imena i nadimci...

Cirkonka:
imena i nadimci ... najsmesnija, najzanimljivija... kako vas zovu? ima ljudi ciji nadimci nemaju veze s vezom... a ne sa imenom i prezimenom pojedinaca... pa, pisite... :D
Ja sam Nevena, zovu me- nevy, ena, fensi-nensi
a kad mi kazu NENO DODJE MI DA IH PODAVIM KAO...................SHTA SE DAVI??
E PA ETO KAO TO!!!!!!!!
a chesto me zovu po prezimenu- Tasicka
 
taca,tanja(mrzim taj nadimak jer me tako zovu jer ih mrzi da me zovu celim imenom),toocy,taculin,tacko,tackica,tacola(tako me moja mala teodora zove,hehe,odakle joj to :) ),tatn(tako me je nekad zvala),tanjuska,britney(tako me je nekad razredna zvala,zato sto je volim),e a postoje nadimci koji nisu za javnost :mrgreen:
 
Pravim imenom me neko zove jedino kad je ljut na mene... kad cujem JOVANA odma znam nesto nije ok... :lol:
Inace sam Joca,Joja,Aja,dragi me zove Jodza i mish.... najvise mrzim kad me zovu Joka (kao neka baba) a vecina me iz skole tako zove....
Onda sam shtrumf,gure,moji me qci zovu Jojica ili Lokica... Najdrazi mi je nadimak bio od jedne osobe koje vise nema Lola,Lolita i bas mi nedostaje to da cujem :cry: ...
I deda me zove Lita....
takoN...
 
mene su oni indijanci na dorcolu zvali kip posto sam samo stajao kad sam igro fudbal......
na karaburmi su me zvali redzi miler, frenki i ne secam se svih.......
u srednjoj skoli su me zvali maki, bas socijalno
na tekvondou su me zvali komsija, posto mi je trener bio komshija......
u kabezi me zovu kundalini, odnosno kunda, po nicku na forumu, a zatim sam na jahorini dobio novi nadimak hobi....
bilo ih je jos, al su kratko trajali i ne secam ih se
 
joj, ja postavila temu a ni da beknem... mene zovu po imenu samo kad nesto zgresim... (znaci kad cujem od keve NINAAAAAAAAAAAAAAAA!!! DODJE MI DA SKOCIM SA MOSTA U TISU!) a inace sam cirkonka, cirkonche, na casu kad me zovu iz prve klupe sam samo che... e da, decko me zove roki posto sam se potukla sa njegovom kumom... a najbolja drugarica me zove ninush (sto me jako nervira!)
 
Мене зову бо!(тај надимак има дугу историју),боки,божа,боја(тај највише мрзим),боле-ови су сви због имена.Ожа,разбијачица....
 

Back
Top