Istina o muskarcima?

Snezna_kraljica:
d1:
ako bi tako gledao na vezu i prevaru, pretvorio bih svoj zivot u pakao....

and we wouldn't like that, no we wouldn't.... (Smeagol)

Zvuci tako logicno...
Da znas, cini mi se kao da pocinjem da razumem (a ovde su svi pametni osim mene, izgleda...:)
ma sve mi se cini da je kod tebe problem u poverenju...

ako imas bar mrvicu sumnje u osobu sa kojom si, onda je ta veza osudjena ili na propast ili na mucenje.....

ja svakoj svojoj devojci verujem 100% (da nece da me prevari tj povredi na bilo koji nacin) dok se ne dokaze suprotno... jes da ume da zaboli kada se eventualno to desi, ali je bar u vezi bilo lepo (nije bilo sumnjicenja da li stvarno ide kod drugarice ili...).... i naravno isto trazim (zahtevam, postavljam ultimatum) od devojke
 
Snezna_kraljica:
d1:
ma sve mi se cini da je kod tebe problem u poverenju...

ako imas bar mrvicu sumnje u osobu sa kojom si, onda je ta veza osudjena ili na propast ili na mucenje.....

Ma, ne, ja njemu potpuno verujem, a nasa veza je zaista idealna, nego ja pravim problem tamo gde ga nema. Inace, ne podnosim ljubomoru (i ovim sama sebe demantujem...:)

Zovi ga oma ... i krenite u akciju ... mislim da ti to naj vise treba :oops:
 
Snezna_kraljica:
d1:
ma sve mi se cini da je kod tebe problem u poverenju...

ako imas bar mrvicu sumnje u osobu sa kojom si, onda je ta veza osudjena ili na propast ili na mucenje.....

Ma, ne, ja njemu potpuno verujem, a nasa veza je zaista idealna, nego ja pravim problem tamo gde ga nema. Inace, ne podnosim ljubomoru (i ovim sama sebe demantujem...:)
pa onda...

relax and enjoy the show 8)

ponavljam se... damn :x
 
Snezna_kraljica:
Jeste da sam ja za to da ne treba generalizovati ni o jednoj pojavi, samim tim ni o muskarcima (u smislu "svi su oni isti", od takvih floskula mi je stvarno muka!), ali me je zabrinuo jedan tekst na ruskom sajtu.
Pod naslovom "Istina o muskarcima" dat je tekst ciji je neposredni povod bila jedna knjiga, izdata u SAD, koju su napisala 2 muskarca. Kaze, u uvodu su pomenuli da to "treba shvatiti kao jedinu istinu, i da ne pokusavamo da anketiramo muskarce iz nase okoline, jer sigurno nece biti otvoreni sa nama i nikada nam ne bi priznali da je to istina"...
Navescu vam neke punktove tog teksta, a vi vidite mozete li to podneti (devojke), a muskarce molim da zaista budu iskreni! Nece vam skoditi, mahom se ne poznajemo... Volela bih da znam...
(Tekst je namenjem zenama, u smilu - uputstvo za upotrebu muskaraca - a ja cu ga samo prevesti)

1. Vas muskarac je vaš - iz samo jednog razloga - smatra da nista bolje ne moze da nadje u tom trenutku.

2.Ako muskarac ima priliku da ima seks sa privlacnom zenom bez straha da ce biti uhvacen ili da ce ga ona zaraziti nekom bolescu - on ce uvek iskoristiti priliku. Izuzetaka nema.

3. Nijedna njegova seksualna fantazija ne ukljucuje vas.

4. Svi muskarci zadrzavaju kontakt sa bivsom devojkom samo ako misle da ce u buducnosti obnoviti seksualni kontakt sa njom.

5. Njegova najzesca fantazija je vezana za vasu sestru, majku (??????) i, pogotovo, najbolju drugaricu.

6.Svaki muskarac sanja o seksu sa vama i jednom privlacnom zenom utroje, ili - bez vas, sa dve privlacne zene.

E, vidite, mene ovakve stvari nerviraju. Ajde, recite da li je tako, ako jeste, da znam, da se u pogledu seksa preorijentisem na lepsi pol. (mada, sudeci po recima mog decka, svaki muskarac sanja o tome da gleda dve lezbijke u najintimnijim trenucima). Fuj, fuj, fuj!

