Imate li pravog prijatelja?

znam kako je to izgubiti najboljeg prijatelja,imam ja taj slucaj...Pozelis da vise ne psotojis kadasaznas sve o njemu ili njoj.Tako sam aj sve saznala o mojoj drugarici i svasta u negativnom smislu dozivela i opet se druzila sam njom vukla me za nos.Mamu nisam slusala zbog nje i sada mi je vise pukao film i ne druzim se sa njom.Takva sam osoba da svakome pomazem.....Na kraju sam najgora i kada to svi primete pocinju da me iskoriscavaju,zaljebavaju.....Onda seokrece list!!Joj ne znam.....ludaaaaaa sam!!!!Nemoj te u svakog da imate poverenja!!!!!!!!
 
e ja imam josh vishe poznanika mali grad ovo ono....shta je pragvi prijatelj?,,,onaj ko tje da ti da bubreg?...shta kao imash prave i lazhne...a u sredini si samo ti...uvek si bio ti i uvek tjesh biti ti...ja sam bio sam dva prava prijatelja premna da pomognu i vecheras spavam u krevetu pravog prijatelja i imam prijatelje al piitanje je dal tje neki da mi a bubreg...toleriushu me kad sam pijan i obrisatje me kad povrratjam al nemaju dobre tastature nisam navikao samo na svoju...shto nam puno govori o meni ili o onama...ili o jagodici koja mirishe svoje genitalije i sedi na netu...vecheras ih je bilo puno sa svojim prichama o provodu i zezanju i kao...a kad pogledash zhiv si i ako umresh to je katastrofa a nisi bitan opet sebi si najbitniji ako ne pojedesh onda si gladan a ne neko drugi..i sad kako da mi dozhivimo sebe kao pleme koje zhvii u petjini i ne otima se oko hrane kad smo navikli da se otimamo matorima krilca a deci batak iz ljubavi...mozak je zajeban i emocije su zajebane i sve je to zakebano za razmishljati...ali oni koji ne razmishljaju shto onda zhive koji moj shta ceo zhivot samo misle o kolima i o sportu ili o muzici i klaviru ili chemu vetj...mora da se razmishlja o svemu ovo je zhivot kao shto je zhivort i trchanje pored reke i kao shto je rodjendan sve je zhivot i sve smo mi i prolazni smo tako da nije bitno dal pushish i imatjesh kancer ili netjesh jer u svakom sluchaju tjesh umret....a to ti niko ne govori i svi tjute o tome da tjesh umreti i umreti to je shhhh nemoj o tome o tome se ne pricha a mene boli za prichanje i za izrazhavanje ja sam ono shto sam i iskoristtitju svaq priliq kao vecheras da profitiram...emotivno ili finansijski ili samo da umochim tuki u neshto vlazhno i hteo sam ali nisam jer kao previshe je shminke i morao sam da pomenem svu tu garderobu i sve i ostao sam suvog penisa...i sad prijateljstvo kad i ti danas jesi sutra nisi shta su ti onda prijatelji drzhimo se za slamke koje nam hrane emocije a sve ovo je neko pre mene rekao ...zato sam ja onaj stho ponavlja i zato je ekv sjajan bend a deep dish je samo kao kolo i kao narrodnjaci i zato im ne verujem samo hotje da se provedesh dobro ko ciga shto radi na autitjima ...ko ih yebe sve shto pre shvatish da si sam to bolje ja sam shvatio al opet ne mogu bez drugih valjda je to sushtina to je ono sht0o nas kida i ne da nam da zhivimo bez muke i bvez cimanja i bez patnje to taj odnos sa drugima kao elektroni jedni uputjeni na druge....a drugi su se pokazali kao olosh al ipak verujem drugijma i volim druge i nadam se da nadjem zhenu da volim bez obzira na tange i sve al nekako ne ide uvek se zapetljam u nekim mislima mozhda sam nezreo i vremenom tju nauchiti ali tako je od ka znam za sebe i onda se plashim da tje uvek i biti tako...a kao voleo bi mnogo da nije tako i da nema manipulacije i da zhivim sa zhenom pored nekog potoka da gajimo sebe i decu i da volimo prirodu i svet oko sevbe....a onda voleo bbi da neka procita ovo i skapira da sam dobar pa me pozove i ja je ***** za par rechenica jer to je qreac to je reprodukcija i ne znam ni shta tju sa sobom ni sa ljudima oko sebe kao da se menjam da se selim da neshto pokrenem a onda shta da pokrenem zashto bi menjao kao mogu da izgubim i tako u krug godinama gubim vreme i dah i volju i sav kao da drvenim sve je tako komplikovano a ja bi zheleo da bude prosto ja jesam prost i proste stvari su prave stvari ali zashto svi morate da kompiqjete i da velicahete i ljubav i mrzhnju i sve je to deo nas zashto bi sad davali na znachaju....a kao trudim se da budem dobar da ne povredim i oshtetim druge mozhda greshim i vetjina su zaista idioti koji zashluzhuju manipulaciju i iskorishtjavanje...ma
 
spirittt:
Ja imam tu nesrecu da sam dobrog druga izgubio jer sam druge slusao: kako ne bi trebalo da se druzim sa njim, kako je on lose drustvo za mene itd...

