Introverti ili ekstroverti

Koje su vam licnosti milije introvertne ili ekstrovertne


  • Ukupno glasova
    18
Ne slažem se sa tobom. Ne možeš da kažeš da su Đoković ili Bred Pit pajaci. Čim neko zavređuje pažnju malo šire javnosti onda je u neku ruku zvezda. Jovana Jeremić je zvezda, svidelo se to nekome ili ne.

Jovana Jeremic je popularna,nije zvijezda jer ona nikoga ne fasicinira niko ne zeli nju da imitira,to sto privuce paznju ili nasmije ili iritira i sto pravi publicitet to pokazuje da je klovn.Niko vjeruj mi ne kopira nju niti je oponasa niti imitira njene facijalne ekspresije.Da je ona zvijezda svi bi to ljudi radili.Majkl Dzeksona intreoverta ljudi su imitirali,nebitno jesu li mu pjevali pjesme al su ga imitirali al on je fascinirao mase nije ih iritirao i zasmijavao niti provocirao napadno
 
Jovana Jeremic je popularna,nije zvijezda jer ona nikoga ne fasicinira niko ne zeli nju da imitira,to sto privuce paznju ili nasmije ili iritira i sto pravi publicitet to pokazuje da je klovn.Niko vjeruj mi ne kopira nju niti je oponasa niti imitira njene facijalne ekspresije.Da je ona zvijezda svi bi to ljudi radili.Majkl Dzeksona intreoverta ljudi su imitirali,nebitno jesu li mu pjevali pjesme al su ga imitirali al on je fascinirao mase nije ih iritirao i zasmijavao niti provocirao napadno
Mene nervira Džek Nikolson ali to ne znači da on nije zvezda. Ne mogu ja svoj subjektivni osećaj da prenosim i da određujem ko jeste a ko nije zvezda.
 
Mene nervira Džek Nikolson ali to ne znači da on nije zvezda. Ne mogu ja svoj subjektivni osećaj da prenosim i da određujem ko jeste a ko nije zvezda.

Ja ne pricam da li neko te iritira ili ne.Dzek Nikolson je lik kojeg nece niko imitirati a glumac je savrsen.E sada svako ko svira gitaru zelio je da to radi makar 1 u zivotu sa strascu da kojom to radi Pako de Lusija ili Hendricks ili koliko klinaca je imitiralo pokrete Majkl Dzeksona tripovalo se ja sam taj a nije al mastas.Koliko mladih momaka je imitiralo facijalne ekspresije Dzejms Dina ili tripovalo se da su kao on kada pridju nekoj zeni.Nebitno jel Dzejms Din najbolji i najljepsi glumac on je zvijezda danas ces naci i ljepseg mozda i boljeg glumca.Tom Kruz i Bred Pit ok lijepi glumci al ko zeli njih da imitira niko iako su face.Sta ima Bred Pit posebno u hodu,mimici sta ima posebno npr neku harizmu itd jasno je da nema ko milion takvih likova.E sada kada kazes Dzejms Din to je kult standard zelis da budes kao on,neobican lik.Zvijezdu imitiras,zato sto ima nesto drugacije.Pa samo kada vidi neko Delona kako pusi cigar i on zeli to da radi iako ne mozda nepusac jer je zvijezda,super harizmatik nebitno jel lijep ili ne
 
Poslednja izmena:
Ja ne pricam da li neko te iritira ili ne.Dzek Nikolson je lik kojeg nece niko imitirati a glumac je savrsen.E sada svako ko svira gitaru zelio je da to radi makar 1 u zivotu sa strascu da kojom to radi Pako de Lusija ili Hendricks ili koliko klinaca je imitiralo pokrete Majkl Dzeksona tripovalo se ja sam taj a nije al mastas.Koliko mladih momaka je imitiralo facijalne ekspresije Dzejms Dina ili tripovalo se da su kao on kada pridju nekoj zeni.Nebitno jel Dzejms Din najbolji i najljepsi glumac on je zvijezda danas ces naci i ljepseg mozda i boljeg glumca.Tom Kruz i Bred Pit ok lijepi glumci al ko zeli njih da imitira niko iako su face.Sta ima Bred Pit posebno u hodu,mimici sta ima posebno npr neku harizmu itd jasno je da nema ko milion takvih likova.E sada kada kazes Dzejms Din to je kult standard zelis da budes kao on,neobican lik.Zvijezdu imitiras,zato sto ima nesto drugacije
Pa ko ima želju da imitira Jovanu Jeremić? Ona sebe imitira kada šeta po studiju da je svi u pozadinu gledaju. Mislim da nisi u pravu.
 
Jedini ekstovert da je imao ludacku auru zvijezde,da su mu mase klicale i imitirale ga to je Dijego Maradona.Posebno se to vidjelo kada je dosao na Marakanu sa Kusturicom da sutira loptu.Iako je Kusturica veliko ime,pored Maradone je djelovao kao obican lik iz kvarta neprimjetan i beizrazajan a lik je samo tako obrazovan sjajan reditelj itd.Vidite Maradonu pa kada pozdravlja one obicne ljude po kafanama Beograda kada im mase iz auta to je tako spontano,orginalno sa nekom aurom da covjek i koji ne voli da radi te stvari zeli da ga imitira i da odradi to,jer ne djeluje to sirovo,napadno



To je jedini ekstovert da je zvijezda,e sada imate Mek Gregora koji ima tu matricu al je napadni klovn plus lik je komedija da se neko smije dok ga gleda i jede cips i kokice
 

Back
Top