Izvinite ako vam je tema degutantna, ili ako se nesto ponavlja, ali, zaista sam na ivici nerava, i cini mi se kao da za mojih 20 godina nisam uspela da otkrijem kako funkcionise muski mozak... Ili sam glupa, ili ne zelim da razumem. Ako i razumem, necu shvatiti..
SVE SI U PRAVU 100%. POSTENO PRIZNAJEM!! :cry: :cry: :cry: :cry:
 
,
vega:
Snezna_kraljica:
Jeste da sam ja za to da ne treba generalizovati ni o jednoj pojavi, samim tim ni o muskarcima (u smislu "svi su oni isti", od takvih floskula mi je stvarno muka!), ali me je zabrinuo jedan tekst na ruskom sajtu.
Pod naslovom "Istina o muskarcima" dat je tekst ciji je neposredni povod bila jedna knjiga, izdata u SAD, koju su napisala 2 muskarca. Kaze, u uvodu su pomenuli da to "treba shvatiti kao jedinu istinu, i da ne pokusavamo da anketiramo muskarce iz nase okoline, jer sigurno nece biti otvoreni sa nama i nikada nam ne bi priznali da je to istina"...
Navescu vam neke punktove tog teksta, a vi vidite mozete li to podneti (devojke), a muskarce molim da zaista budu iskreni! Nece vam skoditi, mahom se ne poznajemo... Volela bih da znam...
(Tekst je namenjem zenama, u smilu - uputstvo za upotrebu muskaraca - a ja cu ga samo prevesti)

1. Vas muskarac je vaš - iz samo jednog razloga - smatra da nista bolje ne moze da nadje u tom trenutku.

2.Ako muskarac ima priliku da ima seks sa privlacnom zenom bez straha da ce biti uhvacen ili da ce ga ona zaraziti nekom bolescu - on ce uvek iskoristiti priliku. Izuzetaka nema.

3. Nijedna njegova seksualna fantazija ne ukljucuje vas.

4. Svi muskarci zadrzavaju kontakt sa bivsom devojkom samo ako misle da ce u buducnosti obnoviti seksualni kontakt sa njom.

5. Njegova najzesca fantazija je vezana za vasu sestru, majku (??????) i, pogotovo, najbolju drugaricu.

6.Svaki muskarac sanja o seksu sa vama i jednom privlacnom zenom utroje, ili - bez vas, sa dve privlacne zene.

E, vidite, mene ovakve stvari nerviraju. Ajde, recite da li je tako, ako jeste, da znam, da se u pogledu seksa preorijentisem na lepsi pol. (mada, sudeci po recima mog decka, svaki muskarac sanja o tome da gleda dve lezbijke u najintimnijim trenucima). Fuj, fuj, fuj!

Izvinite ako vam je tema degutantna, ili ako se nesto ponavlja, ali, zaista sam na ivici nerava, i cini mi se kao da za mojih 20 godina nisam uspela da otkrijem kako funkcionise muski mozak... Ili sam glupa, ili ne zelim da razumem. Ako i razumem, necu shvatiti..
SVE SI U PRAVU 100%. POSTENO PRIZNAJEM!! :cry: :cry: :cry: :cry:
SUROVO ALI ISTINITO,NAZALOST. :cry: .SVA SRECA; :wink: SVAKO PRAVILO IMA IZUZETAK,NADAJMO SE???
 
Pazi ovako. Lici sve to na istinu ali uz mnogo ali.
Uvek ce biti izuzetaka.
No, takva neka pravila mogu i o zenama da se skroje pa se necemo odreci istih.
Uzivaj, prepusti se voljenom bicu i nemoj misliti na gore postavljene teorije jer Ti nece doneti dobro.
Veliki pozdrav!
 
Snezna_kraljica:
Jeste da sam ja za to da ne treba generalizovati ni o jednoj pojavi, samim tim ni o muskarcima (u smislu "svi su oni isti", od takvih floskula mi je stvarno muka!), ali me je zabrinuo jedan tekst na ruskom sajtu.
Pod naslovom "Istina o muskarcima" dat je tekst ciji je neposredni povod bila jedna knjiga, izdata u SAD, koju su napisala 2 muskarca. Kaze, u uvodu su pomenuli da to "treba shvatiti kao jedinu istinu, i da ne pokusavamo da anketiramo muskarce iz nase okoline, jer sigurno nece biti otvoreni sa nama i nikada nam ne bi priznali da je to istina"...
Navescu vam neke punktove tog teksta, a vi vidite mozete li to podneti (devojke), a muskarce molim da zaista budu iskreni! Nece vam skoditi, mahom se ne poznajemo... Volela bih da znam...
(Tekst je namenjem zenama, u smilu - uputstvo za upotrebu muskaraca - a ja cu ga samo prevesti)

1. Vas muskarac je vaš - iz samo jednog razloga - smatra da nista bolje ne moze da nadje u tom trenutku.

2.Ako muskarac ima priliku da ima seks sa privlacnom zenom bez straha da ce biti uhvacen ili da ce ga ona zaraziti nekom bolescu - on ce uvek iskoristiti priliku. Izuzetaka nema.

