ima li hopera????

!!!:
Anonymous:
COLONIJU MOGU DA SLUSAJU SAMO RETARDIRANE PREKODRINSKE GLAVURDZE,I OVI NASI PRAZILUKOVICI
A ONAOM GAYu STO PEVA BI GURNO KLEMERICU U ZUTARU,KAKAV JE USKORAMENI HOMOSEKSUALAC 100% SE PUNI U AUSPUH,A VAMA SIJUXSIMA KOJI SLUSATE OVE UPSISANE GOVNARE EVO VAM TUKI PA DUVAJTE


Majmuncino jedna tupava,
Colonia je jedina grupa sa ovih prostora koju u inostranstvu mozes cuti, naravno imaju sve ,kvalitet ,prlijepe stihove,super ritam,a to sto ima ljubomornih idiota kao ti ,to je druga prica...

e opusti se, to je ista ona budala koja je imala ovako "pametan" komentar za vladu georgieva.
ocigledno je da ne zna sta je pravi kvalitet!

mora da slusa grandovce! :shock: :lol:
 
Elektronska muzika je muzika kao i svaka druga, e sad sto je mnogi nerazumeju o je druga stvar.
Nemogu sebe da zamislim kako skacem ko lane uz Vivalijevo prolece, a hocu da istresem iz sebe... nesto. Za takve situacije postoji odgovarajuca muzika (zove se techno, trance, house, drum'n'bass... ko nije znao) kao sto klasiku slusam kad sam u potpuno drugom raspolozenju, ili recimo Jazz, Blues, Rock uz picence sa drustvom...
Svaka vrsta muzike podstice razlicita osecanja i ima svoje vreme kad prija. Tako ima i elektronska muzika.
Zato long live electronica!
 
Kad_LupimLupim:
Elektronska muzika je muzika kao i svaka druga, e sad sto je mnogi nerazumeju o je druga stvar.
Nemogu sebe da zamislim kako skacem ko lane uz Vivalijevo prolece, a hocu da istresem iz sebe... nesto. Za takve situacije postoji odgovarajuca muzika (zove se techno, trance, house, drum'n'bass... ko nije znao) kao sto klasiku slusam kad sam u potpuno drugom raspolozenju, ili recimo Jazz, Blues, Rock uz picence sa drustvom...
Svaka vrsta muzike podstice razlicita osecanja i ima svoje vreme kad prija. Tako ima i elektronska muzika.
Zato long live electronica!

DAAAAAA!!!!!!!!
BRAVO ZA TEBE!KONACNO SE NASAO NEKO PAMETAN!!!
MNOGOM LJUDIMA TREBA OBJASNITI STA JE TO ELECTRONICA I KAKO FUNKCIONISE! 8)
POZDRAV!
 
Deya:
Nemam vise snage da se prepirem oko ovakvih nebuloza...Samo cu napomenuti da se slazem sa onim sto je Sisa rekao da likovi nemaju pojma sta pisu... To je ono najvaznije koliko mi se cini...


kao prvo sestro sisa je reko da nemaju veze sa rimama
a kao drugo ja nisam rekao da su oni najjachi!Empty & Flow(pevach) imaju
cool album.Iskreno mrzim bassivity ali oni kod nas najjache rade,naravno uz ONE RECORDS ali to je izdavchka kuca.Shta mislite o mojim sugradjanima reperima(ja sam iz nisha)
Defence su onako a cela ekipa sa strukturne iluzije je 0 nad 0-ma!
Koj su pa oni Kur.ac pravili onu kompilaciju.

:roll:
 
Deya:
Nemam vise snage da se prepirem oko ovakvih nebuloza...Samo cu napomenuti da se slazem sa onim sto je Sisa rekao da likovi nemaju pojma sta pisu... To je ono najvaznije koliko mi se cini...


kao prvo sestro sisa je reko da nemaju veze sa rimama
a kao drugo ja nisam rekao da su oni najjachi!Empty & Flow(pevach) imaju
cool album.Iskreno mrzim bassivity ali oni kod nas najjache rade,naravno uz ONE RECORDS ali to je izdavchka kuca.Shta mislite o mojim sugradjanima reperima(ja sam iz nisha)
Defence su onako a cela ekipa sa strukturne iluzije je 0 nad 0-ma!
Koj su pa oni Kur.ac pravili onu kompilaciju.

