Istina o muskarcima?

Snezna_kraljica:
Gazdarica:
sve dok nekom, bio to muskarac ili zena, objekat ili objekti iz maste, nisu vazniji od partnera s kojim su...

Ja odmah mislim da njemu nesto nedostaje sa mnom i da zbog toga masta... Ali, on me uverava da sam ja najbolja na svetu... I ja mu onda, naravno, ne verujem... Sta cu, kad sam idiot... Ali, ne mogu uciniti nista da to promenim...
-nisi idiot, njegova masta oplemanjuje vas sex,uostalom vecina ne ide dalje od pukog mastanja...
 
Snezna_kraljica:
Gazdarica:
sve dok nekom, bio to muskarac ili zena, objekat ili objekti iz maste, nisu vazniji od partnera s kojim su...

Ja odmah mislim da njemu nesto nedostaje sa mnom i da zbog toga masta... Ali, on me uverava da sam ja najbolja na svetu... I ja mu onda, naravno, ne verujem... Sta cu, kad sam idiot... Ali, ne mogu uciniti nista da to promenim...
Oh, mozes, mozes i te kako, mnogo toga uciniti da se promijenis...
Za pocetak, dijelite vase fantazije i snove... A onda, mozete i da ih ozivite... Sa vama dvoma u glavnim ulogama... :wink:
I, draga moja, poradi malo na svom samopouzdanju...
Cemu tolika nesigurnost u sebe i svoje kvalitete...?
 
DellBoy-011:
Snezna, mislim da previse razmisljas :) :) :)
a onda nemas vremena da uzivas u zivou :)

Da znas, i moj decko kaze to isto...!!!! :(
Sta cu, najvise od svega volim da analiziram moje i tudje postupke. A sve sto se ne slaze sa mojim razmisljanjima, ja najcesce ne mogu prihvatiti...
Ipak, treba imati mudrosti da bi prihvatio stvari onakvima kakve su...

A ako ne razmisljam, znaci da cu postati glupacica :P
 
1. Vas muskarac je vaš - iz samo jednog razloga - smatra da nista bolje ne moze da nadje u tom trenutku.

2.Ako muskarac ima priliku da ima seks sa privlacnom zenom bez straha da ce biti uhvacen ili da ce ga ona zaraziti nekom bolescu - on ce uvek iskoristiti priliku. Izuzetaka nema.

3. Nijedna njegova seksualna fantazija ne ukljucuje vas.

4. Svi muskarci zadrzavaju kontakt sa bivsom devojkom samo ako misle da ce u buducnosti obnoviti seksualni kontakt sa njom.

5. Njegova najzesca fantazija je vezana za vasu sestru, majku (??????) i, pogotovo, najbolju drugaricu.

6.Svaki muskarac sanja o seksu sa vama i jednom privlacnom zenom utroje, ili - bez vas, sa dve privlacne zene.

Vecina tacaka koje si pomenula se odnosi i na zene. Dakle?
 
Nina2:
1. Vas muskarac je vaš - iz samo jednog razloga - smatra da nista bolje ne moze da nadje u tom trenutku.

2.Ako muskarac ima priliku da ima seks sa privlacnom zenom bez straha da ce biti uhvacen ili da ce ga ona zaraziti nekom bolescu - on ce uvek iskoristiti priliku. Izuzetaka nema.

3. Nijedna njegova seksualna fantazija ne ukljucuje vas.

4. Svi muskarci zadrzavaju kontakt sa bivsom devojkom samo ako misle da ce u buducnosti obnoviti seksualni kontakt sa njom.

5. Njegova najzesca fantazija je vezana za vasu sestru, majku (??????) i, pogotovo, najbolju drugaricu.

6.Svaki muskarac sanja o seksu sa vama i jednom privlacnom zenom utroje, ili - bez vas, sa dve privlacne zene.

Vecina tacaka koje si pomenula se odnosi i na zene. Dakle?
-good observation,konacno.... :wink:
 
Snezna_kraljica:
Jeste da sam ja za to da ne treba generalizovati ni o jednoj pojavi, samim tim ni o muskarcima (u smislu "svi su oni isti", od takvih floskula mi je stvarno muka!), ali me je zabrinuo jedan tekst na ruskom sajtu.
Pod naslovom "Istina o muskarcima" dat je tekst ciji je neposredni povod bila jedna knjiga, izdata u SAD, koju su napisala 2 muskarca. Kaze, u uvodu su pomenuli da to "treba shvatiti kao jedinu istinu, i da ne pokusavamo da anketiramo muskarce iz nase okoline, jer sigurno nece biti otvoreni sa nama i nikada nam ne bi priznali da je to istina"...
Navescu vam neke punktove tog teksta, a vi vidite mozete li to podneti (devojke), a muskarce molim da zaista budu iskreni! Nece vam skoditi, mahom se ne poznajemo... Volela bih da znam...
(Tekst je namenjem zenama, u smilu - uputstvo za upotrebu muskaraca - a ja cu ga samo prevesti)

1. Vas muskarac je vaš - iz samo jednog razloga - smatra da nista bolje ne moze da nadje u tom trenutku.

2.Ako muskarac ima priliku da ima seks sa privlacnom zenom bez straha da ce biti uhvacen ili da ce ga ona zaraziti nekom bolescu - on ce uvek iskoristiti priliku. Izuzetaka nema.

