Iranci zbog rasističkog logotipa bojkotiraju londonske Igre?!

Poruka
23.131
Iranski olimpijski odbor zaprijetio je bojkotom Olimpijskih igara u Londonu sljedeće godine zbog logotipa koji smatra rasističkim i provokativnim. Logo londonskih Igara imitira brojku 2012, ali Irance on podsjeća na riječ Zion koja označava Izrael, državu koju oni ne priznaju..........................

http://www.jutarnji.hr/iranci-zbog-rasistickog-logotipa-bojkotiraju-londonske-igre--/928441/

Ovo pochelo stvarno da se pravo zakuvava i nece na dobro da izadje. Do sada su se cionisti , masoni i iluminati veshto skrivali , a sada pochinju otvoreno i javno da pokazuju svoju bahatost.Kome ni sada nista nije jasno taj je definitivno izgubljen.
 
london_logo_olimpi_375108S1.jpg
 
Iranski olimpijski odbor zaprijetio je bojkotom Olimpijskih igara u Londonu sljedeće godine zbog logotipa koji smatra rasističkim i provokativnim. Logo londonskih Igara imitira brojku 2012, ali Irance on podsjeća na riječ Zion koja označava Izrael, državu koju oni ne priznaju..........................

http://www.jutarnji.hr/iranci-zbog-rasistickog-logotipa-bojkotiraju-londonske-igre--/928441/

Ovo pochelo stvarno da se pravo zakuvava i nece na dobro da izadje. Do sada su se cionisti , masoni i iluminati veshto skrivali , a sada pochinju otvoreno i javno da pokazuju svoju bahatost.Kome ni sada nista nije jasno taj je definitivno izgubljen.

ako se cita odpozadi, ovo jeste cion (velikim slovima): cadik, jud, vav, nun. jud se pise kao apostrof i umesto 2012' tamo pise 201'2 da bi se dobila rec cion.
haha nanu li im
 
Hm... Imperijalizam ne podnosim ni u kom obliku (a cionizam i jeste, realno, jedan vid toga), ali da ti Iranci ovoliko dizu frku oko tog je*enog Ziona, msm, sto je mnogo, mnogo je.

Da se nadovezem na Goxy-jev post-nikom nije 1936. smetao kukasti krst na igrama u Berlinu, a sada se nasli neki da negoduju zbog Ziona.

Ne chudi mene sto ti to branish.
Cionisti su stvorili komunizam .
 
Ahaaaaaa, procitaj ti, blago meni, jos jednom sta sam ja napisao.
A ovo boldovano-sta reci osim :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Pa chemu se smejesh CRVENA neznalico ? Ko je dao pare jevreju Lenjinu da dize revoluciju u Rusiji (slichno sa danashnjom Libijom , jel' :per:) ??? Mislish li da se revolucija dize tek tako , usranih gaca i gladnog stomaka ???
E , CRVENI, CRVENI ne znate vi ni odakle ste shuplji.
 
Pa chemu se smejesh CRVENA neznalico ? Ko je dao pare jevreju Lenjinu da dize revoluciju u Rusiji (slichno sa danashnjom Libijom , jel' :per:) ??? Mislish li da se revolucija dize tek tako , usranih gaca i gladnog stomaka ???
E , CRVENI, CRVENI ne znate vi ni odakle ste shuplji.

Znam ja, mudrijasu, da je tovaris Lenjin bio Jevrejin-pa sta?? Istorijska koincidencija, sta da ti kazem.
A ti se bolje vrati u djacku klupu da utvrdis gradivo iz istorije, nesto ti tu skripi.
 
:mrgreen:
Koji ste vi bre teletabisi pa to je chudo. Znash li shta svetska istorija kaze za tvog titu shumara ???

Znam ja da se svasta prica o nasem predsedniku Titu, ali to su LAZI!!!!!!!!!!!
LAZI, LAZI I LAZI!!!!!!!
I ti, verovatno, naseo na sve to, kao i svaki pravi protivnik komunizma, blagostanja i napretka u drzavi.
KOMUNIZAM ZAUVEK!!!
 
Iranski olimpijski odbor zaprijetio je bojkotom Olimpijskih igara u Londonu sljedeće godine zbog logotipa koji smatra rasističkim i provokativnim. Logo londonskih Igara imitira brojku 2012, ali Irance on podsjeća na riječ Zion koja označava Izrael, državu koju oni ne priznaju..........................

http://www.jutarnji.hr/iranci-zbog-rasistickog-logotipa-bojkotiraju-londonske-igre--/928441/

Ovo pochelo stvarno da se pravo zakuvava i nece na dobro da izadje. Do sada su se cionisti , masoni i iluminati veshto skrivali , a sada pochinju otvoreno i javno da pokazuju svoju bahatost.Kome ni sada nista nije jasno taj je definitivno izgubljen.

2012-та се заиста ближи! :mrgreen:
Ми да имамо памети, можда и искористимо сав овај хаос у нашу корист.
 

Back
Top