imam pitanje tice se mene

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
kad mi forumash kaze ----> zanimljiva si itd. voleo bi da izadjemo nedje na kafu



ja kontam -----------> vidi sto me zajjebava

i naravno tako i krene daljna komunikacija zajjebavajuca a ja sam pokretac toga


da ga bem zasto vazda zalupim vrata nekome pred nosom jer ne vjerujem u to sto prica?


a?
 
Mislim da se to mora osetiti po njegovim postovima, da li je ozbiljan ili ne, ne zahebavaju se svi, ima i ozbiljnih (valjda), moras da osetis neki filing, da li mozes sa nekim forumasem da izadjes, tj. da se upoznas i u realu.
 
kad mi forumash kaze ----> zanimljiva si itd. voleo bi da izadjemo nedje na kafu
ja kontam -----------> vidi sto me zajjebava
i naravno tako i krene daljna komunikacija zajjebavajuca a ja sam pokretac toga
da ga bem zasto vazda zalupim vrata nekome pred nosom jer ne vjerujem u to sto prica?
a?

Zbog nekog razloga se plasis komunkacije sa muskima, ko bi znao zasto,
niko te nece pojesti a ni odgristi ti nos, upotrebi malo intuiciju, primetices da ima tu iskrenih drugara forumasha ;)
 
kad mi forumash kaze ----> zanimljiva si itd. voleo bi da izadjemo nedje na kafu



ja kontam -----------> vidi sto me zajjebava

i naravno tako i krene daljna komunikacija zajjebavajuca a ja sam pokretac toga


da ga bem zasto vazda zalupim vrata nekome pred nosom jer ne vjerujem u to sto prica?


a?

Pa nemam pojma. Znaš, vrlo često mi idu na živce žene koje poziv na kafu tumače sve samo ne kao poziv na kafu i malo razgovora. Baš uvek mora da se traži skriveno značenje u svakoj rečenici:

Zove me na kafu = perverznjak.
Nije raspoložen da se vidimo = vidja se s drugom.

i tako dalje. Baš mi ide to na živce.

Evo sad ću otvoreno da napišem pa odštampajte to i uramite: kad nešto kažem, obično to i mislim. Ono što ne želim, ja prećutim. Kad nekog zovem na druženje/kafu ili kolače, znači da mi se druži/pije fafa/jedu kolači. Naravno osim u slučaju zezanja na temu forumaške kafe, ali to je samo zezanje, ne mislim ozbiljno. :D

Nego, oće l' ne neko kafu? :kafa: :hahaha:

Aj dosta sad, vraćam se da učim*....



(idem da spavam, smarate.... pim. autora)
 
Pa i ne treba da verujes...vecina hoce samo kres shemu....sem ako je sasvim jasno da je prijateljsko druzenje u pitanju i ne postoji medjusobno svidjanje...i ako ti hoces shemu...
Mada uvek postoji izuzetci, pa se neki cak i spandjaju...sto je ok ako svake malo ne traze nekog po forumu...
 
Paa, moguce je...nzn kakve pepeove forumasice dobijaju...mozda im nude brak, miraz i tako to...:mrgreen:
Ali obicno spika ide: zanimljiva si, inteligentna, duhovita, mora da si i lepa....

Moze biti da neki tek prisitgli forumashi krenu tom taktikom, no takvi nestaju za par dana odavde i nikad ih vishe nema ,
no mi starosedeoci ovde ne bi isli na tu varijatu pa taman da nam se i o glavi radi.
ako kazemo kafa, znaci radi se o bezazlenom druzenju,
ako kazemo daraga i sl, znaci da zelimo da podelimo po koja osecanja,
ako kazemo da bi da zajedno proucavamo kama-sutru, to je onda to ...
 
Moze biti da neki tek prisitgli forumashi krenu tom taktikom, no takvi nestaju za par dana odavde i nikad ih vishe nema ,
no mi starosedeoci ovde ne bi isli na tu varijatu pa taman da nam se i o glavi radi.
ako kazemo kafa, znaci radi se o bezazlenom druzenju,
ako kazemo daraga i sl, znaci da zelimo da podelimo po koja osecanja,
ako kazemo da bi da zajedno proucavamo kama-sutru, to je onda to ...

Starosedeoci su najgori...:lol: imaju po vise forumasica koje im se svidjaju, drage su im, pa sad koja zagrize....:mrgreen:
Missim, ko voli nek izvoli...dok je na obostrano zadovoljstvo...
 

Back
Top