Исламизација Европе, суживот или рат

Каква судбина чека Европу ?

  • Исламизација Европе.

    glasova: 5 17,9%
  • Суживот са муслиманима.

    glasova: 7 25,0%
  • Рат цивилизација, оружани сукоб хришћана и муслимана.

    glasova: 16 57,1%

  • Ukupno glasova
    28
...
uzrok su svesno stvorili sami svetski mocnici,
pa su u nameri da rese problem
tako kako su ga vec davno isplanirali,
a resili bi ga tako da oni sami i jedini
od toga finansijski profitiraju,
dal je to iseljavanje bliskog istoka,
da bi lakse zauzeli te bogate teritorije,
ili stvaranje rata sa islamistima na tlu evrope,
ili sve zajedno i jos po nesto,....
Узрок је демографска зима западњачких народа, а која је последица капитализма и потрошачког друштва.Пре 100-нак година , западњачки народи су газдовали арапаким и црначким земљама, а сада се обрнула ситуација.
 
Prvo zbog vekovne turske okupacije za nas je islam neprihvatljiv. Jos gore, po oslobodjenju od Turaka Srbi su pruzili ruku svojoj islamizovanoj braci, a u oba rata pa i ovom zadnjem su bili protiv nas. Ne kazem svi, bilo je svakako muslimana koji su mislili drukcije i hteli mir i bratstvo, ali to je ipak bila manjina. Cak velika manjina rekao bih.
Немаш појма. Огроман део муслимана Срба био је и борио за Србију и српски народ. Писао сам о томе на претходним странама. Ево још мало података:

Ево мало историје:


1704359380049.png

IMG_20240104_100719.jpg


Срби муслимани у одбрани Београда.


IMG_20240104_101150.jpg


А писао сам о муслиманима у четницима, међутим, било их је и у партизанима:

1704359599293.png


Ево шта је написао један од водећих муслиманских песника, српског порекла:


1704359730124.png



Тако да није све црно бело, ми муслимане гледамо кроз последњи рат деведесетих који је Запад изазвао и изманипулисао да би нам разбио државу и етничко простор. Гледамо их кроз призму Алије, који се чак и сам изјашњавао као Србин једно време, и вехабија, а то је грешка.
 
Cak velika manjina rekao bih.
Срби муслимани у српској војсци, Срби муслимани у четницима, партизанима, било их је и деведесетих који нису следили Алију и лак се борили у оквиру ВРС. Па имаш данас четничког војводу, муслимана, сдр. Сулејмана Спаха. А јел си чуо са Ису Махмутовића, муслимана који је одбио да руши Његошеву капелу. Прочитај:

Живковић је радницима објаснио да више нема минирања, да се сада морају латити само лаког алата неопходног да се разида и са ловћенске капе уклони стара капела.

Док је објашњавао како се то мора извести пажљиво, камен по камен, да се сваки камен мора нумерисати како би капела касније у истом облику могла да се сазида на другом мјесту, из масе радника, углавном Муслимана и Албанаца из околине Бијелог Поља, са Космета, из Крајине код Бара, Плава и Гусиња, огласио се стасити момак тридесетих година, планинским сунцем и вјетровима опаљеног лиса, и мирно, али одлучно рекао: „Ја то нећу да радим!“

На питање изненађеног и пренераженог Живковића зашто неће да ради, још мирније и одлучније је објаснио да је то светиња и да он неће да руши светињу.

Живковић није одустајао већ је покушавао да му објасни да то није никаква светиња него споменик који треба уклонити да би на његовом мјесту био подигнут много већи и љепши – да то, уосталом, није његова светиња.

-Ја сам рекао – нећу да рушим ничију светињу, а ако неко покуша да руши моју, може само преко мене мртвог, узвратио је Махмутовић.

-,А ако је то наређење и ако због тога можеш добити отказ с посла, покушао је Живковић и да припријети и тако приволи Махмутовића.

-Нема тога ко ми то може наредити, а што се тиче отказа не морате се мучити, већ га имате, ја одлазим сам, рекао он, а са њим се солидарисали и готово сви остали радници.

Човјек све то, још одлучније и убједљивије, поновио и сјутрадан кад је на Иванова корита банула екипа инспектора Службе државне безбједности да испита да то није каква завјера и организација оних који су годинама на све начине покушавали да спријече рушење капеле и кршење предсмртног аманета славног, прерано преминулог црногорског владара.

