Iskušenja

Или страх или неки интерес. Прво још и могу да разумем, друго никако. Ја немам други одговор.
nemam obicaj o psihoanalizi zena i njinih postupaka na ozbiljnom nivou i svoj kompleksnosti njihovih rezona zasto nesto rade a nesto ne, da pricam virtuelno.

obicno su to sadrzajni razgovori uzivo.
 
А неки имају прилике стално па не варају. То је права верност, која има вредност.
Мислим да већина има прлике, само их неко прихвата а неко игнорише.
mozda neko ima potrebu za zenama ali da ih ne yebe, vec da ima primarno komunikaciju sa njima?
kao zene sto vole sa zename da komuniciraju?
nisi o tome razmisljala, da je to posebna vrsta duhovnog zblizavanja?
nisi upoznala nekog slicnog?
 
mozda neko ima potrebu za zenama ali da ih ne yebe, vec da ima primarno komunikaciju sa njima?
kao zene sto vole sa zename da komuniciraju?
nisi o tome razmisljala, da je to posebna vrsta duhovnog zblizavanja?
nisi upoznala nekog slicnog?
То је друго.
Штета што многи такав однос одбаце јер нема физичке блискости.
 
pa eto zbog trenutne situacije na poslu, i deshavanja kod lepe plavokose motoristkinje i zbog ove shto ima 8x keksova sa novim tipom kojeg je na facebooku upoznala i sa kojim misli da se vjenca u aVgustu (zemljo otvori se) ja sam poprilichno down jer je to previshe situacija za moje shvatanje shta je normalno a shta nije.

pa se ja pitam shto je nekima teshko retji NE na iskushenja?

Ovo pitanje neka bude za klasichno shvatanja brakova ili veza jer sam skuzhila da ima i onih shto skupa zhive, platjaju kiriju + rezhije i zajedno jedu pasulj ali se i sa znanjem partnera ebu sa strane i to je njima ok

klasichno shvatanja braka veze je ono kad se zaljubite i skupa krenete kroz zhivot gde je jedno drugome sasvim devoljno



ajde pa ako otjete odgovorite ali moletju lepo bez ruzichastih naochara


Prvo bi ti trebala da nađeš nekog hebača, pa makar i na Krsti. :p

Baš me zanima da li bi odolela iskušenju i rekla NE kad bi te taj razbucao 7X i ponudio ti i osmo razbucavanje ili bi rekla "zemljo otvori se - bucaaaaaj". :mrgreen:

A ono brak i van braka, shvatiš seks u braku kao pasulj, a onaj izvan braka kao jagnjetinu. :lol:
 
Prvo bi ti trebala da nađeš nekog hebača, pa makar i na Krsti. :p

Baš me zanima da li bi odolela iskušenju i rekla NE kad bi te taj razbucao 7X i ponudio ti i osmo razbucavanje ili bi rekla "zemljo otvori se - bucaaaaaj". :mrgreen:

A ono brak i van braka, shvatiš seks u braku kao pasulj, a onaj izvan braka kao jagnjetinu. :lol:
bojkotujem Ljis!
 
pa eto zbog trenutne situacije na poslu, i deshavanja kod lepe plavokose motoristkinje i zbog ove shto ima 8x keksova sa novim tipom kojeg je na facebooku upoznala i sa kojim misli da se vjenca u aVgustu (zemljo otvori se) ja sam poprilichno down jer je to previshe situacija za moje shvatanje shta je normalno a shta nije.

pa se ja pitam shto je nekima teshko retji NE na iskushenja?

Ovo pitanje neka bude za klasichno shvatanja brakova ili veza jer sam skuzhila da ima i onih shto skupa zhive, platjaju kiriju + rezhije i zajedno jedu pasulj ali se i sa znanjem partnera ebu sa strane i to je njima ok

klasichno shvatanja braka veze je ono kad se zaljubite i skupa krenete kroz zhivot gde je jedno drugome sasvim devoljno



ajde pa ako otjete odgovorite ali moletju lepo bez ruzichastih naochara
Jel ti zaebavas? Naravno da je tesko reci ne iskusenju jer ako ti nije tesko to uopste nije iskusenje.
 
Što se pre pomirite sa time da su danas deca plod nekog teškog pijanstva i nepažnje, to ćete lakše koračati kroz život neopterećeni stereotipima i klišeima koji važe jedino u pubertetu mada i tu većina ostane zaglavljena.
 
ali zaista je tako

neki ljudi bi prevarili prvom prilikom da mogu
Koga bi prevarili? Sebe? Njega? To već nije nikakva veza

Ja nemam takve poglede na odnose, tako ceremonijalne, tj neke objektivne tipa oni su venčani pa su sad zajedno, ili žive u istom stanu pa su zajedno, ili pričaju svima okolo pa su zajedno. Za mene su ljudi zajedno samo kada svojom slobodnom voljom biraju tog nekog pored sebe...
Ja sam živela jedno vreme sa ocem moje dece zajedno, ali smo obije bili svesni da ne živimo ZAJEDNO... i niko od nas ne smatra to vreme da smo zaista bili zajedno u vezi... izacujemo tih godinu dana iz kalkulacije dužine veze
 
То је друго.
Штета што многи такав однос одбаце јер нема физичке блискости.
Ma, takav odnos je najteže za kontrolisati :D
Moj jedini iskorak da budem sa oženjenim je počeo sa metafizičkim pitanjima... izuzetno strastveni razgovori, razmena poezije i... završilo se naravno u krevetu, pa kako bi drugo? To je najveće iskušenje, postati sa nekim duhovno blizak, sila vuče ko elektrostatička između elektrona i jezgra u molekulu..
 

Back
Top