Исламизација Европе, суживот или рат

Каква судбина чека Европу ?

• Исламизација Европе.

glasova: 5 17,9%
  • Суживот са муслиманима.

glasova: 7 25,0%
  • Рат цивилизација, оружани сукоб хришћана и муслимана.

glasova: 16 57,1%

• Ukupno glasova
    28
Сатанизам већ влада код елите које води ЕУ.
Сад се одвија борба између муслимана и тих сатаниста.
Жао ми је невиних људи, али сатанистички расисти који воде ЕУ су све то закували.
Опција је иста. Све што није Христово ђавоље је.

Токови новца управљају западом.
Не нужно (само) Јевреји.
Владе имају сврху компанија.
Немци, конкретно, покушавају да сустигну Француску, њених 7-8 деценија насељавања.

Таман смо научили да играмо таблић, а они заиграли преферанс..јбг.

Зато нам је тешко да схватимо да њих заиста све мање интересује национализам и вероисповест, а све више новац.

Иначе, ево за оне који се уздају у популистичке десничарске покрете са Запада, шта је некад говорила Мелони док је била у опозицији:

А данас, ништа од тога кад је власт. Битно је само да је агенда против Русије и даље на снази. Е па неће то тако ићи. ;)
Шта се дере кад их прима лололол

Bio je skoro u Beogradu Ahmet Umarov član Čečenske Akademije nauka i umetnosti koji je objavio svoju knjigu (Dževad Galijašević je bio recenzent) upravo o toj opasnosti "zapadnog satanizma i mamonizma" gde je lepo opisao saradnju muslimana i pravoslavnih hrišćana u borbi protiv istog.

Hteo je da održi predavanje i u SA ali mu naša braća Bošnjaci nisu dozvolili pristup.
Шеих Имран Назар Хосеин је исламски теолог, један од већих у свету. Не знам да ли си га слушао када је говорио да сви Муслимани треба да праве савез само са Православнима и дао је пуну подршку Русији. Поменуо је и Србију и рекао да у Сребреници није било геноцида, иако су страдали Муслимани и да се то јако злоупотребљава.
Рекао је и нешто што иде у прилог твојој констатацији а то је да сви Муслимани у свету не воле запад и да су на страни Православних осим Муслимана у БиХ и Рашкој.

Шеих Имран Назар Хосеин је исламски теолог, један од већих у свету. Не знам да ли си га слушао када је говорио да сви Муслимани треба да праве савез само са Православнима и дао је пуну подршку Русији. Поменуо је и Србију и рекао да у Сребреници није било геноцида, иако су страдали Муслимани и да се то јако злоупотребљава.
Рекао је и нешто што иде у прилог твојој констатацији а то је да сви Муслимани у свету не воле запад и да су на страни Православних осим Муслимана у БиХ и Рашкој.
Muslimani u svetu ove "naše muslimane" i ne smatraju za svoje.
Više cene pravoslavne hrišćane a za njih tvrde da se lažno predstavljaju i da će ih sam Allah osuditi.

Muslimani u svetu ove "naše muslimane" i ne smatraju za svoje.
Više cene pravoslavne hrišćane a za njih tvrde da se lažno predstavljaju i da će ih sam Allah osuditi.
Искрено нисам нешто много проучавао Ислам, нарочито са ових простора, па те питам зашто имају тако лоше мишљење о Муслиманима са ових простора?

Искрено нисам нешто много проучавао Ислам, нарочито са ових простора, па те питам зашто имају тако лоше мишљење о Муслиманима са ових простора?
Koji je jedini dominantno islamski grad u svetu koji ima LGBTQ+ paradu?
I još glavni grad! pa SA.
Čak i kritikuju Stanivukovića (gradonačelnika Banjaluke) što ne dozvoljava to u svom gradu.
Tuže ga zapadu "vidite kako smo mi demokracki a ovi Srbi nisu" :D

Postoje ambasade islamskih zemalja u SA i oni to vide i podnose nekakve izveštaje svojim centralama.

Zatim njihovo snishodljivo ponašanje prema nato paktu.
Jeste da je Turska članica nato pakta, ali svi znamo da je to pro forme.

Zatim, jel si čuo za tzv "evropski islam"? Prvi je zvanično provalio Makron.
To je rezervisano za naše muslimane.

Pravi muslimani su Arapi, a ovi ostali poput Turaka i naših i nisu pravi muslimani. Piju alkohol, da piju, opijaju se, žene hodaju gologuze po gradovima a i ima ih puno i koji jedu svinjetinu (po zapadnim zemljama). Ne znam kakvi su Iranci, nisam ih nikada sreo.
Arapi jesu muslimani suniti ali osim vere ništa nisam primetio.
Niti su ratnici, niti su radnici, niti su naučnici.
To što su se pokazali od VII - XI veka ... to je sve ... posle ih takoreći i nema u svetskoj istoriji.

Нажалост, браћа Срби мухамеданци како раде не само да ће се наћи на супротној страни Историје, већ и на супротној страни од већине исламског света.
Oni ionako treba da se vrate svojim hriscanskim korenima. :cool: Tako dakle, neka nastave i to samo jako. 💪

Arapi jesu muslimani suniti ali osim vere ništa nisam primetio.
Niti su ratnici, niti su radnici, niti su naučnici.
To što su se pokazali od VII - XI veka ... to je sve ... posle ih takoreći i nema u svetskoj istoriji.
Да, мислим да колега Гедеон греши кад каже да су само Арапи муслимани. И Турци су такође муслимани поготово у Турској, али и у Европи. Њихове жене су увек фино обучене, носе мараме и не показују свој сексипил свуда редом као да је на изложби. :D
А и Турци су веома вредни људи, шта год мислио о њима, један од највреднијих народа у Европи дефинитивно.