О његовом човјечном дјелу написао је српски гуслар Сава Станишић пјесму:

Ја сам човјек који прст образа има,
вјерујем да Алах са неба ме гледа,
и не могу каљат име пред људима,
Част и вјера Божија гријешити ми не да.
И не могу руку да подигнем своју,
на светињу српску што пред нама стоји,
ја поштујем вјеру, и туђу и моју,
тешко оном ко се од Бога не боји!
Ви удрите само, другови нељуди,
а ја ојдох дому, ка чељади миле,
Бог свачија дјела за живота суди,
и мени и вама, стријеле ве убиле!
То им каза у брк, ка шта човјек чини,
и ућефи један дим дувана приде,
не хтједе да грех рад пара учини,
но поносно Исо низ Ловћен отиде…“

Митрополит Амфилохије је Иса Махмутовића постхумно одликовао медаљом са ликом Његоша. Одликовање је уручено његовом сину Ћазиму, на недавном освећењу цркве Св. Петра Ловћенског Тајновидца у Бару.

„Постхумно одликујемо Златним ликом Петра Другог Тајновидца Ловћенског Иса Махмутовића зато што је, вјеран Богу и судњем дану, одбио да руши цркву Светог Петра Цетињског на Ловћену, сачувавши тиме свој образ и образ Црне Горе,“ рекао је митрополит Амфилохије.
https://www.in4s.net/vjecna-slava-isu-mahmutovicu-covjek-koji-nije-htio-da-rusi-njegosevu-kapelu/
 
Ja nisam rekao da su Bosnjaci odnosno muslimani ili kako vec bas svi i uvek bili protiv Srbije, ali pretezno da.

U oba rata.

A tek mislim da posle rata u Bosni neko pomirenje nije moguce na dugo dugo vremena.

E sad ako Moskva bas insistira, nasi srborusi ce se pobrinuti da tako i bude. Mislim ako su nas ubedili da posle Jasenovca pravimo opet drzavu sa Hrvatima i da nam Hrvat bude komandant onda ce ovo sa Bosnjacima ici mnogo lakse.
 
Muslimani u svetu ove "naše muslimane" i ne smatraju za svoje.
Više cene pravoslavne hrišćane a za njih tvrde da se lažno predstavljaju i da će ih sam Allah osuditi.
Како онда муслимани из федерације БиХ реагују на такав став, о њима, осталих мусллимана у свету?
 
Како онда муслимани из федерације БиХ реагују на такав став, о њима, осталих мусллимана у свету?
Oni žive u svom mikrosvetu.
Žele u nato da bi im isti pomogo oko realizacije unitarne (islamske) BiH i ne razmišljaju o posledicama po njih samih.
Ne vide da ih nato posmatra samo kao neko buduće topovsko meso zarad svojih ciljeva, a satanisti kao deo svog experimenta neutralizacije islama.
Naši muslimani će biti model Davosu (ajde da tako kažem), kako od jednog društva sa verom, tradicijom, običajima napraviti građane bez svega pomenutog.
 
Oni žive u svom mikrosvetu.
Žele u nato da bi im isti pomogo oko realizacije unitarne (islamske) BiH i ne razmišljaju o posledicama po njih samih.
Ne vide da ih nato posmatra samo kao neko buduće topovsko meso zarad svojih ciljeva, a satanisti kao deo svog experimenta neutralizacije islama.
Naši muslimani će biti model Davosu (ajde da tako kažem), kako od jednog društva sa verom, tradicijom, običajima napraviti građane bez svega pomenutog.
Па они могу таквим потезом сами себе да униште. Јер када изгубиш веру, традицију, обичаје и националну историју такав се не разликује од свињчета у обору. Тј има разлике, од свињчета има нека корист.
 
У Немачкој се резултати тестирања називају „јадним“, пише немачки лист Bild. Лист пише да је највећи проблем за школе у Немачкој висок број ученика имигрантског порекла. Студија из Писе показује да је један од главних проблема у школама велики број деце имиграната. Деца која не говоре немачки код куће има јако лоше резултате, како да се ситуација побољша пита се лист. Ни мало завидна ситуација Немачке.
https://www.bild.de/politik/inland/...-den-schulen-jetzt-aendern-86347498.bild.html
 
У Немачкој се резултати тестирања називају „јадним“, пише немачки лист Bild. Лист пише да је највећи проблем за школе у Немачкој висок број ученика имигрантског порекла. Студија из Писе показује да је један од главних проблема у школама велики број деце имиграната. Деца која не говоре немачки код куће има јако лоше резултате, како да се ситуација побољша пита се лист. Ни мало завидна ситуација Немачке.
https://www.bild.de/politik/inland/...-den-schulen-jetzt-aendern-86347498.bild.html
gde je onaj žar s kojim pišeš postove
kakve su ovo miroljubive rečenice
gde su genocidne turčeganje ustašorimokatoličkobalijsko masonski Srbomrzitelji ermiganti

