Quantcast

iskrena pomotj???

Зоки

Buduća legenda
Poruka
49.444
...na moju veliku sretju imam puno prijatelja, pravih, ali bojim se da me nisi svatijo bash bash, od njih sam mnogo puta dobijo pomotj i ondak kad je nisam ni trazzijo, ni zasluzzijo, ali kada su bili u pitanju odnosi sa nekom zzenom, tu sam uvek insistirao da budem sam sa njom, samo takav odnos mozze biti pravi i mozzda je sebichan ali je istinit i samo nash...ne pricham o vezama zasnovanim na keshu i velikom stojku i malim sisama...:)

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.867
...na moju veliku sretju imam puno prijatelja, pravih, ali bojim se da me nisi svatijo bash bash, od njih sam mnogo puta dobijo pomotj i ondak kad je nisam ni trazzijo, ni zasluzzijo, ali kada su bili u pitanju odnosi sa nekom zzenom, tu sam uvek insistirao da budem sam sa njom, samo takav odnos mozze biti pravi i mozzda je sebichan ali je istinit i samo nash...ne pricham o vezama zasnovanim na keshu i velikom stojku i malim sisama...:)

za to ti i pricam..sve sto se tice devojke i tebe..to treba da je samo vas svet,a na vama je da se uklopite u okolinu...Ljubav je sve ili nista...to samo Sinnke prica o keshu,malom stojku i velikim sisama....

svesnaglista

Legenda
Moderator
Poruka
62.562
Sta cu ja mom prijatelju pomoci? Ja ih samo ponekad upoznam a dalje sami nek rade sta god hoce. Ja im se dalje ne mesam, niti hocu da ja posle imam neku moralnu odgovornost ako ne uspu. Upoznam ih i ja sam svoje odradio, nikakve savete ne delim. Eventualno mogu da dam neke konkretne podatke tipa: zivi tu i tu, to i to je godiste, bavi se time i time, ostalo nije moje da mudrujem.

A iskreno mislim da su devojke mnogo zavidnije i mnogo losiji ljudi u proseku gledano od muskih, globalno gledano. A ima i pojedinih koje samo i gledaju kako nekoj da uvale noz u ledja, jer sto bi njoj bilo bolje nego meni. A posle cu se smejati njenoj gluposti, cak cu je i zahebavati posle zbog toga. A takvih osoba imas i na ovom forumu, koje daju "dobronamerne" savete. Naravno da nisu sve takve, ima i onih koje hoce iskreno da pomognu ai opet to kroz treca usta i kroz trece oci nije to to. Nije isto kad ti nesto vidis svojim ocima i kad ti neko preprica sta je video njegovim.
Јаој... те зле жене...:lol:
Ја овај феномен нисам приметила. А имам пуно пријатељица и познаница...
Можда само имам среће...:mrgreen:

Има несигурних људи, који ће радије послушати нечији савет, него што ће урадити оно што сами мисле...
Па чак и ако је савет ''глуп''...
И ко је ту крив? Зли саветодавац? :rolleyes:
Има људи који о својој дилеми просто само воле да разговарају... ја бих то пре назвала ''наглас размишљањем''...
Они ће проценити реално да ли је тај савет добар или не...
Можда им је само потребна идеја... поглед из неког другог угла..

kripton

Primećen član
Poruka
730
...ja sam danas u tolikom daunu da mogu samo otrove da izbacujem,a sto se tice teme svojevremeno sam bio zrtva takve neke zajebancije (da ne duzim), mnogo je hevi kad neko tvoj vise nije svoj nego izmanipulasani degen....

svesnaglista

Legenda
Moderator
Poruka
62.562
...radi se o preuzimanju odgovornosti , izmedju ostalog, za date savete iz pogreshnih pobuda, i nesavestnim savetodavcima...:)
Ето сада... несавесни саветодавац... само име каже - нема савест...

Ко да преузме одговорност? :lol:

Ти сматраш да су његове побуде погрешне.. али њему нису...
И срећан је када успе у својим намерама. ;-)

svesnaglista

Legenda
Moderator
Poruka
62.562
...el mnogo glupo da ti predlozzim da ponovo prochitash prvih par postova...?:oops::mrgreen:
Није глуп предлог. :D

Можда је мало глупкаст начин на који сам ја схватила тему...:lol:

Ево одустајем. :wink:

njoj je glupo da procita..;)...:mrgreen:....:heart:
О... види имам адвоката...:mrgreen:

Само немој да тражиш да ти платим услуге, јер те нисам ни ангажовала...:wink:

Зоки

Buduća legenda
Poruka
49.444
...neshto slichno ekleru, samo sa ish mesto ek...:)
04ns5.jpg

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.867
Није глуп предлог. :D

Можда је мало глупкаст начин на који сам ја схватила тему...:lol:

Ево одустајем. :wink:

О... види имам адвоката...:mrgreen:

Само немој да тражиш да ти платим услуге, јер те нисам ни ангажовала...:wink:

greska hani,Albertu sam advokat...;)

taote

Iskusan
Poruka
5.349
...evo posle dugo, dugo vremena skupijo sam hrabrosti da otvorim ponovo ( ako sam ikad ranije otvarao ozbiljne) jednu ozbiljnu temu...
...evo mene zzivo interesuje, poshto je bilo primera, a narochito u poslednje vreme, da li mislite da su vam ili da ste stvarno pomogli nekome ko nije sposoban da sam izgradi za sebe jednu vezu sa osobom suprotnog pola, time shto ste mu otkrili neke igre koje igra njegov suparnik???...
...pitanje se narochito odnosi na drugare/drugarice koji pomazzu suprotnom polu, pod devizom " ma slushaj mene ja znam kako oni/one razmishljaju" , zar se ne osetjate kao izdajica svoga pola, i zar ne mislite da, ako nekome sutra pukne veza samo zato shto nije mogao da se snadje, je to vasha krivica, trebalo bi da budete tu do kraja...
...manja je bol ako neko u startu ispushi zato shto nije sposoban da sebi obezbedi parche kolacha, nego kad vashom zaslugom dodje do cilja, zavoli je, a onda posle nekog vremena kada to postane ozbiljno ostane bez nje/njega, samo zato shto nema ko da mu kazze " ej uradi to i to"...
...eto toliko...i sad me blam...:oops:

Pa, ako je neko blesav da bez razmišljanja prihvati nečiji savet... A savet, ako je loš, ne mora biti zlonameran ili neiskren, možda savetodavac nema dovoljno iskustva (a misli da ima) ili onaj koji traži savet nije preneo baš svaki detalj. Teško je postaviti se u tuđu situaciju, a pametan čovek kada je u dilemi pita više njih, pa na kraju odluči sam. Manipulatorski saveti se mogu prepoznati kad se "saberu 2 i 2".

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
imam prijatelje sa kojima mogu o svemu....i savetujemo jedni druge ali ne u smislu uradi to i to, nego ja mislim to i to a ti uradi kako mislis da je najbolje....i volim cuti tudje misljenje i volim ga dati i nisam nikad imala problem da je zlonamerno....ako je veza ok niko i nista je ne moze narusiti a ako se to ipak desi, krivi su akteri u vezi a ne oni sa strane......

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.