Ime...

ovako zovem se OLIVER a najlepsa imena zenska su mi OLIVERA,VIOLETA VERA,VUKICA i GABRIJELA ne volim imena koja se pojavljuju svakodnevno maja,jovana nevena,jelena,bojana,marija,ivana,nikolina,kristina,andjela,ana,ena, itd a od muskih SLAVEN,SINISA,SERGEJ,SRDJAN, SIMO i SIMEON.
 
Zovem se Biljana.
Po meni su najlepsa nasa imena, bilo da su muska ili zenska... Ne volim kada roditelji daju cudna imena: Anais (lolz, mina) ili Nia ili Mia ili Julika ili sta ti ja znam...
I malo mi je cudno kada neko ima dva imena (valjda krsteno ili kako vec) a znam nekoliko ljudi koji imaju dve imena:
Filip Djordje Papic.
Nikola Aleksandar Botic.
Despot Petar - ne znam kako se preziva
Julika Nina Banovic

:mrgreen:
 
pa po tvojoj logici mozhe i TA STRAHINJA
a evo ti internet izvor o imenu
Ime: MATEJA - MATIJA

Značenje: Srpsko, biblijsko ime. Oba imena su naš oblik iz latinskog "Matthaeus (Matej), Matthais (Matija)". Po biblijskom predanju Mateja je jedan od četvorice jevanđelista a Matija je apostol koji je došao na mesto Jude Iskariotskog. Otuda razlika između njih već u grčkim i latinskim prevodima Biblije. Tvrdnja da je jedno ime ekavski a drugo ijekavski oblik istog imena nije dovoljno zasnovana. Oba imena su kalendarska. Od ovih imena izvedena su imena Mata i Mato.
 
Zovem se Biljana.
Po meni su najlepsa nasa imena, bilo da su muska ili zenska... Ne volim kada roditelji daju cudna imena: Anais (lolz, mina) ili Nia ili Mia ili Julika ili sta ti ja znam...
I malo mi je cudno kada neko ima dva imena (valjda krsteno ili kako vec) a znam nekoliko ljudi koji imaju dve imena:
Filip Djordje Papic.
Nikola Aleksandar Botic.
Despot Petar - ne znam kako se preziva
Julika Nina Banovic

:mrgreen:

:???::???:

Nisam znao da su titule postale imena!
 
pa po tvojoj logici mozhe i TA STRAHINJA
a evo ti internet izvor o imenu
Ime: MATEJA - MATIJA

Značenje: Srpsko, biblijsko ime. Oba imena su naš oblik iz latinskog "Matthaeus (Matej), Matthais (Matija)". Po biblijskom predanju Mateja je jedan od četvorice jevanđelista a Matija je apostol koji je došao na mesto Jude Iskariotskog. Otuda razlika između njih već u grčkim i latinskim prevodima Biblije. Tvrdnja da je jedno ime ekavski a drugo ijekavski oblik istog imena nije dovoljno zasnovana. Oba imena su kalendarska. Od ovih imena izvedena su imena Mata i Mato.

Znachi ne mogu da verujem!!! Krepto uz svo duzno poshtovanje ne sssseeeerrrriiii!!!! To je grchko ime! Koriste ga svi koji su imali kontakta sa grchkom civilizacijom (90% Evrope) u jednom ili drugom obliku, izmedju ostalih i Hrvati i Srbi!

A ti shto ga podbadash kad znash da tje da se pogubi?
 

Back
Top