:per:
 
То су све изузеци
Како могу бити изузеци кад их било у великом броју у свим, да кажемо, просрпским опцијама.
Сви знате за Ханџар дивизију, а нико не зна да су се муслимани борили у српској војсци у Првом светском рату, да то није био мали број. У Другом светском рату, било је муслимана у четницима, партизанима, па чак и у СДК:
1704407111400.png


Дакле, то дацсу се муслимани само борили у Ханџару, а против Срба, док су на странама српских формација били изузеци не стоји.

Један део муслимана се и деведесетих борио на страни Војске Републике Српске против Алије и његових исламиста:

https://balkanis.com/2019/09/19/spi...orili-na-strani-vojske-rs-ke-protiv-bosnjaka/


1704407418947.png

1704407449654.png


1704407499218.png


https://www.youtube.com/watch?v=iqwBS14Pn_8

И тако даље.
Муслимани не могу бити Срби а да немају огроман ниво когнитивне дисонанце.
Реалност те демантује.
 
МиJa nisam rekao da su Bosnjaci odnosno muslimani ili kako vec bas svi i uvek bili protiv Srbije, ali pretezno da.
Ни то није тачно. Чак и у последњем рату, значајан део њих се борио на српској страни.
О томе се мало зна, јер глобалистичка запасна агенда жели да створи мржњу и раздор између Срба и муслимана и њима одговара тај наратив који ти износиш код Срба, а код муслимана им одговара да буду уверени како су Срби ,, геноцидиши" и непријатељи Ислама, а заправо, Срби, Караџић и Младић су мале маце за Бајдена, Трампа, Бушаи њихове циомистичке господаре.
E sad ako Moskva bas insistira, nasi srborusi ce se pobrinuti da tako i bude.
Неупоредиво са Јасеновцем и Хрватима. Заправо, добар део муслимана, четника и партизана, такође је побијен од стране усташа. Какви год били, муслимани нису ни приближно осакатили Себе као Хрвати.
А процентуално, Срби и босански муслимани највише су страдали од свих других. Хрвати су у Босни убијали како Себе тако и муслимане.
 
Па они могу таквим потезом сами себе да униште. Јер када изгубиш веру, традицију, обичаје и националну историју такав се не разликује од свињчета у обору. Тј има разлике, од свињчета има нека корист.
Управо. Зато сви муслимани који су за Запад и НАТО, раде против самих себе.
 
Немаш појма. Огроман део муслимана Срба био је и борио за Србију и српски народ. Писао сам о томе на претходним странама. Ево још мало података:

Ево мало историје:


Pogledajte prilog 1475699
Pogledajte prilog 1475698

Срби муслимани у одбрани Београда.


Pogledajte prilog 1475700

А писао сам о муслиманима у четницима, међутим, било их је и у партизанима:

Pogledajte prilog 1475702

Ево шта је написао један од водећих муслиманских песника, српског порекла:


Pogledajte prilog 1475704


Тако да није све црно бело, ми муслимане гледамо кроз последњи рат деведесетих који је Запад изазвао и изманипулисао да би нам разбио државу и етничко простор. Гледамо их кроз призму Алије, који се чак и сам изјашњавао као Србин једно време, и вехабија, а то је грешка.

Kad prelazis?
 
Nije ni pretjerano velik.
Зашто одбацујеш људе који су волели своју земљу, волели своју браћу православне, живели са њима и ратовали заједно против истих непријатеља?

Како знаш да их је био мален број? У све три, условно речено, српске формације су били у Другом светском рату. Био је четнички војвода, Поповац муслиман и имао јединице само од муслимана састављене.

Мораш се помирити са чињеницом да муслиман није синоним за зло.
 
Зашто одбацујеш људе који су волели своју земљу, волели своју браћу православне, живели са њима и ратовали заједно против истих непријатеља?

Како знаш да их је био мален број? У све три, условно речено, српске формације су били у Другом светском рату. Био је четнички војвода, Поповац муслиман и имао јединице само од муслимана састављене.

Мораш се помирити са чињеницом да муслиман није синоним за зло.
Не одбацујем већ говорим да је то ријеткост и нелогичност.
 

Back
Top