Pravi muslimani su Arapi, a ovi ostali poput Turaka i naših i nisu pravi muslimani. Piju alkohol, da piju, opijaju se, žene hodaju gologuze po gradovima a i ima ih puno i koji jedu svinjetinu (po zapadnim zemljama). Ne znam kakvi su Iranci, nisam ih nikada sreo.
То за алкохол нзм, али турске жене су увек фино обучене, никаква гологузија и слично. Не носе ни хиџабе, али опет мараме да. Ја видео.

Тако да, није баш све тако једноставно.

I imaju svako pravo za to. Isto bih i ja radio da sam na njihovom mestu, ako ne i vise.
Ти патиш што ниси, па своју патњу лечиш пљувајићи по Србима.
Oni ionako treba da se vrate svojim hriscanskim korenima. :cool: Tako dakle, neka nastave i to samo jako. 💪
Нека се врате, али то би опет значило да буду са православнима у фронту, а не са сатанизованим и мамонизованим Западом.

Svi gradjani Rusije, pravoslavni hrišćani, muslimani, budisti, animisti ... svi su ujedinjeni protiv jeresi satanizma i mamonizma kolektivnog zapada.
Muslimani u eu će se izboriti protiv satanističke ideologije i Kajinovih sinova!
Тачно,сви су јединствени под Барјаком Православног Руског Императора!

Јер су се продали западу. Замисли ти, то су једини муслимани који се куну у НАТО а тај исти НАТО им убија браћу по вери у Гази.
Лудило мозга.

Да, мислим да колега Гедеон греши кад каже да су само Арапи муслимани. И Турци су такође муслимани поготово у Турској, али и у Европи. Њихове жене су увек фино обучене, носе мараме и не показују свој сексипил свуда редом као да је на изложби. :D

Zavisi koji, ako su ti urbani istanbulski Turci da, ako su ti Turci iz istocne Turske zabiti, onda to su ti kao Arapi. Uglavnom takvi su ti u Njemacku i sjevernu Evropu.

Јер су се продали западу. Замисли ти, то су једини муслимани који се куну у НАТО а тај исти НАТО им убија браћу по вери у Гази.
Лудило мозга.
Jedini?
Američke baze po Bliskom istoku. Bin Laden je prezirao domovinu zbog toga. :lol:

bfdbac9116724899829b8174dbd4f2b9_6.jpeg

У праву си,нису једини,нажалост. Саудијска династијја је одавно издала Ислам зарад петродолара.
Добро, не рачунам оне муслиманске и арапске земље које су Амери ратом поробили.

Али, ту је Иран, ту је Сирија, Либан, ту је Јемен, Хути, руски исламски свет,Палестина, итд.
Заправо, Саудијци, наши муслимани су њихови Вуци Бранковићи. :per:

Иначе, Бин Ладен,ако му је то уопште било право име, је био ЦИА шпијун и потпуно је ирелевантно шта је он мислио и говорио. ;)

Može i moći će. Muslimani ipak nisu ni blizu većine ni u jednoj zapadnoevropskoj zemlji, ima ih značajan broj, ali samo u najvećim gradovima. Biće relativno lako getoizovati ih, već delomično jeste ostvareno. Evropljani beže iz Pariza, Berlina i Amsterdama u sigurnost manjih mesta, i Voilà, ove evropske metropole postaju zatvor za vanevropsku populaciju sa jakim policijiskim prisustvom i nisko plaćenim poslovima. Uvek može da im se poturi droga i zatvori se popune sa muškom odraslom populacijom, čime njihove porodice ostaju bez muških glava. Sve je to već oprobana strategija u Americi 70-ih.

Evropa nije Amerika. Evropa je sa multikultijem mozda htela da postane Amerika, ali to ipak nije moguce.

Sto se tice muslimana i uopste imigranata oni su se u zadnjih reimo 20 godina poprilicno raspistoljili po Evropi jer im je sve bilo tolerisano, a ko god bi ih kritikovao bio je stigmatizovan. Sad se sve to menja. Narod sve vise glasa za desnicare. I to ne onu klasicni koka kola desnicu tipa CDU koja je desnicarska a dodvoravala se i vise imigrantima nego recimo neki levicari. Sada je potrebna puno jaca doza poput AfD Le Penove, Meloni...

Samo ni imigraniti narocito muslimani nisu bas tako glupi. Malo ce smanjiti dozivljaj da ih ovi ne bi pocistili i cekace bolja vremena. Kao npr Ceceni u Rusiji.

A ta ruska prica o muslimanima, ona definitivno nije primenljiva na Srbiju jer je nase istorijsko iskustvo sasvim drukcije.

Prvo zbog vekovne turske okupacije za nas je islam neprihvatljiv. Jos gore, po oslobodjenju od Turaka Srbi su pruzili ruku svojoj islamizovanoj braci, a u oba rata pa i ovom zadnjem su bili protiv nas. Ne kazem svi, bilo je svakako muslimana koji su mislili drukcije i hteli mir i bratstvo, ali to je ipak bila manjina. Cak velika manjina rekao bih.

A uostalom bilo bi malo smesno i ponizavajuce da mi sad trckaramo za njima i molimo ih opet za neko bratstvo... Mislim OK, iz Rusije su nam svakakve gluposti dolazile ukljucujuci i najvecu - komunizam, pa mozda dodje i taj pravoslavni islamizam?! Ne iskljucujem.

Pa setimo se samo kako su Rusi pobili sve Srbe u rukovodstvu KPJ i postavili Broza, a zatim ga tenkovima uneli u BG. I opet Srbi su sve to prihvatili i posle Jasenovca jer - tako kaze Moskva.

Back