Интровертни или екстровертни мушкарци?

Naravno da kod žena bolje prolaze ekstrovertni muškarci 🤷‍♀️ tu nema dileme. Prošetajte malo forumom i vidjećete masu tema koje otvaraju introvertni likovi, sad im je ovaj internetski svijet dao slobodu da se i njihov glas čuje. Mada nemam nešto posebno pozitivno mišljenje o njima, ne prihvataju savjete ako se od njih očekuje imalo truda nego žele puf čarobnim štapićem da se riješi sve, a često znaju biti vrlo neugodni u komunikaciji.
 
interakcija sa damom zavisi od toga sta dama preferira
neke voli dza bu likove
neke tihe i nemaetljive
neke harizmaticne
a neke opet prakticne likove sto neusiljeno pokazu da su gazde kad bace kljuceve od mecke nehajno na sto :lol:

al za sve njih vazi samo jedno pravilo
zenu trebas opciniti pojavom
onda moze i ona prva sto voli dzabu likove
da zavoli i kul lika koji samo cuti i dize obrvu nako pametno bez da krivi usta ko da je imo slog :lol:
Ma jbg, ti što bace ključeve kao nehajno na sto... Ne vredi. Opčiniti svojom ličnošću je ono pravo. Jedino što sam se ja zaebavala često pre, posebno u ranoj mladosti, što sam mislila da su neki ćutljivi likovi jaki. A ispostavilo se da su praznjikavi 😂
 
Koji ti je to odgovor.
Filmski...
Kao da ne postoje osobe sa tim tipom ličnosti. Kažu da preko 40% muškaraca od svih introverta su ISTJ. nego zašto ljudi pišu o nečemu što ne razumeju.

Pa zar to nije odgovorila Zla beba ?
Mislim da je ovo novo preterano.
A tema je o intro i ekstro muškarcima, koji bolje prolaze, za šta je ipak potrebno znanje šta je to.
Daa, ja zato i pitam.. kojem tipu da preferiram (virtualno).
Ja ovde više pitam,.. učim ,🤗
 
Ma jbg, ti što bace ključeve kao nehajno na sto... Ne vredi. Opčiniti svojom ličnošću je ono pravo. Jedino što sam se ja zaebavala često pre, posebno u ranoj mladosti, što sam mislila da su neki ćutljivi likovi jaki. A ispostavilo se da su praznjikavi 😂
ako ti se dama koja voli takve dopadne
a otkida na takog u drustvu
onda nema trece nego da kul praznjikavog malko drmnes dza bu metodom
da vis jel stvarno kul il samo praznjikavo kul :lol:

naravno ako si bacio oko na pomenutu :lol:
 
Шта мислите који тип мушкараца боље пролази код жена ?
Одговор се намеће сам по себи али шта мислите које су негативне, а које позитивне особине за један или други тип личности ?
imas 7,5 milijardi odgovora.
 
Saglasna!
Da li je to 'na prvi pogled', tačnije 'pojava' koja opčinjava?
neko moze da naslika remek delo u jednom potezu ko modiljani
a neko ko polok moze da cizelira kockicu po kockicu, vijugu po vijugu

ali i jedan i drugi padaju pred bilo kojom zenom ako su pojavnim oblikom neiskreni
a to svaka zena prepozna bez problema

tako da bilo koja "taktika" moze da prodje na kratko
il si takav ili nisi
 
meni je trenutno najveca dilema dal da se sisam il ne
jedna dama mi kaze ne diraj nista, tako si ko medlej od stokovskog i berlioza

a opet druga kaze bas bi ti lepo stajalo da odes na rajac i kosidbu
i da licis na coveka, pa doda nako zaljubljeno, volim italijanske tipove zalizane sa kosom nauznak

znaci biram image izmedju ozbiljne muzike i koza nostre..sta ce da prevagne bogtepita :lol:
mozda naleti neka domacinska cerka koja ce me priFati bez gledanja u glavu :rotf:
 
meni je trenutno najveca dilema dal da se sisam il ne
jedna dama mi kaze ne diraj nista, tako si ko medlej od stokovskog i berlioza

a opet druga kaze bas bi ti lepo stajalo da odes na rajac i kosidbu
i da licis na coveka, pa doda nako zaljubljeno, volim italijanske tipove zalizane sa kosom nauznak

znaci biram image izmedju ozbiljne muzike i koza nostre..sta ce da prevagne bogtepita :lol:
mozda naleti neka domacinska cerka koja ce me priFati bez gledanja u glavu :rotf:
Koja ti se dama više dopada nju poslušaj ☺️
 
Шта мислите који тип мушкараца боље пролази код жена ?
Одговор се намеће сам по себи али шта мислите које су негативне, а које позитивне особине за један или други тип личности ?
svako ima svoj svet prema svom izboru. Problem je ako se ti svetovi pomesaju.
 