3. Nijedna njegova seksualna fantazija ne ukljucuje vas.

4. Svi muskarci zadrzavaju kontakt sa bivsom devojkom samo ako misle da ce u buducnosti obnoviti seksualni kontakt sa njom.

5. Njegova najzesca fantazija je vezana za vasu sestru, majku (??????) i, pogotovo, najbolju drugaricu.

6.Svaki muskarac sanja o seksu sa vama i jednom privlacnom zenom utroje, ili - bez vas, sa dve privlacne zene.

E, vidite, mene ovakve stvari nerviraju. Ajde, recite da li je tako, ako jeste, da znam, da se u pogledu seksa preorijentisem na lepsi pol. (mada, sudeci po recima mog decka, svaki muskarac sanja o tome da gleda dve lezbijke u najintimnijim trenucima). Fuj, fuj, fuj!

Izvinite ako vam je tema degutantna, ili ako se nesto ponavlja, ali, zaista sam na ivici nerava, i cini mi se kao da za mojih 20 godina nisam uspela da otkrijem kako funkcionise muski mozak... Ili sam glupa, ili ne zelim da razumem. Ako i razumem, necu shvatiti..
Ovi sto su ovo pisali,znaju o cemu pricaju.....istinito, poprilicno.....ovo moze da ne vazi samo za frisko zaljubljene........I naravno uvek ima izuzetaka,ali recimo jedno 80% muskaraca bi se uklopilo u ovo....
 
begunac:
Ovi sto su ovo pisali,znaju o cemu pricaju.....istinito, poprilicno.....ovo moze da ne vazi samo za frisko zaljubljene........I naravno uvek ima izuzetaka,ali recimo jedno 80% muskaraca bi se uklopilo u ovo....

Znaci li to da mozemo muskarcu verovati da nas voli i pored svega toga? Da i pored ljubavi prema nama vazi sve to? Da je to jednostavno tako, i mi tu nista ne mozemo uciniti?
 
Snezna_kraljica:
Milow:
Ni ja za mojih xxx godina nisam provalio kako funkcionise zenski mozak. I ne opterecujem se time. Iskreno.

Kako se zovu autori tog remek-dela literature?

Ja bih volela da razumem kako radi muski mozak, jer bih na taj nacin u zivotu znala sta je najgore sto mogu da ocekujem :oops:

A autori su neki Smit i Dou (ne znam nazive u originalu, Rusi to ne pisu), a knjiga se zove "Gola istina o muskarcima". Ako neko zna ruski, nek pogleda ovaj link, tu se nalazi tekst o toj knjizi
http://www.kleo.ru/items/about_you/man_pravda.shtml

ali to znas i bez toga...
 
Snezna_kraljica:
Milow:
Mislis da su zene drugacije? (mislim na zene koje su okrenute svom polu)???

Pa, valjda, ne znam...
Znam da su zene (koje vole muskarce) u mislim vernije od muskaraca pa je valjda tako i sa lezbijkama (eto, i ja generalizujem...) (znam po sebi, ja nikad nisam ni pomislila na nekog drugog decka, a moj decko je, recimo, jednom sanjao sobaricu u koznom korsetu, kako ga napada. Porazavajuce...)

Muskarci koji vole (stvarno) ne varaju.
 
Gazdarica:
Snezna_kraljica:
Milow:
Mislis da su zene drugacije? (mislim na zene koje su okrenute svom polu)???

