Исламизација Европе, суживот или рат

Каква судбина чека Европу ?

• Исламизација Европе.

glasova: 5 17,9%
  • Суживот са муслиманима.

glasova: 7 25,0%
  • Рат цивилизација, оружани сукоб хришћана и муслимана.

glasova: 16 57,1%

• Ukupno glasova
    28
Нећу ни ја, али елите које воде ЕУ и ЕУ сама по себи јесте таква.
Зато је сукоб између ЕУ и миграната, сукоб муслимана и сатаниста.
Ne bih da generalizujem. I tamo ima sasvim normalnih ljudi bas kao i ovde, samo ne dolaze do izrazaja od politike svojih drzava.

Znači , po defaultu, ljudi u EU su nenormalni ali se i tamo nađe pokoji normalan....:hahaha:

Има и неки нормалан, али нажалост, све ја мање и мање нормалних.
Ne, nego mi ne znamo koliko ima normlanih recimo u Francuskoj, ali zbog politike svoje Vlade / predsednika ne dolaze do izrazaja a slicne ih muke muce kao nas.

Ne, nego mi ne znamo koliko ima normlanih recimo u Francuskoj, ali zbog politike svoje Vlade / predsednika ne dolaze do izrazaja a slicne ih muke muce kao nas.
Кад кажем сатанисти, мислим на владајућу белу расистичку ечкту која влада у ЕУ.

А што се народа тиче, он је углавном атеизован, али о даље пате од те бољке да су ,,виша раса" у односу на друге народе.

Poslednja izmena:
Кад кажем сатанисти, мислим на владајућу белу расистичку ечкту која влада у ЕУ.

А што се народа тиче, он је углавном атеизован, али о даље пате од те биљке да су ,,виша раса" у односу на друге народе.
Treba razliovati narod od njihovih Vlada i ja to razlikujem.

Treba razliovati narod od njihovih Vlada i ja to razlikujem.
Али факт је да добар део њих гледа на друге народе као ,,ниже расе". Ево кад сам био и Италији и тамо нас Србе гледају као варваре.
Расистички сентимент их није напустио. А генерално јесу у великој мери атеизовани.

Али факт је да добар део њих гледа на друге народе као ,,ниже расе". Ево кад сам био и Италији и тамо нас Србе гледају као варваре.
Расистички сентимент их није напустио. А генерално јесу у великој мери атеизовани.
Kako na koga Dule, kako na koga...

Ali da su postali alavi i skrtice svi, otkad se se ujedinili u EU, to je tacno, a narocito Italijani.

Jasno je odakle potiče tvoje kompleksaško identifikovanje sa vanevropskim rasama.

Jasno je odakle potiče tvoje kompleksaško identifikovanje sa vanevropskim rasama.
Па ја сам човек поносан, не љубим дупе онима који мрзе жене и мој народ и који над гледају са висине.

Иначе Корнелије, тешко да ћеш гледати тај филм о ,,чишђењу" абрахамиста.

Јер, постоје две опције за Европу- Христос или Мухамед. Христа су већински већ одбацили, остаје само Мухамед. :per:

Али нису они престали да буду исламофоби, далеко од тога. Па сама ЕУ је исламофобна организација, као и САД и НАТО.

Koji si ti šaban, pa prvo kaže ''aaa Meloni vas je izdala, plačite desničari, muslimanska Rusija će pobediti'', a onda ''muaaa oni su ostali islamofobi, nisu se promenili, pokvareni fašisti''. Rusofilija i logika su smrtni neprijatelji.

Koji si ti šaban, pa prvo kaže ''aaa Meloni vas je izdala, plačite desničari, muslimanska Rusija će pobediti'', a onda ''muaaa oni su ostali islamofobi, nisu se promenili, pokvareni fašisti''. Rusofilija i logika su smrtni neprijatelji.
Не само вам указујем да су десничарски популисти део исте агенде и исте службе- као и вокеисти, мучтикучтирачисти, итд. Све то исти газда плаћа.

А са су ЕУ, САД и НАТО исламофобни, то стоји.

Христос или Сатана.
Сатанизам већ влада код елите које води ЕУ.
Сад се одвија борба између муслимана и тих сатаниста.
Жао ми је невиних људи, али сатанистички расисти који воде ЕУ су све то закували.

Back