3. Nijedna njegova seksualna fantazija ne ukljucuje vas.

4. Svi muskarci zadrzavaju kontakt sa bivsom devojkom samo ako misle da ce u buducnosti obnoviti seksualni kontakt sa njom.

5. Njegova najzesca fantazija je vezana za vasu sestru, majku (??????) i, pogotovo, najbolju drugaricu.

6.Svaki muskarac sanja o seksu sa vama i jednom privlacnom zenom utroje, ili - bez vas, sa dve privlacne zene.

E, vidite, mene ovakve stvari nerviraju. Ajde, recite da li je tako, ako jeste, da znam, da se u pogledu seksa preorijentisem na lepsi pol. (mada, sudeci po recima mog decka, svaki muskarac sanja o tome da gleda dve lezbijke u najintimnijim trenucima). Fuj, fuj, fuj!

Izvinite ako vam je tema degutantna, ili ako se nesto ponavlja, ali, zaista sam na ivici nerava, i cini mi se kao da za mojih 20 godina nisam uspela da otkrijem kako funkcionise muski mozak... Ili sam glupa, ili ne zelim da razumem. Ako i razumem, necu shvatiti..
Ja bih rekao devojko da si ti ipak zašla u neke paranoične ideje.Na internetu piše i da je silovanje divna stvar pa nismo u to poverovali.Evo ti odgovore:
1.Jedini razlog zbog kojeg ulazim u intimnu vezu je ljubav,a kad nekog voliš onda ne postoji bolje.A kad nisi zaljubljen to bolje ili gore je ionako diskutabilno.
2.Nikad ne bih imao seks sa osobom koju ne volim i bez obaveza.
3.Uključuje.U meni je ljubav veoma jak generator seksualne želje...
4.Ne zadržavam kontakt sa bivšim devojkama.
5.Sestru,majku..?? Fuj,nisam toliko perverzan! A ni drugarice mi nikad nisu bile mnogo zanimljive...
6.Nikad nisam sanjao niti bih pod bilo kakvim okolnostima imao odnos sa dve ili više devojaka.
 
pored drugarice koja je 100% ubedjena u sve to i u jos mnogo toga ne lepog :D , nekako sam se pomirila sa tim glupostima i ne smetaju mi, ali to ne znaci da mi nece smetati kad odlepim za nekim! e, a tad cu vam javiti kako mi je :)
 
Kad' devojka "od svojih 20 ljeta" odabere kao mesto svog boravka sibirsku tajgu,pa jos pride posecuje ruske sajtove-nista drugo joj se i ne moze "zavrteti" u glavici, gladnoj saznanja o muskarcima i njihovoj masti,osim tema koje se na ovako perverzan nacin odnose prema muskarcima.
Znas,nije da tu nema nimalo istine-naprotiv-ali nacin na koji se ovaj savet (ili pomoc?)zenama daje je prepoznatljivo feminiziran.Prosto iz tog razloga sto sofistickim metodama(prikaz samo jedne strane medalje)nudi zenama tako prljavu sliku o muskoj masti,svesti cak licnosti,da to mladoj zeni poput tebe moze samo da nanese veliku stetu.
p.s.Ako hoces vise da saznas o najskrivenijim mastarijama muskaraca-a da to bude mnogo potpunije-citaj Frojda.Ili americke seksologe Masters-DZonsonova(na srpskom ih citaj)! :idea:
 
kojote:
Kad' devojka "od svojih 20 ljeta" odabere kao mesto svog boravka sibirsku tajgu,pa jos pride posecuje ruske sajtove-nista drugo joj se i ne moze "zavrteti" u glavici, gladnoj saznanja o muskarcima i njihovoj masti,osim tema koje se na ovako perverzan nacin odnose prema muskarcima.

Da znas, verovatno si u pravu...
I zaista, tu se nalaze potvrde svih feministickih stavova!
Ali ne mogu a da se ne zapitam... Drago mi je sto se ispostavilo, na osnovu odgovora, da stav nije ispravan!
A sto se tice tih knjiga... da li je uopste moguce govoriti uopsteno... eto, sad opet idem suprotno od svog pitanja... U svakom slucaju, kad nadjem vremena pozabavicu se time!

P.S. Sta fali ruskim sajtovima? A zivot u tajgi je vrlo prijatan!
 

Back
Top