:roll:
 
Kad_LupimLupim:
Elektronska muzika je muzika kao i svaka druga, e sad sto je mnogi nerazumeju o je druga stvar.
Nemogu sebe da zamislim kako skacem ko lane uz Vivalijevo prolece, a hocu da istresem iz sebe... nesto. Za takve situacije postoji odgovarajuca muzika (zove se techno, trance, house, drum'n'bass... ko nije znao) kao sto klasiku slusam kad sam u potpuno drugom raspolozenju, ili recimo Jazz, Blues, Rock uz picence sa drustvom...

Pa veruj mi da bi se vise ispraznio za 5 min neke shutke,nego za pola sata ispiranja mozga.Mada to je individualno.

Kad_LupimLupim:
Svaka vrsta muzike podstice razlicita osecanja i ima svoje vreme kad prija. Tako ima i elektronska muzika.
Zato long live electronica!

sa ovim se slazem
ja sam jedared uzivao u elektronici
but I was very very drunk :lol:
 
Koga interesuje nešto više o Skinsima i njihovoj borbi sa vetrenjačama neka pogleda film u kome glavnu ulogu igra Russell Crow, a zove se "Romper Stomper". Evo teksta pesme "Pulling on the boots" iz tog filma...

Pulling on the boots!
pulling on the boots and jogging up the laces
shaving our heads and stepping on some faces
yeah you are a skinhead, looking for a fight
skinhead, skinhead running through the night, skinhead, skinhead running through the night,
making lots of trouble, starting lots of fights
skinhead, skinhead getting really pissed
skinhead, skinhead planted on my wrist

naked in the lane way, waiting for a scum
smash their yellow faces, kick the ******* mugs
when they plead for mercy, we wont’ give ‘em none
skinhead, skinhead now the job is done,
skinhead, skinhead working in the boots,
looking for a street fight, looking for a roof
skinhead, skinhead running through the place
skinhead, skinhead stomping on your face

when the coppers see us, at first they pull their guns
but when they see us come towards, then they start to run
when we wear our badges it makes us feel proud
skinhead, skinhead shout it out loud, skinhead, skinhead running trough the night,
making lots of trouble starting lots of fights
skinhead, skinhead getting really pissed
skinhead, skinhead planted on my wrist

wir ziehen uns die Stiefel an und schnüren sie uns zu
rasieren uns die Köpfe und schlagen sie uns ein
denn du bist ein Skinhead und wartest auf dein’ Kampf
skinheads, Skinheads ziehen durch die Stadt

skinhead, skinhead running through the night
making lots of trouble, starting lots of fights
skinhead, skinhead getting really pissed
skinhead, skinhead planted on my wrist

skinhead, skinhead pulling on the boots
looking for a street fight, looking for a roof
skinhead, skinhead running through the place
skinhead, skinhead stomping on your face
 
evo ko je prosao u finale:
1) Irish Stew - 199 glasova
2) Watchout - 167
3) nemam pojma kad sam video da smo drugi,malo smo se veselili tako da me nije interesovalo :lol:

al mislim da su prosli
Demeter (il kako se pise)
Tales of dark
i jos neko,nemam pojma

P.S. Al stvarno mi nije jasno kako Trash Union nije prosao...
 
Znaci ovako,bila sam u nedelju u kst-u,nikakvu licnu kartu mi nisu trazili,to za uclanjivanje je istina,a stvarno radi cetvrtkom,petkom,subotom i nedeljom,i to cetvrtak-studentske zurke, petak-alternativa(k`o i uvek),subota-opet studentske zurke ili jos nesto,a nedeljom ce se smenjivati gothic,metal,electro... Toliko od mene... :D :twisted: :wink:
 

Back
Top