljno poverenja pa ga ovakvi i slicni tekstovi nece zabrinjavati.
 

Back
Top