INTIMNA DEPILACIJA

Alo, dobila je vec masu odgovora bas o toj veet kremi, pa jos onda na kraju postavlja retoricko-filozofsko pitanje "Sve izgleda tako super, a long long efect.. Ali sta je realnost od toga?"
E, pa to je vec previse. Nisam ja ovde besna ni na koga, nego samo mislim daje vec preterala sa pitanjima i podpitanjima. Ova tema ima 19 stranica saveta i iskustava, ona jos pita "Sta je realnost od toga????"
 
Mnogo nas je:
Mila moja, mnoge teme su ovde ispisane i na vise strana a opet nista nije receno, tako da nije u redu sto nekog pojedinacno kritikujes, kad svi to radimo, a na tih 19 strana je pisano svasta, tak da me i ne cudi pitanje sta je zakljucak svega toga?

E, ako ovde nije sve receno, onda ne znam koliko to zenama jos treba saveta da bi znale cime da se depiliraju? Bas o Veet kremi je receno mnooogo, sa sve slikama. Isprobajte lepo na sebi razne predloge, pa cete znati sta vam odgovara, a sta ne.
 
jagodica:
da li je u zivotu svake zhene najvaznija intimna depilacija kapiram da jeste i da sam ja u velikom zaostatku
?!
razmisljala sam o tome ali brate koliko cimanja
naravno ne ja sam iznad toga...

E, jagodice, videla sam tvoju sliku na tvom blogu i prijateljski ti savetujem da pocupas obrve. Mnogo si zarasla.
 
Queen_:
jagodica:
da li je u zivotu svake zhene najvaznija intimna depilacija kapiram da jeste i da sam ja u velikom zaostatku
?!
razmisljala sam o tome ali brate koliko cimanja
naravno ne ja sam iznad toga...

E, jagodice, videla sam tvoju sliku na tvom blogu i prijateljski ti savetujem da pocupas obrve. Mnogo si zarasla.


eeeeeee isla si :)
na onaj..to nisam razvijala dalje :II na sareni??
salim se...nema bloga...to kad umrem
e to mi je slika iz 98...sta mislis kakve su mi sad ^^^ ^^^ :)
 
postoji jedan sladak saloncic na Vracaru gde rade "DUBOKU" depilaciju bez da im zatrazis...jako su ljubazne cak te pitaju kakvu zelis "frizuricu".
tel. salona je: 2442698
depilacija celih nogu + prepona (ta kako vec...duuuuuboka depilacija...e da...ona podrazumeva i guzu..) je svega 570 din..:)
pa kome treba...
 
Queen_:
Išla sam na onaj što si ostavila link na onom drugom forumu. Kako bih inače znala da ti je kosa malo ćebasta? :lol:

ahaha ja se zapanjila
da u pravu si ali ja nemam taj instikt za sredjivanje..nekad se javi ali se ugasi odjednom
bas sam ti se uslihtala na prethodnom postu bas je neprijatno je l da, meni malo
pa sma nastavila da se slihtam sta cu
ali izgleda da nema tipova dok ne iscupam obrve danas sam pokusala puderom neshto i kao u ala mi smetaju a inace ne.
ok
da ja ne znam bas kako ..ma bice bolje kad diplomiram i osamostalim se tad kad krenem da palim i zharim real'life'om
depilacija guze ja imam i na stomaku i na grudima jeee
 
Zorzina:
postoji jedan sladak saloncic na Vracaru gde rade "DUBOKU" depilaciju bez da im zatrazis...jako su ljubazne cak te pitaju kakvu zelis "frizuricu".
tel. salona je: 2442698
depilacija celih nogu + prepona (ta kako vec...duuuuuboka depilacija...e da...ona podrazumeva i guzu..) je svega 570 din..:)
pa kome treba...



sve je to lepo, al' ja kad pomislim da moram da se skidam i sirim noge kao kod ginekologa, nemam zelju da odem ni jednom :?
zato sve takve stvari obavljam u kucnoj radinosti :wink:
 

Back
Top