ima li hopera????

F*ck dat:
Deya:
On je kao i citava MTV scena(a veliki deo i nase),utripovan ''opasan,los'' decko...
Ma sve je to isfolirano...


e napaljena sekice.Znam da je on feget ali ne 3puje da je losh
za to si se zheshce zayebala :D

Kao prvo napaljena nisam,kao drugo ne zovi me sekice...
A on ne samo da je pedercina nego je takvo njesra...
Ko se ovde ''zayebao''-to nisam sigurna... :?: 8)
 
Firmas:
Najnovije vesti su da ce biti na stadionu JNA i da ce karta kostati 38 evra.
A ja sam cula da ce karta biti 50 evrica! Pa ko voli, nek izvoli!!! Naravno mene je briga za kartu ja idem i bicu u prvim redovima. Jos ako bude ona predgrupa za koju sam cula da ce biti? Onda cu tek biti u prvim redovima i seci vene!!!! :twisted:
 
Da bas kao sto pise... Mi hocemo da sastavimo jednu Heavy Metall grupu,nas je: 2 devojke i 3 muskarca!!! Fali nam jos 1 zenski vokal kao i 1 muski zainteresovani iz okoline Beograda i Krusevca javite se . . . 064/26-25-26-9 a mozete i poruku da ostavite na forumu kao i e-mailu: jelenagrujic@msn.com
 
Queen_of_Night:
Peruzzi:
DevouredSoul:
Kahm...
Pa ne znam zashto bi ljudi dolazili na hipodrom 15. juna? Ima neshto posebno??

Koncert Metlice je na partizanovom stadionu. Tako su rekli.
Pa bice konja na hipodromu..... :D
Nece biti konja, jer ce totalno unistiti hipodrom!!! Nigde se nece videti staze vec ce sve biti sljunak, na zalost!!!! :cry:
A ako mi se pripisha? Moraju da obezbede neku pishaonicu!!
 
Inače, ko ne zna, Russel Crow glumi naslovnu ulogu u filmu "Gladijator". Film "Romper Stomper" je snimljen davno, pa ga možda neki neće prepoznati. Iskreno preporučujem film generacijama mlađim od 20 godina, jer mogu dosta toga da nauče o buntovništvu bez razloga (ili možda sa razlogom 8) ), a dosta može i da se nauči o toleranciji... :wink:
 
Cula sam u busu na ekskurziji jednu jako lepu domacu pesmu. Ne mogu sad da se setim reci, ali znam da je balada i da je mnogo mnogo lepa. Ima neki stih kao : zagrli me sad i tiho se privuci ...

Da ne zna neko ko to peva ?
 
Connie:
Cula sam u busu na ekskurziji jednu jako lepu domacu pesmu. Ne mogu sad da se setim reci, ali znam da je balada i da je mnogo mnogo lepa. Ima neki stih kao : zagrli me sad i tiho se privuci ...

Da ne zna neko ko to peva ?
aha,ja sam je cula kad sam prolazila pored cigan-male cula sam kako je pevaju!!!!!!!!!HE,HE!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: LONG LIVE ROCK'M'ROLL!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Bleak WinterFullMoon:
Anonymous:
Mozda ti ne slusas tu vrstu muzike pa ne osjecas razliku al vjeruj meni po meni niko ne radi muziku slicnu njihovoj,Colonijina mi je nekako posebna i bar mom ukusu najvise odgovara...

ma jok uopste...a sta je Scooter?
u svakoj pesmi se primecuje da su pokupili fore od njih (pre svega ono sa muskim vokalom,kao 'Come on!Bla bla...')i ko zna od koga sve jos,ne znam jer ne slusam to
al' ovo je vise nego ocigledno
cist plagijat

Pa sam kazes da ne slusas tu muziku,zato ne seri jer su Colonia i Scooter potpuno 2 razlicita dance pravca.
 
!!!:
Anonymous:
COLONIJU MOGU DA SLUSAJU SAMO RETARDIRANE PREKODRINSKE GLAVURDZE,I OVI NASI PRAZILUKOVICI
A ONAOM GAYu STO PEVA BI GURNO KLEMERICU U ZUTARU,KAKAV JE USKORAMENI HOMOSEKSUALAC 100% SE PUNI U AUSPUH,A VAMA SIJUXSIMA KOJI SLUSATE OVE UPSISANE GOVNARE EVO VAM TUKI PA DUVAJTE


Majmuncino jedna tupava,
Colonia je jedina grupa sa ovih prostora koju u inostranstvu mozes cuti, naravno imaju sve ,kvalitet ,prlijepe stihove,super ritam,a to sto ima ljubomornih idiota kao ti ,to je druga prica...
CAAAAAAARRRRRRRRREEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Bleak WinterFullMoon:
Kad_LupimLupim:
Ma znam, ok je to, DJ-ski techno sa gramofona je sviranje... da se neizrazim sad nepristojno cemu! I ne govorim o tom technu nego, kad brate sedenes u studio dovatis jedno bar 5 sintisajzera pa ozezis! (Astral Projection, nenadmasni su!)

ne znam,nisam pauk pa da sviram 5 klavijatura u isto vreme :lol:
zato su pametni ljudi izmislili aranzer majku mu... 8)
 

Back
Top