Iskušenja

Ih sad ga ti ode u lucu mikrokozmu.
Ja mislim da je to sve jedna ostavstina primitivne kulture da je iskusenje videti pichku ili *****. I da je seks veliki greh nad grehovima. Ne samo to, nego to dokazuje, kroz istoriki, koliko je pogresno. Inace ne bi imali toliko patnje i agresije i pogresnih brakova i cega vec. Sputavaj nekoga i to u njemu ce sve vise to traziti.
Vrv ce u buducnosti ljudi pokazivati jedni drugima svoje polne organe bez ikakvih sprega. Evo, vidi.
 
Ne ložite se da će neko samo na vas da misli, frik kontrolovi, lečite se

Od ljudi koji pišu na engleskom, smešniji su samo ljudi koji pišu srpski engleski, bukvalno.

Naravno da neće samo ni na koga neko da misli, poželeti nekoga koga vidiš na ulici i slično, to su ljudske stvari, ali svesno ložiti se, razmenjivati poruke, šta god raditi, ali, eto, "bez akcije", pa nekako smatram da je onda bolje i uraditi nešto konkretno, jer kad si uradila sve aspekte prevare, pa bar uživaj u tome, umesto što si uradila sve što ti može biti problem ako neko sazna, bar ubiraj plodove.
 
pa eto zbog trenutne situacije na poslu, i deshavanja kod lepe plavokose motoristkinje i zbog ove shto ima 8x keksova sa novim tipom kojeg je na facebooku upoznala i sa kojim misli da se vjenca u aVgustu (zemljo otvori se) ja sam poprilichno down jer je to previshe situacija za moje shvatanje shta je normalno a shta nije.

pa se ja pitam shto je nekima teshko retji NE na iskushenja?

Ovo pitanje neka bude za klasichno shvatanja brakova ili veza jer sam skuzhila da ima i onih shto skupa zhive, platjaju kiriju + rezhije i zajedno jedu pasulj ali se i sa znanjem partnera ebu sa strane i to je njima ok

klasichno shvatanja braka veze je ono kad se zaljubite i skupa krenete kroz zhivot gde je jedno drugome sasvim devoljno



ajde pa ako otjete odgovorite ali moletju lepo bez ruzichastih naochara
Ne razumem temu, ko se verio a ko vozi motor?Jel stevcina zabica u pitanju?:rumenko:
 
Joj draga moja

Da samo znash shta sve mogu kad hotju a shta sve ne kad netju
Zena hoce....jpg
 
Od ljudi koji pišu na engleskom, smešniji su samo ljudi koji pišu srpski engleski, bukvalno.

Naravno da neće samo ni na koga neko da misli, poželeti nekoga koga vidiš na ulici i slično, to su ljudske stvari, ali svesno ložiti se, razmenjivati poruke, šta god raditi, ali, eto, "bez akcije", pa nekako smatram da je onda bolje i uraditi nešto konkretno, jer kad si uradila sve aspekte prevare, pa bar uživaj u tome, umesto što si uradila sve što ti može biti problem ako neko sazna, bar ubiraj plodove.
Pa konkretna akcija sa sve dopisivanjem je red flag, RED FLEG
 
Pa konkretna akcija sa sve dopisivanjem je red flag, RED FLEG

Jasno, jasno... Pardon, sure.

Neeeeego, to mi je isto kao ono "samo sam mu popušila, nisam isla do kraja", eto, to je taj nivo "ne varam ja", kao, možemo da se ložimo, da tamo fantaziram kojoj bih šta radio, da šaljem slike i razmenjujem ko zna šta, ali bez konkretne akcije. To je još gore od svega, jer, em trošiš svoje vreme očigledno, trošiš vreme te osobe koja misli da će biti možda konkretno, a još i za*ebavaš osobu sa kojom si, jer dođeš naoštrena na njega, on misli jadnik on ima veze sa tvojim raspoloženjem.

Što bi rekli pametni ljudi "dobro nam je, kako će nam tek biti".

If you understand our language, of course.
 
Pa šta znam ja nisam na to gledala tako. Imala sam davnih dana sa jednim tipom vruće dopisivanje (malo smo prepričavali svoje zgode i nezgode, malo smo savetovali jedno drugo, malo smo razmenjivali neke linkove pa smo komentarisali..) Da li je to bilo nefer prema mom tadašnjem partneru i tadašnjoj vezi?!?! Mislim da nije. Mislim da je bilo ok. E sad možda će neko izneti drugačiji doživljaj.
 
Pa šta znam ja nisam na to gledala tako. Imala sam davnih dana sa jednim tipom vruće dopisivanje (malo smo prepričavali svoje zgode i nezgode, malo smo savetovali jedno drugo, malo smo razmenjivali neke linkove pa smo komentarisali..) Da li je to bilo nefer prema mom tadašnjem partneru i tadašnjoj vezi?!?! Mislim da nije. Mislim da je bilo ok. E sad možda će neko izneti drugačiji doživljaj.
Zezas?
 

Back
Top