ima li sanse?

Moj dragi je prestao da prica o planovima za zajednicku buducnost..ranije je je govorio da jedva ceka da zavrsim studije pa da se uzmemo,kako ja privodim kraju on vise i ne spominje.Da li se predomislio i da li je u pitanju neka treca osoba u vezi?

Pa ranije ste ziveli zajedno pa raskinuli a sad ste se pomirili i samo se zabavljate, ne znam kako ocekujes odmah da ulecete u brak, nakon sto je veza bila rasturena
Osim ako nisi izmisljala ostale teme po ljisu...
 
ima....treca osoba u vezi se zove Borko i jak je vezan za tvog decka ali to nije problem.....problem je sto Borko voli jamboliju , ona ga pali maximalno a ti je ne podnosisis...sta sad?
smrc....draga Saveta pomagaj aman aman :p
 
Moj dragi je prestao da prica o planovima za zajednicku buducnost..ranije je je govorio da jedva ceka da zavrsim studije pa da se uzmemo,kako ja privodim kraju on vise i ne spominje.Da li se predomislio i da li je u pitanju neka treca osoba u vezi?

Vidim pregršt 'simpatičnih odgovora' koji su više za neku humorističku emisiju na pinku (koja bi recimo zamenila 'Kursadžije' ili neku sličnu bezveznu emisiju) nego rešenje za tvoj problem.

Dakle nije ti ovde mesto za traženje odgovora na to pitanje, odgovor ćeš naći razgovorom u 4 oka.
 
Moj dragi je prestao da prica o planovima za zajednicku buducnost..ranije je je govorio da jedva ceka da zavrsim studije pa da se uzmemo,kako ja privodim kraju on vise i ne spominje.Da li se predomislio i da li je u pitanju neka treca osoba u vezi?
...daću ti jedan besplatan savet traži drugog,ovog si opasno smorila sa pričama o slatkoj dečici i kako ćeš ga voleti do kraja života....
 
Moj dragi je prestao da prica o planovima za zajednicku buducnost..ranije je je govorio da jedva ceka da zavrsim studije pa da se uzmemo,kako ja privodim kraju on vise i ne spominje.Da li se predomislio i da li je u pitanju neka treca osoba u vezi?

Ma sta ce cimas bezveze? Hoce,nece ,ko da je bitno,ako on nece,uvek ima ko hoce ,veruj mi........ne pricaj ni to o planovima,imaj njegov obrazac ponasanja,i obavezno kreni da trazis rezervne varijante........kad oseti da te gubi,pojurice za tobom.....kad oseti siguricu ,zezace........:cool:
 

Back
Top