Instinktivno?

Uranak mene nije hteo da prihvati za prijatelja z:plez:
koliko je meni poznato,stojis mi sa strane u prijateljima...nikog nisam odbio...
Znaci, definitivno je nadzak
ili samo nije frendli.
ma jesam frendi...al ovo je za mene forum...nisam dosao ovde da muvam ribe,da se socijalizujem...vec samo da se ispraznim...malo da podjjebavam one tastaura fakere,"strucnjake" za fudbal i muziku...
 
koliko je meni poznato,stojis mi sa strane u prijateljima...nikog nisam odbio...

ma jesam frendi...al ovo je za mene forum...nisam dosao ovde da muvam ribe,da se socijalizujem...vec samo da se ispraznim...malo da podjjebavam one tastaura fakere,"strucnjake" za fudbal i muziku...

Pa nisam ni ja dosla da se udam,niti iko od nas...ali ako vec neko konta da si ok,sto moras da budes baksuz???
 
Ne znam sto se toliko distanciras...mislim, ima debila, to znam vrlo dobro :sneskoz:
ali nismo svi debili...:smrcka:

kazem ja,ima ok ljudi...
evo ti definicija moje profesorice o meni..."posle 2 godine koliko ti predajem,nikada necu znati da li si najveci egomanijak koga sam ikada upoznala ili natprosecno inteligentan"...
"da li samo govoris kako bi bio nadmen ili jedini govois istinu"...
Uranak me je prihvatio!Ja nisam videla :eek::eek::eek::eek::eek::dash::dash::dash::dash:
:)
 

Back
Top