imena i nadimci...

Uh,ja imam hiljadu nadimaka...takvo mi ime.Svasta moze da se izvede.Kad smo bili klinci nervirala sam se oko toga,sad mi super :) Ima par nadimaka koje volim ali to uglavnom zbog osoba koje me tako zovu.Ali najvise volim kad me zovu po imenu

Cale moje drugarice se zove Aleksa a zovu ga Misa?!Ni zbog prezimena,ma ni zbog cega.Neki interni fazon prerastao u nadimak...
 
nista cudno... ja se zovem nina a zovu me cirkonka, cirky... sve sto moze da se napravi od toga... a naj ortaci, uglavnom svi iz ekipe me zovu bilo kako samo ne nina! kad cujem nina znam da sam nesto zaje.bala... he he...
 
Ja se zovem Petar a zovu me Pera iako najvise volim da me zovu po imenu...neki me zovu i Peramm al to zato sto slusam rammstein pa onda kao PeRammstein...xexe uglavnom prva ljubav me zvala cicak ostale ribe mi nisu davale nadimke...
 
od 6 razreda poceli da me zovu prvo Popac....jer se prezivam Popovic...al sada manje.....vise me zovu Sandra...tako mi bas i odgovara......A jos u petom me zvali zecica zbog jednog decka...koji mi se svidjao.......al do 6 su i prestali ...
 
meda_bica:
Uh,ja imam hiljadu nadimaka...takvo mi ime.Svasta moze da se izvede.Kad smo bili klinci nervirala sam se oko toga,sad mi super :) Ima par nadimaka koje volim ali to uglavnom zbog osoba koje me tako zovu.Ali najvise volim kad me zovu po imenu

Cale moje drugarice se zove Aleksa a zovu ga Misa?!Ni zbog prezimena,ma ni zbog cega.Neki interni fazon prerastao u nadimak...
pa ko shto mog caleta zovu Roka a zove se Miroslav, a keva Dragana zovu je Beba :confused: ............ludi ljudi!
 
Nadam se da mi dozvoljvate da odgovorim na temu iako po godinama nisam tinejdzerka ali po mnogo cemu ostalom jesam ;-)

Inace zovem se Snezana ali kad me tako neko oslovi ja se najezim i prosto ne volim da me tako neko zove... nadimaka sam imala puno i ni jedan nije imao vezu sa imenom recimo Rodmanka(meni vrlo drag nadimak) Nena(pa lepo je al nema veze sa imenom)...
 
vucko(od prezimena vuckovic),kamiondzija(tako me zove pola doma u ns jer sam jednom obukaom majicu bez rukava i podsecao ih na nekog sofera-ni meni nije bas jasno),djape(satrovacki od nadimka),jimy(tako me nazvao neki pandur jer sam imao afro frizuru kad sam pustao moju kovrdzavu kosu),afroman,mrvica(tako me nazvao cimer zato sto sam ''sitan'').itd.svaki dan ih ima sve vise!:)
 

Back
Top