Poslusao sam ih i sada nemam nijednog pravog prijatelja, imam 1000 poznanika ali nije to to,razumete...


Izgubi sam ga... :(

A druzili smo se preko 10 godina...

Sve zbog pisljevog kesha, i smrdljive ribe.......

Zna se sta rasura drugarstvo, pare i zene.....................
 
ManjaAtina:
E, sad..to nije nesreca, nego tvoj izbor, a i cim si potpao pod uticaj onih koji su ti govorili da ga eskiviras, ili on nije bio pravi prijatelj, ili pak ti nisi.
Ako ti nedostaje ta osoba, i ako je stvarno prijatelj, oprostice ti. Pozovi ga, reci mu sve ovo sto si ovde napisao i izvini se. Srecno!

Znas kako je to bilo. Druzili smo se kao klinci sve do 19 godine kada se nas put polako razdvaja.. Do tada smo bili nerazdvojni.

On je napustio srednju skolu u trecoj godini i bavio se svim i svacim, kao i ja doduse,sve vreme sa njim.Inace je veoma prodoran i pametan, skolu je mogao da zavrsi iz zezanja ali nije hteo. Odabrao je put ulice, u kojem smo sve do tada zajedno bili..

E sada, ja donosim odluku da idem dalje,zavrsim srednju skolu i upisem faks, sto se njemu nije svidelo i tu se nasi putevi polako ali sigurno razilaze.

Ja odlazim na fakultet a on u inostranstvo.

Moj put je svakako bio tezi, sto sada shvatam (posle 6 godina), ali on je bio uspesniji i putem ulice dosao je do nekog imena, i sada ga ljudi postuju i vole, jer je napravio pare, razume se, dok se ja jos vucem po fakultetu, jos malo mi fali pa da budem veciti student...

I u tome je cela prica. On je hteo da podjem s njim, da nastavimo u inostranstvu sa sljakom,sto sam i ja negde u dubini duse i hteo, al posto nisam onda ko me yebe...

Morao sam da biram izmedju njega s jedne strane i citave porodice koja me je savetovala da nastavim sa skolom. Izabrao sam ovo drugo i tako izgubio druga.

Bio sam malo konfuzan ali mislim da mozete da razumete pricu.
 
Vidi..to sto dvojica prijatelja imaju razlicite zivotne izbore je sasvim normalno i ok. Njegov zivot je mogao da ispadne i potpuno drugaciji i ne toliko lep (narocito ako pod "poslom u inostranstvu" podrazumevas kriminal). I ti ces zavrsiti taj fakultet i karijera te tek ceka, ne brini se.
Sve to nije razlog da se ne cujete i ne vidjate i dalje. Bavite se razlicitim stvarima, ali ne vidim sta to smeta vasem prijateljstvu. Pozdrav!
 
ManjaAtina:
Vidi..to sto dvojica prijatelja imaju razlicite zivotne izbore je sasvim normalno i ok. Njegov zivot je mogao da ispadne i potpuno drugaciji i ne toliko lep (narocito ako pod "poslom u inostranstvu" podrazumevas kriminal). I ti ces zavrsiti taj fakultet i karijera te tek ceka, ne brini se.
Sve to nije razlog da se ne cujete i ne vidjate i dalje. Bavite se razlicitim stvarima, ali ne vidim sta to smeta vasem prijateljstvu. Pozdrav!

jes ti neki optimista....bez pokritja...
 
Imam najbolju drugaricu sa kojom se vec druzim skoro 20 godina.Zaista je to jedno pravo prijateljstvo ne bih podnela da je izgubim.Imala sam druga Saleta koji mi je bio kao brat,ziveli smo na istom spratu i mnoooogo sam ga volela,ali je on poginuo,sad ce za par nedelja da se navrsi 14 godina od njegove smrti.Imam jos jednog druga,ali on zivi trenutno u Belgiji,vidjamo se retko,ali znamda uvek mogu da racunam na njega.Njih dvoje su mi zaista pravi i iskreni prijatelji.Imam jos pored njih ovako dosta drugarica,i drugova,ali sve je to onako nekako povrsno........ovi dvoje su mi na prvom mestu.
Postoji jos nekoliko ljudi koje vidjam vrlo retko,sa kojima sam se ranije dosta druzila,a za koje znam da su za mene uvek tu,koji su mi to dokazali i ja njima.Ali su nam zivotni putevi bili eto nekako takvi......
 
ManjaAtina:
Vidi..to sto dvojica prijatelja imaju razlicite zivotne izbore je sasvim normalno i ok. Njegov zivot je mogao da ispadne i potpuno drugaciji i ne toliko lep (narocito ako pod "poslom u inostranstvu" podrazumevas kriminal). I ti ces zavrsiti taj fakultet i karijera te tek ceka, ne brini se.
Sve to nije razlog da se ne cujete i ne vidjate i dalje. Bavite se razlicitim stvarima, ali ne vidim sta to smeta vasem prijateljstvu. Pozdrav!

Da.Ali on ne misli tako.. Njegov stav je,da samim tim sto sam ja izabrao drugi put, time sam njega izneverio i tu se prica zavrsava. Nesto kao izdaja!

Nemam pojma...Komplikovano!
 

Back
Top