Pa, valjda, ne znam...
Znam da su zene (koje vole muskarce) u mislim vernije od muskaraca pa je valjda tako i sa lezbijkama (eto, i ja generalizujem...) (znam po sebi, ja nikad nisam ni pomislila na nekog drugog decka, a moj decko je, recimo, jednom sanjao sobaricu u koznom korsetu, kako ga napada. Porazavajuce...)
Da, zbilja, i ti sad generalizujes...
Ne samo da ne mozes po sebi da sudis o tome da li su zene vjernije od muskaraca, nego ne mozes ni za sebe samu da kazes da bi se isto ponasala u vezi sa dva razlicita muskarca, kao ni u razlicitim situacijama...
Mozes naravno da mislis da bi se tako ponasala, ali niko od nas ne zna sta mu zivot nosi i na kakva ga sve iskusenja i pred kakve izbore, moze staviti...
A, ako su zene procentualno i vjernije, nije to zato sto im je u prirodi da budu vjerne, vec je to model ponasanja uslovljen drustvenim, etickim, vjerskim i inim normama...
A u masti nema niceg loseg... Naprotiv... Dakako, sve dok nekom, bio to muskarac ili zena, objekat ili objekti iz maste, nisu vazniji od partnera s kojim su...

Izuzetno lepo receno.
 
Snezna_kraljica:
Milow:
Muskarci koji vole (stvarno) ne varaju.

Da li se racuna prevara u mislima (naranvno, ovde ne mislim na mastanje o nekoj konkretnoj osobi, od krvi i mesa, vec o nekoj "sobarici u koznom korsetu", ili tipu zene - Ana Nikolic ili Sindi iz Modelsa)? Ili samo fizicka?
ma daj....

prevara u mislima.... znaci ako ja gledam neki film sa Monikom Beluci gde je neko kara i pocnem da vrtim u mislima sta bih joj ja radio.... ja varam svoju devojku...


ili ako devojka pocne da masta o sexu sa deda mrazom ona mene vara....

ako bi tako gledao na vezu i prevaru, pretvorio bih svoj zivot u pakao....

and we wouldn't like that, no we wouldn't.... (Smeagol)
 
Snezna_kraljica:
Gazdarica:
sve dok nekom, bio to muskarac ili zena, objekat ili objekti iz maste, nisu vazniji od partnera s kojim su...

Ja odmah mislim da njemu nesto nedostaje sa mnom i da zbog toga masta... Ali, on me uverava da sam ja najbolja na svetu... I ja mu onda, naravno, ne verujem... Sta cu, kad sam idiot... Ali, ne mogu uciniti nista da to promenim...

Moras... jer tim ponasanjem mozes da ga oteras od sebe. Cim ti prica znaci da to nece da radi.
 
Snezna_kraljica:
DellBoy-011:
Snezna, mislim da previse razmisljas :) :) :)
a onda nemas vremena da uzivas u zivou :)

Da znas, i moj decko kaze to isto...!!!! :(
Sta cu, najvise od svega volim da analiziram moje i tudje postupke. A sve sto se ne slaze sa mojim razmisljanjima, ja najcesce ne mogu prihvatiti...
Ipak, treba imati mudrosti da bi prihvatio stvari onakvima kakve su...

A ako ne razmisljam, znaci da cu postati glupacica :P

Ako ne razmisljas izrasce ti rep.
 
Snezna_kraljica:
begunac:
Ovi sto su ovo pisali,znaju o cemu pricaju.....istinito, poprilicno.....ovo moze da ne vazi samo za frisko zaljubljene........I naravno uvek ima izuzetaka,ali recimo jedno 80% muskaraca bi se uklopilo u ovo....

Znaci li to da mozemo muskarcu verovati da nas voli i pored svega toga? Da i pored ljubavi prema nama vazi sve to? Da je to jednostavno tako, i mi tu nista ne mozemo uciniti?
Tako od prilike....samo rekoh izuzetci su oni,sveze zaljubljeni,ili oni sto potvrdjuju, pravilo, da svako pravilo ima izuzetaka.....I sve ove tacke ne vaze za sve ljude....u smislu neko voli ovo-neko ono :lol:
 
Snezna_kraljica:
Milow:
Muskarci koji vole (stvarno) ne varaju.

Da li se racuna prevara u mislima (naranvno, ovde ne mislim na mastanje o nekoj konkretnoj osobi, od krvi i mesa, vec o nekoj "sobarici u koznom korsetu", ili tipu zene - Ana Nikolic ili Sindi iz Modelsa)? Ili samo fizicka?

Ako ti je spomenuo onda ne... Pa ovako mali savet za sobaricu:

Kada budete vec imali sex neko vreme ... iznenadi ga, i budi ti ta spremacica :)

Sretno :P
 
Snezna_kraljica:
Milow:
Moras... jer tim ponasanjem mozes da ga oteras od sebe. Cim ti prica znaci da to nece da radi.
....
Ako ne razmisljas izrasce ti rep.

Da, ali ne pokazujem mu mnogo tu svoju stranu, ipak znam ponekad da se kontrolisem...
A ono za rep.... :wink:

Ta strana jede tebe iznutra bez razloga. Ako ti je stalo do te veze udji otvorenih ruku i ociju.
 

Back
Top