Malo se brkaju pojmovi.. To sto neko ne ume da sastavi dve recenice nema veze sa tim da li je int. ili ekst.
Možda preko interneta, ovako u živo razgovori sa njima ne idu ni na guranje. Većinom su nesigurni, uvjereni da su diskriminisani, kao ja ne mogu da nađem svoje mjesto pod suncem od ovih glasnih što se guraju a imam mnogo više da ponudim. Ma nemoj, a odustaju na prvu prepreku sa izgovorom nije ovaj svijet za mene...naravno da nije kad se fokusiraju na svoj unutrašnji izmišljeni svijet umjesto da se malo otvore i prilagode. Najlakše je kmečati i praviti se žrtvom.
 
Možda preko interneta, ovako u živo razgovori sa njima ne idu ni na guranje. Većinom su nesigurni, uvjereni da su diskriminisani, kao ja ne mogu da nađem svoje mjesto pod suncem od ovih glasnih što se guraju a imam mnogo više da ponudim. Ma nemoj, a odustaju na prvu prepreku sa izgovorom nije ovaj svijet za mene...naravno da nije kad se fokusiraju na svoj unutrašnji izmišljeni svijet umjesto da se malo otvore i prilagode. Najlakše je kmečati i praviti se žrtvom.
Da ti kažem, lepo čovek kaže, nema veze biti introvert sa nesigurnošću. To je crta ličnosti i ništa drugo. Najrazličitije osobe mogu biti introverti. Otvaranje i prilagođavanje je često problem i extravertima. Oni koji nemaju bogat unutrašnji svet gledaju samo spolja i drugi im je nekad kriv. To je zaista površno gledanje na ovu osobinu, što kaže moja prof filosofije, kako mali đokica na to gleda. Ali pošto ovo niti je ozbiljna tema, niti smo na nekom simpozijumu, svako piše šta mu padne na pamet i to je ok. Samo napominjem da ne treba biti isključiv i sve ljude sa jednom crtom kao što je introverzija strpati u isti koš. Netačno je prosto.
 
Ja sam klasični introvert. Ali ako sam zainteresovana vrlo sam I pričljiva a da ne kažem i ratoborna kad treba. No, na kraju, treba mi svoj prostor, punim baterije kad sam sama. I nikad me neće uzdrmati nešto spolja koliko ono što se dešava unutra.

I tema je o privlačnosti, nepogrešivo vidim ko je sličan, ko to ima i osećam uzajamnu privlačnosti.
 
Da ti kažem, lepo čovek kaže, nema veze biti introvert sa nesigurnošću. To je crta ličnosti i ništa drugo. Najrazličitije osobe mogu biti introverti. Otvaranje i prilagođavanje je često problem i extravertima. Oni koji nemaju bogat unutrašnji svet gledaju samo spolja i drugi im je nekad kriv. To je zaista površno gledanje na ovu osobinu, što kaže moja prof filosofije, kako mali đokica na to gleda. Ali pošto ovo niti je ozbiljna tema, niti smo na nekom simpozijumu, svako piše šta mu padne na pamet i to je ok. Samo napominjem da ne treba biti isključiv i sve ljude sa jednom crtom kao što je introverzija strpati u isti koš. Netačno je prosto.
Jao izvini što napisah ono što mi padne na pamet.
 
Da ti kažem, lepo čovek kaže, nema veze biti introvert sa nesigurnošću. To je crta ličnosti i ništa drugo. Najrazličitije osobe mogu biti introverti. Otvaranje i prilagođavanje je često problem i extravertima. Oni koji nemaju bogat unutrašnji svet gledaju samo spolja i drugi im je nekad kriv. To je zaista površno gledanje na ovu osobinu, što kaže moja prof filosofije, kako mali đokica na to gleda. Ali pošto ovo niti je ozbiljna tema, niti smo na nekom simpozijumu, svako piše šta mu padne na pamet i to je ok. Samo napominjem da ne treba biti isključiv i sve ljude sa jednom crtom kao što je introverzija strpati u isti koš. Netačno je prosto.
Upravo.
Introverti umeju da budu veoma dobri u razgovorima, ali kada su 1 na 1. Ne vole pažnju velikog broja, ali im ne smeta pažnja nekoga sa kim su bliski ili to žele da budu.
 
Ali je definisao te pojmove. Da, nešto se može promeniti. Na primer pokojni Jerotić je pisao kako je od introverta postao krajem života extrovert. Ali ja mu ne verujem 😂
Pa to kaže i Jung, da se kasnije svi tipovi balansiraju. Sa ekstroverti više počnu da gledaju u sopstvo, a Introverti da svoje dele sa drugim. Ja sam mnogo manje introvert nego što sam bio, iako još uvek jesam.
Pobedio sam svoje introvert o u nastupu pred ljudima, tako što sam pevao u horu i plesao. :)
 

Back
Top